Gönderen Konu: BP Euro 2020  (Okunma sayısı 4619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertbilo7

• Usta Kampanyacı
Ynt: BP Euro 2020
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2020, 14:18:32 »
Eskişehir'de maalesef yok, kendim ve forumdaki arkadaşlar için katılabilirdim :(

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2020, 14:44:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yarın son günü, katılım kaçlar da acaba, katılmaya değer mi?
Uygulamada 20 mayıs yazıyor. Acaba hangisi doğru?

Çekiliş ödülleri değişmeden önceki tarih 20 Nisandı. Yeni tarih : 02.03.2020 (SAAT: 00:01) – 20.05.2020 (SAAT: 23:59)... Ben de katılmayı çok isteyip katılamıyorum çünkü sadece sayılı büyük iller de ve 56 istasyonda geçerli o da benim bulunduğum yerde yok malesef. Sırf İphone 11 256 Gb ve yanında Airpods Pro hediyesi için katılacaktım :) Katılma imkanı olan düşünmeden gitsin katılsın 20-30 TL falan tutar sanırım. Katılım büyük ihtimalle düşük olucaktır. Qumpara uygulaması ve sayılı istasyonda geçerli olması bu yönden avantaj.

Hangi 56 istasyonda geçerli biliyor musunuz? Ben baktım bulmayı beceremedim.

BP'nin Wild Bean Cafe kampanya sayfasına girin. Katılım koşullarının en altında yeşil yazıyla "Kampanyanın geçerli olduğu istasyonlar için tıklayın.
XLSX / 25 KB" yazısı var ona tıklayın. Listenin bulunduğu dosyayı indiricek. İstasyon adı, bulunduğu il, adresi ve numaraları var. Oradan bakabilirsiniz.
Teşekkürler. Muhtemelen bu hafta katılırım yakın şube varmış.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2020, 14:53:46 »
faturayı saklamayı unutmayın. aldığınız gibi bir kitabın arasına koyun.yazılar silinmesin. ADANA da olsa ben katılırdım ama yok
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM