Gönderen Konu: Yandex Navigasyon Toyota  (Okunma sayısı 12737 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
Yandex Navigasyon Toyota
« : 06 Mart 2020, 23:49:31 »
Bu kampanya Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş adına MPİ’nin 26.02.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.1883 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 06.03.2020 SAAT: 00:01-15.05.2020 SAAT: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde TOYOTA Markasını tanıtmak amacı ile planlanan Toyota güvenli sürüş kampanyası kapsamında, Yandex Navi uygulamasında gidecekleri yol güzergahı için harita kullanımına başlamadan önce çıkacak Toyota güvenli sürüş kampanyası katılım butonunda kampanyaya katıl alanını tıklayarak katılım formuna, ad, soyad, e-mail ve telefon bilgilerini giren ve kampanyaya kayıt olan katılımcılara, Yandex navi uygulamasını kullanarak yaptıkları sürüş boyunca; hız limitlerini aşmaması, başka bir uygulamaya geçmemesi ve navi uygulamasını arka plan moduna almaması kriterlerine uyarak her 15 dakikada minimum 1 kilometre yol mesafesini tamamlamaları halinde 1 çekiliş hakkı (kampanyada bir gün içinde maksimum 3 çekiliş hakkı kazanılabilecektir) verilecektir. Kampanya süresi içerisinde Toyota bayilerine giderek 1 kez gerçekleştirdikleri test sürüşü sonrası bayiler tarafından kendilerine verilecek olan X2 kodunu uygulama üzerinden kampanya kod giriş alanına giren katılımcıların çekiliş hakları kampanya sonunda iki katı olarak hesaplanacaktır.Talihliler,01.06.2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ.(Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 kişi, 215.000,00 TL değerinde TOYOTA COROLLA HB 1.8 HYBRID DREAM e-CVT 2020 model araç ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 03.06.2020 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanyaya katılımda ad, soyad ve tel bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Katılımcıların, kampanya süresince Toyota bayilerinden 1 defa test sürüşü yaparak temin ettikleri X2 kodu çekiliş haklarının iki katı olacak şekilde planlaması için yeterli olup, 1 defadan fazla test sürüşü yapmış olsa bile çekiliş hakkı iki katından fazla hesaplanmayacaktır. Güvenli sürüş kuralları gereği bayilerde yapılacak test sürüşlerinde Telefon ve app uygulaması kullanılması yasaktır. Katılımcıların test sürüşü esnasında test sürüş kurallarına aykırı davranmaları halinde test sürüşü sonlandırılıyor olacak ve X2kodu verilmeyecektir. Katılımlarda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Yandex Navigasyon Toyota
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2020, 02:14:46 »
Hayalini kurduğum aylardır beklediğim ve beklenen geldiğinde fiyatının bu kadar yüksek olacağını beklemediğim araba..
Sedan dan pahalı desek yanlış olmaz sanırım.
Ötv indirimi gelse belki düşünürdüm.
Ama bu paylaşım sayesinde yüzbin veya milyonda birde olsa bu arabaya sahip olma şansım var bu yüzden konuyu açan kampanyadaşıma çok teşekkür ediyorum.

Evet araba kazanmak hepimizin hayali ancak bu araba benim hayalim.
Diğer kampanyalarda satar şöyle yaparım böyle yaparım dedim hep ancak bunda iş başka.
Bana çıkarsa biner tepe tepe kullanırım inşallah.

Tabii ki benim olacak bana çıkacak diye birşey yok. Herkese bol şanslar, en çok isteyene en çok ihtiyacı olana çıksın diyelim ne diyelim..

Çevrimdışı caddy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2020, 10:09:51 »
Bu kampanya test sürüşü kampanyası mı?

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2020, 10:47:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu kampanya test sürüşü kampanyası mı?
Hayır.  Test sürücü yapanlar mevcut haklarının 2 katı çekiliş hakkı kazanacaklar.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2020, 12:13:47 »
Katılım formu yollanmıyor. Halledebilen var mı?  Kaçıncı deneyişim "Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" yazısıyla karşılaşıyorum.  ::)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2020, 12:18:30 »
Bende de aynısı oldu ama şimdi kayıt oldunuz diyor
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2020, 12:27:51 »
Bende de aynısı oldu ama şimdi kayıt oldunuz diyor

En az 100 kere denedim hala kabul etmiyor formu. Akşama tekrar yollamayı denicem belki düzelir.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2020, 17:44:15 »
Sorunu hallettim. Zorunlu alan dememesine rağmen zorla araç yılı ve modelini doldurmamız gerekiyormuş. Yakın zamanda sattığım aracın modelini girdim direk kabul etti.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2020, 18:40:10 »
Çekiliş hakkı alabilen var mı?
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2020, 22:43:38 »
Çekiliş hakkı alabilen var mı?

Bende alamıyorum ne yazık ki :( bugün en az 5 defa denedim vermedi. Hatta bu uygulama yüzünden yandexte bozuldu resmen saçma sapan yol tarifleri yapıyor ve olmadık yerde hız limitini 30 a düşürüp hız limitini asmisim gibi gösteriyor. Kampanya değil milletin verilerini toplama pesindeler bence
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!