Gönderen Konu: Migros Doğuş Çay kampanyası çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 2807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Migros Doğuş Çay kampanyası çekiliş sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Ocak 2020, 22:26:11 »
Sms gelmese kazandığımızdan haberimiz yok.Bİçaycıda bizde.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 23 Ocak 2020, 23:09:03 »
Arkadaşlar kesinlikle fişe yazılması lazım katılım no herkes arasın mail Atsin Migros’a çekiliş sonucu MPİ Bilge istemede bulunun artık herkes isterse yazar Migros ama baya kişi bastırması lazım Nivea çekiliş sabahı beni apar topar aradılar fiş foto istediler ben katılım sayısı istemiştim demekki sıkıntılıydı liste benden foto istemiş olabilirler
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2020, 23:12:53 Gönderen: alipolattt »

Çevrimdışı s3lucky

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 24 Ocak 2020, 00:07:11 »
ya arkadas ne mıgrosu ne cekılısı hem benı nıye aramıyorlar ben orda  yazarken latıfe etmıyorum baya almıstım  yarısı dgl tabıkı cok aldımdan dedım   ısın ozu nedır bu durumun  ben aldım geçtımmı yanı  dahıl olup olmadım bellı degıl adamlar kukla gıbı kullanıyormu tamam tek araba olsa cıkar cıkmaz ısterse  10 bın hak  yap sonucta 1 tanedır derım  ama 100 cay makıne   100 tabak bıde bunların yedegıde var nasıl  bır orankı cıkmıyor zaten bu ısın tekıl kısmıda var öyle olunca gerçek oran katılım daha az

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 24 Ocak 2020, 00:18:48 »
Kardeş takip ettinmi madem çok katıldın MPİ bilgi iste u2 ara mail at kontrol et bakalım aynımı hakkın

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 24 Ocak 2020, 10:32:25 »
sabredin kasıma kadar.ünlü bir youtuber olup bu konuyu gündeme getireceğim  :D tabii sizde desteklerseniz murat 124 ü bumblee bee gibi camaroya dönüşürüm artık  :D

kampanyamızın başlığı '' MPİ fişlere çekiliş adını ve kodunu yazmayı zorunlu kılsın ''  ;D

şaka yapmıyorum harbiyim harfi harfine yukarda ne yazdıysam samimiyim ;)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 24 Ocak 2020, 15:51:33 »
Tek katılım yine boş. Zaten migros hep boş geçiyor.