Gönderen Konu: Migros - Doğuş'tan Yeni Yıl Hediyeleri!  (Okunma sayısı 6610 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wizard

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Migros - Doğuş'tan Yeni Yıl Hediyeleri!
« Yanıtla #10 : 23 Aralık 2019, 08:56:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar katılsam şu cıvık bana çıkar mı? Bendekini satar borcu öderim bunada binerim ne iyi olur. Bunun için kaçta kaç şansım olur?
Yani tahmini katılım sayınızı bekliyorum genelde yaklaşıyorsunuz

çıkmaz. çünkü bana çıkacak. iphonela idare etcen artık.
#BizeHerYerTrabzon

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 23 Aralık 2019, 10:53:10 »
Peki öyle olsun hayrını gör

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 23 Aralık 2019, 10:59:41 »
Tahminim başvuru sayısı 400000-50000 arası bekliyorum ama 39 lik eski fiyatı olan çay var çizmişler 29 yapmişlar eger bunu alanlarıda sistem 39 tl den sayıp hak verirse iş değişir o Zaman sayı artar aslında bir tane sadece o çaydan alıp babama money kartı ile sadece eski fiyat 39 yeni fiyat 29 olan çaydan aldırsam Sonra çekiliş Hakkı'm varmı die sorgulatsak bişey çıkarmı
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2019, 11:13:37 Gönderen: alipolattt »

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 23 Aralık 2019, 11:02:16 »
Bizde boş durmuyoruz hani diyim de :)
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 23 Aralık 2019, 11:23:26 »
siz onu bunu boşverinde doğuş karadeniz aldım,sarı olan lezzet ödülü kazananı aldım gene damak zevkime uymadı. bu doğuş gurme çay nasıldır iyimi. onu almayı düşünüyorum.

mutlaka 1 kilo çaya 250-300 gram ceylon çay koyarım harmanlarım. ama şimdiye kadar sadece 1 çay karışımında keyif aldım . mizan çay ve yanılmıyorsam doğadan gizlibahçe yi karıştırmıştım.

doğadan gizlibahçeye ceylon çay karıştırmadan saf halde içtiğimde bile güzeldi.

bu Kampanya olmasa asla doğuş almam çay olarak ama kampanya için almak istiyorum.doğuş gurme çay güzelmidir.

ayrıca çay cips karışık alınca çekilişe katılabiliyormuyduk. ondan bile emin olamıyorum
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 23 Aralık 2019, 11:54:46 »
Bizde boş durmuyoruz hani diyim de :)
aman boş durma sen. boş duranı Allah sevmez :D

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #16 : 23 Aralık 2019, 14:09:28 »
siz onu bunu boşverinde doğuş karadeniz aldım,sarı olan lezzet ödülü kazananı aldım gene damak zevkime uymadı. bu doğuş gurme çay nasıldır iyimi. onu almayı düşünüyorum.

mutlaka 1 kilo çaya 250-300 gram ceylon çay koyarım harmanlarım. ama şimdiye kadar sadece 1 çay karışımında keyif aldım . mizan çay ve yanılmıyorsam doğadan gizlibahçe yi karıştırmıştım.

doğadan gizlibahçeye ceylon çay karıştırmadan saf halde içtiğimde bile güzeldi.

bu Kampanya olmasa asla doğuş almam çay olarak ama kampanya için almak istiyorum.doğuş gurme çay güzelmidir.

ayrıca çay cips karışık alınca çekilişe katılabiliyormuyduk. ondan bile emin olamıyorum

Doğuş çayda iş yok ama kampanya uğruna geçen sene siyah paketli gurme almıştım.Bu sene daha açılış yapmadık.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2019, 19:19:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bende gurme çayı almayı düşünüyorum .onu deneyeyim bari fark eder tadı
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 23 Aralık 2019, 20:09:54 »
çaykur a alıştık diyerleri kesmiyor.çaykur en kralı 42 nolu tirebolu..10 numara çay.biraz pahalı ama değer.

Çevrimdışı fatihstorm

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #19 : 24 Aralık 2019, 03:17:57 »
400000 bin katilim deniliyor ama ben 200 bini bilmaz diyorum ve risk alıyorum 2000 bin katılımla %1 şansımi denemeye  karar verdim bende varım  diyorum   ya batar ya çıkarım 
çayları taşımak için uygunn ücretli bir nakliye firmasıyla da anlaştım   daha ne olsun