Gönderen Konu: Finish Quantum Migros  (Okunma sayısı 1730 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Finish Quantum Migros
« : 29 Ocak 2020, 13:12:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanya Detayları
Migros Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 21.01.2020 tarihli ve E.659 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 30.01.2020(Saat:09.00)-12.02.2020(Saat:23.00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş’ye ait Finish markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 60 TL ve katları tutarında (her 60 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır.
Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Alışverişlerini iptal edenlerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Çekilişte 30 kişi Kokopelli Sürdürülebilirlik Atölyesine 1 yetişkin+1 çocuk giriş bileti (Talihlinin bulunduğu ile en yakın havalimanından İstanbul'a gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havaalanı-atölye-havaalanı transferleri dahildir. Son kullanım tarihi 18 Nisan 2020’dir.) (Birim değeri: 1.600 TL), 50 kişi Arçelik 6333 Bulaşık Makinesi (Birim değeri:1.599 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş 28.02.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 05.03.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil talihliler 20.03.2020, yedek talihliler 04.04.2020 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahibi müşterilere yöneliktir.
Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2020, 11:26:02 Gönderen: focaserkan »

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Ynt: Finish Quantum Migros
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2020, 13:14:54 »
28-29-30-31 ocak tarihlerinde bulaşık makinesi ürünlerinde %25 indirimi ile değerlendirebilirsiniz.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2020, 14:19:31 »
Bi keyifli tatile izin yok valla. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  teşekkürler
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı fatihstorm

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2020, 01:23:55 »
Bu nasıl çekiliş indirimli alinca 1 tane 65 TL kurtarmıyor 2 tane almak zorundasın 0 bütçe ayırdım

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2020, 14:41:58 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu nasıl çekiliş indirimli alinca 1 tane 65 TL kurtarmıyor 2 tane almak zorundasın 0 bütçe ayırdım

aaa olmadı ama şimdi. Hangi çekiliş konusunu okuduysam: "buna 50 katılım yapıcam", "buna 100 katılım yapıcam" yazmışsınız. Bir 20 de buna yapın bence, hatrı kalmasın.

Bu işler nasip işi. isterseniz 1000 katılım yapın, gider tek katılım yapana çıkar ;)
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."