Gönderen Konu: Petrol Ofisi 500 kişiye 100 TL Yakıt Çekilişi  (Okunma sayısı 722 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 506
Petrol Ofisi 500 kişiye 100 TL Yakıt Çekilişi
« : 24 Aralık 2019, 23:09:09 »
Yılbaşına özel 500 kişiye 100 TL değerinde yakıt hediye! Videoyu izleyerek soruları cevaplayın, çekilişe katılın!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Petrol Ofisi 24 Aralık 2019 Yarışması Katılım Koşulları

1. Kullanıcıların yarışmaya katılım sağlayabilmeleri için Petrol Ofisi Instagram, Facebook ve Twitter sayfasında yayınlanan yarışma sorularını cevaplamaları ve katılımcı formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.
2. Yarışma 24 Aralık Çarşamba günü başlatılarak ve 31 Aralık Salı günü 11.59’da sonlandırılacaktır.
3. Kullanıcıların çekilişe katılmaları için yarışmaya katıldıkları mecrada Petrol Ofisi sosyal medya hesabını takip etmeleri zorunludur.
4. Kazananlar, soruları cevaplayan ve katılım formunu dolduran kişiler arasından çekilişle belirlenecektir.
5. Çekiliş sonucunda 500 kişi 100 TL değerinde, anlaşmalı Petrol Ofisi isyasyonlarında geçerli Positive Puan kazanacak ve puanlar katılımcının adına kayıtlı Positive Card’ına yüklenecektir.
6. Positive Card’ı olmayan kullanıcıların adlarına çıkarılacak Positive Puanları, katılım formunda belirttikleri adrese korgalanacaktır.
7. Ödüller, kazananların açıklandığı günden itibaren 7 iş günü içinde katılımcı formunda belirtilen telefon numarasına kayıtlı Positive Card’a; Positive Card’ı olmayan kullanıcılar için de adlarına lıkartıalcak Positive Card’lara tanımlanacaktır.
8. Kargo sürecinde yaşanan gecikme ve aksaklıklardan Petrol Ofisi sorumlu değildir.
9. Formda belitrilen adres sebebsiyle yaşanan teslimat sorunlarından Petrol Ofisi sorumlu değildir.
10. Kazananlar 3 Ocak Cuma günü Petrol Ofisi Facebook ve Twitter sayfalarında ve Instagram sayfasında hikayeler bölümünden açıklanacaktır. (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin )
11. Yarışmaya yalnızca 18 yaş ve üzeri yaştaki kişiler katılabilir. 18 yaş altı kullanıcılar katılıp ödül kazansa bile kazandıkları ödülden yararlanamayacaktır.