Gönderen Konu: Huawei Mate30 Pro Kazanma Şansı - Huawei arkadaşını bul  (Okunma sayısı 1249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Topluluğumuzun açılışını sizinle birlikte kutlamak istedik. Bunun için de kolay ve tanışmamızı kolaylaştıracak bir kampanya düzenliyoruz.

Yarışmamız 6 Şubat 2020 saat 10:00'dan 21 Şubat 2020 saat 23:59’a kadar devam edecektir.

Bırakacağınız yorum ne kadar fazla beğeni alırsa ödül kazanma şansınız da o kadar yüksek olacaktır.

Katılmak için yapmanız gereken basit. Bu başlığın altına kullandığınız telefon modelini ve arzu ettiğiniz Huawei modelini yazarak yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Yorumunuza hislerinizi, düşüncelerinizi de katın ki daha fazla beğenileriniz artsın. Bunlar belirtilmediğinde yorumlarınız geçersiz sayılacaktır.

Örneğin: “P20 kullanıyorum, keşke Mate30 Pro'ya sahip olsam ”… vb. gibi.

Bıraktığınız bu yoruma ne kadar fazla beğeni gelirse kazanma şansınız o kadar yüksek olacaktır. O yüzden aşağıdaki paylaş butonu ile başlığı arkadaşlarınızla paylaşabilir, onlara da yorumunuzu beğenmelerini söyleyebilirsiniz.

*****Yorumların yanlarında "#152.." formatında sıralamalar vardır, her sayfada bu sıra 10 adet ilerler. Yorumunuzun sırasını arkadaşlarınıza iletirseniz yorumunuza daha kolay ulaşabilirler.
Mesela 234. Sayfa 2335# numaralı yorum hrnkrt bana ait, bu yorumu beğenerek bana da destek olabilirsiniz.

Yarışma katılımcılarının sıralaması, yaptıkları yorumun beğenilme sayısına göre belirlenecektir. Huawei Topluluğu’nda açılan başlıkta yorumları en fazla beğeni toplayan katılımcılar aşağıdaki ödülleri alacaktır:

· 1.lik ödülü: 1 adet Huawei Mate 30 Pro
· 2.lik ödülü: 1 adet Huawei P Smart Pro
· 3.lük ödülü: 1 adet Huawei P30 Lite 64 GB
· 4. - 6. Kazananlar: 1 er adet Huawei Watch GT 2 Akıllı Saat
· 7. - 10. Kazananlar: 1 er adet Huawei Freebuds 3 Kulaklık

Katılım sadece kendi hesabınızla mümkündür, ortak katılım mümkün değildir. Bir kişi yarışmaya sadece bir kez katılabilir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2020, 22:21:47 Gönderen: Darkjuva »

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Huawei Mate30 Pro Kazanma Şansı - Huawei arkadaşını bul
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2020, 22:29:48 »
Bende katılım sağladım
234. Sayfa 2335# numaralı yorum hrnkrt bana ait,
bu yorumu beğenerek bana da destek olabilirseniz sevinirim.
Ayrıca katılan olursa bu şekilde buraya yazarsa destekleyelim 10 adet hediye var yabancıya gitmesin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2020, 22:34:27 »
çok olmuş başlayalı bu saatten sonra forumdan katılan olursa hüsran olur. facebook gruplarında faal olan forumdan birileri var onların kazanması yüksek ihtimal  ;)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2020, 00:02:47 »
Varsa forumdan katılan yazsın bizde destekleyelim maksat yabancıya gitmesin