Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Yılbaşı Hediyeniz Avantajix'ten (31 Aralık)

(1/2) > >>

admin:

Alışveriş yapanlara para ödeyen, böylece online alışverişleri daha da kazançlı hale getiren Avantajix'i zaten biliyor ve kullanıyorsunuzdur. Bugüne kadar yüz binlerce üyesine milyonlarca lira para dağıtan Avantajix, şimdi de Hergünkampanya üyelerine çanta dağıtıyor. (O kadar para ancak çantaya sığar tabii ki 😊 )
Hergünkampanya tarafından yılbaşına özel olarak düzenlenen bu kampanya kapsamında Twitter üzerinden 2020 dileklerinizi yazarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesaplarını etiketleyin, çekiliş sonunda seçilecek olan 3 mesajdan biri sizinki olsun, yeni yıla çok şık bir sırt çantası ile girin.
Kampanya 31 Aralık 2019 23:59 tarihine kadar devam edecek olup jüri değerlendirmesi sonucunda en beğenilen 3 mesajın sahibi Avantajix Sırt Çantası kazanacaktır.
Yılbaşı alışverişlerinizi yaparken para iadesi kazanmak ve yılbaşı tekliflerine göz atmak için de Avantajix'e göz atmayı unutmayın. Çünkü Avantajix'te sadece para iadesi yok, aynı zamanda kupon kodları ve fırsatlar da var.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

nesliyaren:
Tabii ki,
Beğendim paylaştım  :D

eyefive:
dejavu mu yaşıyorum.geçen senede aynı ürünmüydü :D geçen senede katılmadım gerçi.

nesliyaren:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapindejavu mu yaşıyorum.geçen senede aynı ürünmüydü :D geçen senede katılmadım gerçi.

--- Alıntı sonu ---

Geçen sene logo yoktu sanırım. Bu sene logolu görsel var.

admin:
aynı ürün, aynı şartlar, yeni kazananlar :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git