Gönderen Konu: Altın  (Okunma sayısı 54638 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Altın
« Yanıtla #80 : 16 Aralık 2021, 22:33:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu başlıkta yazanların çıktısını alıp; saklamak lazım.Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin böyle bir tahmin daha önce görmedim.TEBRİK EDERİM KARDEŞİM....

sağolasın bende senin mis süt ile alakalı verdiğin bilgileri hep uyguluyorum anlatıyorum etrafıma  :D sendin demi o peynircilik yapan bir ara.yanlış anımsamıyorum umarım  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #81 : 17 Aralık 2021, 16:01:13 »
ve altın 985 lira  1000 ( bin lira ) yı görür dedim.Merkez Bankası 5.Kez piyasalara müdahale etme kararı aldı.bakalım ne kadar düşecek.eğer müdahale etmese.hafta içi 1000 lirayıda geçerdi altın.

1 kilo altını olan milyoner zenginler sınıfına girdi böylelikle
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #82 : 20 Aralık 2021, 10:07:43 »
20 Aralık
Gram Altın
Alış 1002.6352
Satış  1011.1266
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #83 : 20 Aralık 2021, 12:47:44 »
ve altın 985 lira  1000 ( bin lira ) yı görür dedim.Merkez Bankası 5.Kez piyasalara müdahale etme kararı aldı.bakalım ne kadar düşecek.eğer müdahale etmese.hafta içi 1000 lirayıda geçerdi altın.

1 kilo altını olan milyoner zenginler sınıfına girdi böylelikle

1000 lira sınırı geçildi maalesef.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #84 : 20 Aralık 2021, 18:38:28 »
bundan sonra altın 1000 ( bin lira ) seviyesinde en az 2 hafta dursun.ufak inişler çıkışlar göstermesi önemli değil. 800-900 lira civarına düşüceğini düşünüyorum. o zamanda alım fırsatı olur.

tahminen ocak şubat sonu gibi alım fırsatı olacaktır. tabii pandemi yine çoşmaz umarım.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #85 : 20 Aralık 2021, 20:22:29 »
müdahele hemen geldi devletten.982 ye düştü şimdi.tam yazarken 960 a indi  ;D. dolarda 15 liranın altına indi çıktı 15 e. acayip şeyler oluyor piyasalarda çok enteresan

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #86 : 20 Aralık 2021, 21:24:06 »
konu altın üzerine ama, dolar / euro tahminleriniz var mı altın gibi ?  son açıklamalardan sonra artış devam eder mi, iner mi ?

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #87 : 20 Aralık 2021, 21:27:14 »
konu altın üzerine ama, dolar / euro tahminleriniz var mı altın gibi ?  son açıklamalardan sonra artış devam eder mi, iner mi ?

en azından 1-2 hafta kadar beklemek lazım.suni bir müdahalemi yoksa gizli bir faiz artışımı olduda böyle düştü bilmiyoruz.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #88 : 20 Aralık 2021, 21:29:36 »
bundan sonra altın 1000 ( bin lira ) seviyesinde en az 2 hafta dursun.ufak inişler çıkışlar göstermesi önemli değil. 800-900 lira civarına düşüceğini düşünüyorum. o zamanda alım fırsatı olur.

tahminen ocak şubat sonu gibi alım fırsatı olacaktır. tabii pandemi yine çoşmaz umarım.

bekliyordumda bu kadarını değil. 2 hafta süre verdim 2 saatte 1000 ( bin lira ) dan 800 civarına düştü  ;D

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #89 : 21 Aralık 2021, 07:36:44 »
21 Aralık
Gram Altın
Alış 775.2639
Satış  781.7949
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.