Gönderen Konu: Altın  (Okunma sayısı 54677 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Altın
« Yanıtla #50 : 04 Şubat 2021, 14:35:55 »
yine yanıldılar yine yanıldılar. altın düşmez dediler şu kadar bu kadar. yine kimseye inanmadım kendi tecrübeme göre hareket ettim. altın 410 lira seviyesinde.

şimdi ne olur. ben 400 olana kadar beklerim.geçen sene 300 olana kadar bekledim ve 300 e düşünce altın dahada düşmez dedim ve o andan itibaren hiç düşmedi hep yükseldi.

aynı senaryoyu yaşıyoruz. altın 400 e düşebilir ben bekleyeceğim ama buraya kadar düşmesi bile yeterli zaten.burdan itibaren bile alabilirsiniz. diyelim şimdi 410-420 seviyesinden aldınız. nisan-mayısa kadar beklerseniz 450 rakamını rahat görürsünüz diye düşünüyorum.

geçen sene net bir şekilde 300 e kadar düşer dedim ve düştü. ekonomistlerin düşmez demesine rağmen

şimdi yine söylüyorum ben 400 lira civarına kadar bekleyeceğim.lakin geçen seneki gibi net değilim 400 e gelmeyebilir çünkü çok fazla düştü zaten bu zamana kadar. 600 liraya yaklaştı neredeyse.

410-420 civarında bile alım yapabilirsiniz. nisan mayısa kadar 450 olur net söyleyeyim.

ben kişisel rahatlığım,düz rakam takıntım ve en önemlisi hislerime,tecrübelerime fırsat verme adına 400 veya 400 e çok yakın rakamlara kadar beklemek istiyorum.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

ziyaretçi14

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : 05 Şubat 2021, 15:43:28 »
ons dolar olarak dusmus mu ona bagacaksın. blumberg radyoyu dinlersen sabahları gonuşuyorlar, 2024e kadar coranaylasın, olen olecek galanlar altınlarını dusunsun. yani galan altinlar bizimdir

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #52 : 17 Şubat 2021, 22:29:13 »
gördük mü gördük mü 400 e kadar düşer bekleyeceğim demiştim 396 şuan dahada düştü. acele edin

tam alım fırsatı acele edin  ;D

altın fikrini uzmanlardan değil benden alınız lütfen artık  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #53 : 18 Şubat 2021, 09:42:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
gördük mü gördük mü 400 e kadar düşer bekleyeceğim demiştim 396 şuan dahada düştü. acele edin

tam alım fırsatı acele edin  ;D

altın fikrini uzmanlardan değil benden alınız lütfen artık  :D

bugün ki merkez bankası kararı ne olur buna göre yol çizer gibi.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #54 : 19 Şubat 2021, 10:49:42 »
19 ŞUBAT 2021

Gram Altın
Alırken 393.9219
Satarken  397.2860
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #55 : 19 Şubat 2021, 11:14:03 »
Yukarı yönlü hareket yakın gibi.

Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #56 : 19 Şubat 2021, 15:44:38 »
eski hgk olsaydı meşhur olmuştum burada  :D

bundan sonra korkmayın.yaz sonuna kadar altın 600 lirayı görür en az diyorum en az en dip 600 Lira.

diyelim şimdi aldın altını 400 de 1 hafta sonra 350 oldu.yinede korkam sen zaten uzun vadeli yatırım için altın altını yaz sonuna kadar. 7-8 ayda 600 olacak o altın inanıyorum. aslında beklentim çok ama çok yüksek rakamlara çıkması altın ama ena z en dip tahminimi söyledim.
yoksa inandığım rakam 700 lü 800 lü rakamlar  :D

bu yazıyı at fava bekle yine demiştim diye geleceğim yazmaya ekim kasım gibi  ;)

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #57 : 20 Şubat 2021, 11:24:57 »
tcmb faizleri bu sevyede tuttuğu süre boyunca altında döviz yukarı gitmez.tcmb faiz indirimine başlarsa o zaman kademeli çıkabilir
.bu yılın yatırım aracı olarak çogu kişi gümüşü tavsiye ediyor..

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #58 : 20 Şubat 2021, 13:06:41 »
gümüş sıkıntılı iş.moda gibi birşey.modası geçtimi elinde patlar. altının modası geçmez. gümüş anca bankalar tam randımanlı gümüş hesapları açmaya onay verirse değerlenebilir.

gümüşü külçe olarak almak bile kolay ama bozdurunca komsiyonu var. ben külçe altın almaya kalktım komisyon alınır bozdururken külçeyi dediler. bankaya gidiyorsun çok külçe kalıp parası vs...

külçe altın yatırımı en güzel iş ama çok aşırı zengin olacaksan karlı iş.

mesela altın rafinerisinde aynı altın 300 lira sen onu yerel şehirinde 300 liraya alamıyorsun 350 ye kadar  alıyorsun. fark işte komisyondan paketlemeden kalıptan vss birşeyler söylüyorlar.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #59 : 22 Şubat 2021, 17:31:12 »
siz hala faizler düşmedi altın yükselmez diyenlere inanın  ;D

ne dedim 400 den sonra daha düşmez yükselir diye. 410 lira civarı altın. artık yükseliş trendine girer. ufak çaplı inişlere aldanmayın.altın yaz sonuna kadar 600 lira fiyatı görür en az.benim beklentim 700-800 liraları görmesi