Gönderen Konu: Mizuno ve Ecco Ayakkabı  (Okunma sayısı 2396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Mizuno ve Ecco Ayakkabı
« : 12 Şubat 2020, 12:10:34 »
bundan 20 sene önce çok kaliteli ayakkabılar giymişizdir.dikişi,tabanı,kumaşı,ipliğine varana kadar kalite kokan ayakkabılar.

şimdi nike adidas puma vs... en bilindik spor markaları bile ürünlerini çin vietnam gibi ülkelerde ürettiği için çok kalitesiz aşırı pahalı ayakkabılar görüyoruz.

yıllardan beri spor ve rejim yaparım forumda paylaşırım zaman zaman yazılarımda  :) benim için spor ayakkabı çok önemlidir. dolu avm gezdim,dolu marka ayakkabı gördüm ama 700-800 liralık ayakkabılarda bile o eski kaliteyi bulamadım.

bu beni o kadar para vereceksem bari kaliteli bir ürüne vereyim diye harekete geçirdi. nike,adidas,puma,onitsuka tiger,asics gibi markaları artık tercih etmiyorum.

decathlondaki kalenji,quechua gibi ucuz ama beni performans ve kalite olarak tatmin etmeyen markalarıda eledim.

size Spor Ayakkabıda Mizuno ( Japon ) Günlük Ayakkabıda ECCO ( Danimarka ) markalarını öneriyorum. o eski 20 sene önceki kaliteyi aynen yaşarsınız.

fiyatları aynı sınıf ayakkabılara göre %50 pahalıdır en az ama 3 ay sonra ayakkabıyı çöpe atmazsınız ve herşeyine varana kadar kalite giyersiniz.

indirimlerini takip ederseniz ucuza alma imkanınızda olur. özellikle mizuno nun voleybol ayakkabıları çok ucuza gelir.fazla tutulmuyor voleybol ayakkabıları.ama günlük giyeme çok uygun kauçuk taban kalitesi ve harika işçilik ve tasarım görselliği

MiZUNOLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ECCOLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2020, 12:51:23 Gönderen: eyefive »
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM