Gönderen Konu: Necati benim olsun (31 Aralık)  (Okunma sayısı 2455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Necati benim olsun (31 Aralık)
« : 14 Aralık 2019, 06:42:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

#NecatiBenimOlsun Katılım Koşulları

Kampanyaya katılım, 11 Kasım 2019 Pazartesi tarihinde başlayacak olup 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir. Belirtilen tarihler arasında ETİ GONG Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarında yer alan Eti Gong – “Necati benim olsun” reklam filmini izleyen ve filmin altına #NecatiBenimOlsun hashtagi ile Necati’yi ne kadar istediğini yazan katılımcılar arasından jüri tarafından seçilen 1 (bir) kişi reklam filminde yer alan silikondan yapılmış insan heykeli ve 1 kutu ETİ GONG POPS ürünü kazanacaktır.
Eti Gong pazarlama departmanı ve Kompüter reklam ajansı çalışanlarından oluşan jüri aracılığı ile 1 (bir) kazanan belirlenecektir. Kazanan katılımcı 15 Ocak 2020 tarihinde Eti Gong Facebook ve Instagram hesaplarında yapılacak paylaşımlarla ilan edilecektir.
18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Eti Grubu Şirketleri ve/veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam ve tanıtım acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebeveyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler yarışmaya katılamaz. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi ödüle hak kazanamaz ve katılımcı hakkını kaybeder. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet kişiler katılabilirler.
ETİ GIDA ve/veya ETİ GIDA’nın yetkilendirmiş olduğu reklam ajansı tarafından kazanan kişilerle katılım gösterdikleri Instagram, Facebook, Twitter  hesapları üzerinden iletişime geçilerek kazananlardan ad - soyad, GSM Numarası, doğum tarihi ve, adres bilgilerini doğru ve eksiksiz vermesi talep edilecektir. Kazanan mesajın sahibi yorumunu Youtube üzerinden yapmışsa, iletişim bilgilerini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'a göndermesi gerekmektedir. İletişime geçilmesini takiben 31.01.2020 tarihine değin yanıt alınamaması halinde veya bilgilerin eksik veya hatalı verilmesi halinde katılımcı hakkını kaybedecektir. Katılımcı tarafından iletilen bilgiler doğrulanamadığı takdirde Eti katılımı ve/veya ödülü iptal edebilme yetkisini haizdir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde ilgili ödül, jüri tarafından belirlenen yedek katılımcıya devredilecektir.
Katılımcılar yarışmaya katılmak ve bu bilgileri paylaşmak ile yarışmaya katılmak için kullandığı sosyal medya hesabı ile yaptığı paylaşımın yayınlanmasını, yayınlanan bu paylaşımın haklarının süresiz ETİ GIDA’ya ait olduğunu ve yer almaları sebebiyle herhangi bir ücret, telif bedeli veya her türlü maddi karşılık vs. talep etmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.
Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan veya web erişim operatörlerinden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da web erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulamaz. Kazananlar ödüllerinin maddi karşılığını talep edemez, ödülü devredemez veya satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez.
ETİ GIDA yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
Katılımcı, kampanyaya katılırken kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, yazılı veya görsel içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcının işbu kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak paylaşımlarda bulunduğu tespit edilirse veya yetkili mercilerce bu konuda bir inceleme mevcut olur ise, Eti, Katılımcı ile ilgili tüm bilgileri yetkili makamlara bildirmek yetkisini haizdir. Bununla birlikte Eti, uygun bulmadığı isme ve/veya içeriğe sahip katılımcıları herhangi bir uyarıda bulunmaksızın kampanyadan çıkarma/silme hakkına sahiptir.
Katılımcılar, bu yarışmaya katılmakla, yarışmaya katılım amacıyla paylaştıkları bilgilere ilişkin olarak telif, kullanım ve her türlü vasıta ile yayma hakkını, dünya çapında, daimi olarak, ETİ GIDA’ya, iştiraklerine, bağlı şirketlerine, bölümlerine, haleflerine ve onun idaresinde olanlara ve iznine tâbi olanlara vermektedir. Katılımcılar, yükledikleri gönderi ve diğer materyallerin ETİ GIDA tarafından herhangi bir amaçla süresiz olarak kullanılmasına izin verdiğini, kullanımdan dolayı hiçbir şekilde dava açmayacağını ve herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul eder.
Yarışma ile ilgili her türlü soru, öneri ve bildirimler için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-mail gönderilmelidir.
Promosyon kurallarının tamamını Eti Danışma hattından (0800 211 0 384) ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden öğrenebilirsiniz. Kampanyaya katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve gerekli görülmesi durumunda yarışmayı herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurma veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde duyurulacaktır
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
Ynt: Necati benim olsun (31 Aralık)
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2019, 13:25:22 »
Bu nasıl kampanya  :) Korkarım ben necatiden  :D

Çevrimdışı fatihstorm

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2019, 11:09:15 »
Necati benim olacak kimseye kaptirmaya niyetim yok an itibarıyla  2000 katilimdayim 5000 kadar yolu var

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2019, 11:48:26 »
silikondan yapılmış insan heykeli ve 1 kutu ETİ GONG POPS

en ilginç ve tuhaf hediye bu herhalde  :o

Çevrimdışı nurmete

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şansım yok artık...
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2020, 20:32:56 »