Gönderen Konu: şubat 2020 indirim kervanı  (Okunma sayısı 22772 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: şubat 2020 indirim kervanı
« Yanıtla #50 : 13 Şubat 2020, 12:52:15 »
Dün insert'ü görünce aynı şeyi düşündüm ama sonra tbg kampanyalarında yumurta, et, peynir kampanyaları gelince durum düzeldi :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
migrosun belkide tarihinin en pasif katalogu olmuş.14 şubat umurumda değil ama indirimler moneyler felan markete 2 hafta uğramamak lazım  :D
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #51 : 13 Şubat 2020, 13:11:08 »
Dün insert'ü görünce aynı şeyi düşündüm ama sonra tbg kampanyalarında yumurta, et, peynir kampanyaları gelince durum düzeldi :)

migrosun belkide tarihinin en pasif katalogu olmuş.14 şubat umurumda değil ama indirimler moneyler felan markete 2 hafta uğramamak lazım  :D

moneye gireyim bakayım  :D çay ve knoor hazır çorba umudum vardı bu hafta ama olmadı  :)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #52 : 13 Şubat 2020, 13:24:09 »
Uzman kasap 20 TL alışverişe 10 money de güzel

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #53 : 13 Şubat 2020, 13:27:33 »
Aylık kampanyaları bu başlık altına da yazabilirsiniz.

bir başlıkta da kullandığımız banka hesaplarını avantajlarını vs konuşsak güzel olur.

aylık değil de mesela enparada eft havale ücretleri yok, kuveyttürk, tfx de alım satım avantajlı. Şu bankanın döviz alım satım makası daha az gibi

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #54 : 13 Şubat 2020, 13:50:39 »
Serbest kürsü'de daha önce benzer bir başlık açılmıştı. İsterseniz bir yenisini de siz açın, duruma göre banka ve kredi kartı kampanyaları bölümüne taşıyabiliriz.

Aylık kampanyaları bu başlık altına da yazabilirsiniz.

bir başlıkta da kullandığımız banka hesaplarını avantajlarını vs konuşsak güzel olur.

aylık değil de mesela enparada eft havale ücretleri yok, kuveyttürk, tfx de alım satım avantajlı. Şu bankanın döviz alım satım makası daha az gibi
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #55 : 13 Şubat 2020, 14:06:23 »

sadece donuk burger ve köftede geçerli tercih etmiyorum onu.diğer ürünleri olsa zaten en iyi kampanya olurdu  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #56 : 13 Şubat 2020, 14:14:43 »

sadece donuk burger ve köftede geçerli tercih etmiyorum onu.diğer ürünleri olsa zaten en iyi kampanya olurdu  :D

uzman kasap taze köftede de geçerli  ;D

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #57 : 13 Şubat 2020, 14:45:05 »
Çikolatalarda %25 indirimle Migros el sallıyor.

Kider sürpriz yumurtalarda fiyat iyi.Diğer ürünler de gözle görünür indirim var.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #58 : 13 Şubat 2020, 15:43:25 »
Çikolatalarda %25 indirimle Migros el sallıyor.

Kider sürpriz yumurtalarda fiyat iyi.Diğer ürünler de gözle görünür indirim var.

15/3 eti money kampanyası da cabası.

Yılın son günü carrefoursa tablet çikolatalarda 1 alana 1 bedava kampanyasının yanında cılız ama yine de ihtiyacı olan değerlendirsin

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #59 : 13 Şubat 2020, 16:45:50 »
14 Şubat Sevgililer Günü için çeşit çeşit canlı çiçekler, kalp pastalar, makyaj ürünleri ve renkli iç çamaşırı seçenekleri A101 mağazalarında sizi bekliyor!

9.000 şubesi ile Türkiye'nin en yaygın perakende zinciri olan A101 marketleri 14 Şubat Sevgililer Günü için birbirinden güzel ve farklı ürünleri, sevgilisini mutlu etmek isteyen müşterileri ile buluşturuyor.

Sevgiyi en güzel ifade eden hediyelerin başında gelen canlı çiçekler, uygun fiyatlarla A101 mağazalarında sevgilisinin gönlünü feth etmek isteyenleri bekliyor. Sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan canlı çiçek alternatifleri olarak, orkideler 34,95 TL, büyük boy sümbüller ve kaktüsler 7,95 TL'den satılıyor. 9,95 TL'den başlayan Golden Rose ve Emiliy makyaj ürünleri de sevgilier günü için tercih edilecek hediyelerden. Golden Rose göz farından mat ruja ,Emiliy göz kaleminden dudak kalemine kadar çeşit çeşit ürünler A101'ler de sevgilisini mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Bunların dışında 4.95 TL'den başlayan fiyatlarla satılan rengarenk Silk&Blue ve Marie Claire iç çamaşırları da sevgililer günü hediye alternatifleri olarak göze çarpıyor.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter