Gönderen Konu: Elidor Migros Çekilişi  (Okunma sayısı 1315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Elidor Migros Çekilişi
« : 29 Ocak 2020, 13:09:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Migros Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 21.01.2020 tarihli ve E.698 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 30.01.2020(Saat:09.00)-12.02.2020(Saat:23.00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Elidor markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahipleri kampanyaya katılacaklardır.
Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Alışverişlerini iptal edenlerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Çekilişte 5 kişi Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu (birim değeri: 7.299,00 TL), 10 kişi Apple iPad Mini Wİ-Fİ 64 GB (birim değeri: 2.799,00 TL), 25 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu (birim değeri: 1.099,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş 02.03.2020 tarihinde saat 15:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 06.03.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil talihliler 21.03.2020, yedek talihliler 05.04.2020 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahibi müşterilere yöneliktir.
Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., Migros Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Görseller temsilidir.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2020, 11:29:32 Gönderen: focaserkan »

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Elidor Migros Çekilişi
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2020, 22:21:22 »
Ben bu fiyatla katılmam.

Çevrimdışı fatihstorm

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Elidor Migros Çekilişi
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2020, 01:17:47 »