Gönderen Konu: Tavsiye edene, Jeep hediye!  (Okunma sayısı 2685 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
Tavsiye edene, Jeep hediye!
« : 12 Şubat 2020, 06:13:05 »
• Bu kampanya Emin Evim Emin Otomotiv İle.Org.Paz.San. ve Tic.A.Ş adına MPİ’nin 26.08.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.8014 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. • 01/09/2019 saat: 09.00’da - 29/02/2020 saat:19.00 kampanya tarihleri arasında, Türkiye Genelinde Emin Evim Şubelerinden yeni müşteri kazanımı kapsamında, Emin Evim konut ya da araç sistemlerine kayıt yaptıran ve sözleşmesini aktifleştirmiş olan (Aktifleştirme organizasyon ücretinin ve ilk taksitin ödemesinin yapılmasıdır. Peşinat var ise onunda ödemesinin yapılması gerekmektedir.) üye müşteri yönlendirmesi ile gelen yeni müşterilere her aktif sözleşme için 2, yeni müşteriyi yönlendiren ve yönlendirme yaptığı yeni müşteri sözleşmesi aktifleşmiş olan kayıtlı Emin Evim bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecek (Çekilişe katılmaya hak kazanan sözleşmelerin 31.03.2020 tarihi itibariyle yürürlükte olması, ödeme talimatının ve üyelik bedeli tahsil edilmiş ya da provizyonda olması gerekmektedir.) şekilde yürütülecektir. • Talihliler, 18.04.2020 tarihinde Üstün Convention Center. Yenişehir Mah. Millet Cad. No: 31 Pendik – Kurtköy / İstanbul adresinde Saat: 19.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. • Çekiliş sonucunda; • 1 kişi 194.900 TL değerinde JEEP Renegade 1.3 150hp DDCT Longitude Benzinli (Otomatik) Euro6D S4(2019), • 2 kişi 18.100 TL değerinde HONDA MOTOR PCX 125 (2019), • 3 kişi 7.399 TL değerinde APPLE İPHONE XR 64 GB, • 5 kişi 4.100 TL değerinde SAMSUNG UE-49NU7300 49'', • 10 kişi 2.800 TL değerinde PLAYSTATİON 4 SLİM 500GB, • 20 kişi 2.499 TL değerinde APPLE İPAD Wİ-Fİ 32GB ikramiyesi kazanacaktır. • Kazanan talihliler 22.04.2020 tarihli Yeni Şafak Gazetesinde duyurulacaktır. • Kampanya Bireysel katılımcılara yöneliktir. • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. • Katılımcısı ve ödeyeni farklı kişilerin olduğu sözleşmeler için çekiliş hakkı sözleşme sahibine verilir. • Kampanya dönemi içerisinde sözleşmesi sona ermiş, sözleşmesini devretmiş, sözleşmesini iptal ettirmiş müşteriler kampanya koşullarını yerine getirse dahi çekilişe dâhil edilmeyecektir. • Çekilişe katılmaya hak kazanan sözleşmelerin 31.03.2020 tarihi itibariyle yürürlükte olması ve sözleşmesini aktifleştirmiş (Aktifleştirme organizasyon ücretinin, ilk taksitin ödemesi ve Peşinat var ise peşinat ödemesi dahil tüm ödemelerinin tamamının yapılması gerekmektedir) olması gerekmektedir. • Daha önce Eminevim ödeme sistemine girmiş ve sözleşme sürecini tamamlamış ya da sözleşme yaptırıp belirli bir süre sonra iptal sağlamış müşteriler yeni müşteri sayılmayacağından yönlendirilen olarak kampanyaya dahil değildir. • Yönlendirmenin geçerli olabilmesi için; yönlendirilen kişinin daha önce Emin Evim kartı ve görüşmesi varsa en son görüşme kampanya dönemi içerisinde yönlendirilen tarihten 90 gün önce yapılmış olmalıdır ve son 1 yıl içerisinde bir başka Emin Evim Müşterisi tarafından yönlendirilmemiş olmalıdır. • Tüm kayıtlar en geç 31 Mart 2020 tarihine kadar Çağrı Merkezi tarafından yapılan referans teyit aramasından geçmiş olmalıdır. Bu tarihler arasında yönlendirilen müşteri Çağrı Merkezi tarafından yapılan aramalara cevap vermezse, telefon numarası yanlış olursa, referansı onaylamazsa veya hatırlamazsa çekiliş hakkını her iki taraf da kaybeder • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. • Kampanya sadece yönlendirme ile gelen yeni müşterileri ve yönlendirme yapan kayıtlı müşteriyi kapsamaktadır. • Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. • EMİN EVİM EMİN OTOMOTİV İLE.ORG.PAZ.SAN.VE TİC.A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. • Kampanya ile ilgili detaylı bilgi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde yer almaktadır.
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Tavsiye edene, Jeep hediye!
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2020, 08:37:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2020, 18:10:32 »
JEEP Renegade 1.3

gözlerim kanadı ya görünce. 1300 cc JEEP mi ? Ayıp vallahi ayıp, Jeep giydirmeli Egea desinler bari

Üstad sende hiç bir arabayı beğenmiyorsun :) 1.3 olsun beygir gücüne bak sen.Tork ne alemde. Her şeyi geçtim gayet binilir özellikte bir araba.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2020, 18:52:07 »
kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2020, 19:16:44 »
bence en güzel sahne şahin in pala
ağanın ikram ettiği kuruyu çekmesiyle
kelle olup önce kuş belgeseli dublajcısı
sonra transa geçip kendini at yarışı spikeri
sandığı sahne sinemada bunu ilk defa
seyrederken kopan dağıtan çok oldu o dönem,
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2020, 19:19:00 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2020, 22:07:38 »
Türkiyede artık hemen hemen her yol 4 çekişe ve yüksek motora ihtiyaç duymaz halde. 1.3 motor bende çok ideal. arabanın tipini çok beğeniyorum ben  :D

bu arabayı alıpta arazide çamurda sürmeyeceksiniz zaten,off road arabası değil. onu istiyorsan gene orta sınır üzerinde rubicon modelini tercih edeceksin  :D

ben bu modeli çok seviyorum.forumdan bir arkadaşa çıkmıştı acaba sattımı duruyordum acaba merak ettim şimdi bak aklıma geldi  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2020, 08:06:35 »
Türkiyede artık hemen hemen her yol 4 çekişe ve yüksek motora ihtiyaç duymaz halde. 1.3 motor bende çok ideal. arabanın tipini çok beğeniyorum ben  :D

bu arabayı alıpta arazide çamurda sürmeyeceksiniz zaten,off road arabası değil. onu istiyorsan gene orta sınır üzerinde rubicon modelini tercih edeceksin  :D

ben bu modeli çok seviyorum.forumdan bir arkadaşa çıkmıştı acaba sattımı duruyordum acaba merak ettim şimdi bak aklıma geldi  :D
satmamış baksana , arabasına laf söyletmiyor :D
arabadan anlamayan zengin veletleri biner demişin kardeş. arabaya laf söyle ama binenlere söyleme. facedeki gruplarına girebilirsen gir bi bak kimler biniyor bu arabaya. dilin kemiği yok işte ağzı olan konuşuyo..

Çevrimdışı s3lucky

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2020, 23:34:32 »
en iyi araba sahip olduğun arabadır

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2020, 08:12:17 »
Araba olsun da samandan olsun.
Kampanyadan anadol kazansam bile önce öper başıma koyar, sonra satıp parayı dövize çeviririm :)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin