Gönderen Konu: Altın  (Okunma sayısı 53160 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
Ynt: Altın
« Yanıtla #70 : 25 Mayıs 2021, 19:22:49 »
yaa arkadaşlar burayı da tahtakaleye cevirdiniz..borcumuz var  altın borcu forum a da bakasımız kalmadı sayenizde..altın fiyatlarında dolayı..merhamet edinn biraz..

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #71 : 25 Mayıs 2021, 20:47:49 »
Eyefive dostum. yanlış meslek seçmişsin. kuyumcu olman lazımmış. Hakikaten tüm dediklerin doğru çıktı. şubat 2021 de yazdıklarını daha önce görseydim 4 ayda 100 bin kar yapmıştım. Fakat bunun için birde hanımı ikna etmem lazımdı. Oda çok zor. ama hakikaten kazananlar, sadece cesaretli olup risk alabilen insanlar. malesef biz eşimle garantici insanlarız.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #72 : 25 Mayıs 2021, 21:57:45 »
Bakalım 600 tahmini tutacak mı?
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #73 : 25 Mayıs 2021, 23:10:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Eyefive dostum. yanlış meslek seçmişsin. kuyumcu olman lazımmış. Hakikaten tüm dediklerin doğru çıktı. şubat 2021 de yazdıklarını daha önce görseydim 4 ayda 100 bin kar yapmıştım. Fakat bunun için birde hanımı ikna etmem lazımdı. Oda çok zor. ama hakikaten kazananlar, sadece cesaretli olup risk alabilen insanlar. malesef biz eşimle garantici insanlarız.

elinde para olunca bana yaz  :D hanıma göster bu başlığı  ;D 1 buçuk ay önce araba alım satımı yapan arkadaşım,beni bir berber arkadaşa götürdü.elimde 1 milyon lira var nasıl yatırım yapayım dedi arkadaşıma.oda ben bilmem buna sor dedi ( bana )

o zaman altın 400 lira civarıydı yanılmıyorsam. bak dedim 400 ün altına düş asla düşmez hemen vakit kaybetme git altın al. 1 ayda çok iyi kara geçeceksin. yaz sonu en az para yarı yarıya kadar artar dedim. bugün tekrar işimiz düştü oraya gittik. dedim aldınmı altını. yok almadaım ev aldım dedi.

şuanda 100 bin lira kayıptasın demi dedim evet dedi  :D eylül gibi 700-800 görünce kafasını taşlara vurmaz umarım  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #74 : 16 Aralık 2021, 16:37:01 »
eylül sonu en az 600 ama benim beklentim 800 yazmıştım. ekim 1 den hesaplarsak 45 günlük bir gecikmeyle 800 rakamınıda geçti. 900 e geliyor şuan.

tahminim şubat-mart 2022 ye kadar altın 1000 ( bin lira ) yı görecek ve tekrardan düşerek 700-800 civarında sabitleyecek uzun süre bu rakamlarda kalıp ufak inişler çıkışlarla seyredecektir.

takii yaz aylarının ortalarında tekrardan yükşeliş trendine girecektir diye düşünüyorum. yaz gelsin 2022 yaz ayındaki tahminimide yaparım.

bu birazda korana virüsünün seyrine bağlı. belkide korana düzelirse altın yıl boyunca durgunluk sergileyebilir. yaza var daha bekleyelim görelim
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2021, 16:40:48 Gönderen: eyefive »
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #75 : 16 Aralık 2021, 19:14:22 »
Tam da bu başlığa yazmak istemiştim hep aklımdan çıktı. Gerçekten yazdıkların film senaryosu gibi bir bir yaşandı.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #76 : 16 Aralık 2021, 19:57:37 »
16 Aralık
Gram Altın
Alış 897.5971
Satış  905.3474
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #77 : 16 Aralık 2021, 20:56:40 »
Tam da bu başlığa yazmak istemiştim hep aklımdan çıktı. Gerçekten yazdıkların film senaryosu gibi bir bir yaşandı.

3 senede uzman oldum.daha önce böyle bir merakım yoktu. apple imac bilgisayar almak için ekonomi yapayım dedim.altını takip ede ede birşeyler kaptım ama çoğu kez hislerime güvendim.

mesela dolar artarsa altında artar diyorlar ama 3 sene önce dolar habire düşerken altın habire artıyordu. şimdi bu sene son 3 ayda dolar artıyor paralel olarak altın da artıyor.

bunun ayrımınıda yapmak önemli.işte burada devreye his daha çok giriyor.bilgi tecrübe daha sonra.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #78 : 16 Aralık 2021, 21:06:13 »
16 Aralık
Gram Altın
Alış 897.5971
Satış  905.3474

4-5 gün önce %5 kadar arttmıştı altın.merkez bankası müdahale etti hemen. 40-50 lira düştü altın.eğer müdahale olmasaydı altın bugün en az 950 liraydı.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #79 : 16 Aralık 2021, 21:57:34 »
Bu başlıkta yazanların çıktısını alıp; saklamak lazım.Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin böyle bir tahmin daha önce görmedim.TEBRİK EDERİM KARDEŞİM....