Gönderen Konu: Carrefour chippin  (Okunma sayısı 3245 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Carrefour chippin
« : 03 Aralık 2019, 17:32:10 »
Bu kampanya Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.adına MPİ'nin 29.11.2019  tarih ve 58259698-255.01.02-E.11306 sayılı izni ile Niyank Tanıtım tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 03.12.2019 saat: 00:01 ile 15.01.2020 saat: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. 'ye ait iOS (Appstore) 10.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlarla Google Play marketinden Chippin uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soyad, cep telefonu,e-posta, adres, kredi kartı,doğum tarihi ile giriş yapıp üye olan ve Chippin uygulamasını  kullanarak Chippin üyesi CarrefourSA Marketlerinden  her 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan bireysel katılımcılara 1 çekiliş hakkı verilecek  şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 21.01.2020  tarihinde saat:11:00'da Niyank Tanıtım- Blackout Toplantı Salonu; Merkez Mh., Abide-i Hürriyet Cad. No:211, 34381 Şişli/İstanbul adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 kişiye 7.300,00 TL değerinde  Apple Iphone 11 White 64 GB-TUR (Hat ve Kart Hariçtir) ikramiyesi verilecektir. İkramiye kazanan talihliler 24.01.2020 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecektir. Chippin uygulamaları iOS (Appstore) 10.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlarla Google Play marketinden Chippin uygulamasını indirmek ve uygulamaya kayıt olmak ücretsizdir. Kampanya sadece Chippin uygulaması kullanarak CarrefourSA Marketlerden alışveriş yapan bireysel katılımcılara yöneliktir. Kampanyaya Chippin uygulaması üzerinden üye olmak ve üyelik bilgilerini güncellemek ücretsizdir.    Katılımcının ad-soyad,chippin ıd no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi çekilişe dahil edileceklerdir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.  Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.  Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır.

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Carrefour chippin
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2019, 19:20:54 »
Güzel kampanya olmuş, epey katılım yapmayı düşünüyorum 8-)
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2019, 22:40:43 »

Chippin'le CarrefourSA'da öde, 5 iPhone 11'den birini kazanma şansını yakala
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2019, 09:33:31 »
Nautilus sağolsun kampanya koşullarını metin olarak paylaşmayıp karınca duası modunda resim içine yazdığından Carrefour dahil mi hariç mi anlayamadım.
Instagram'dan sordum cevap bekliyorum.

Chippin'le CarrefourSA'da öde, 5 iPhone 11'den birini kazanma şansını yakala
Abi burada Nautilus la büyük kombo var, ama ömrü hayatımda 5-6 kere Kadıköy e gittim de Nautilus a gitmedim. Çok merkezi yer, ama merkezin de çok uzağında. Arabayla da oralara girilmez , alayına pas diyoruz ne yapalım. Zaten babamın yolu düşse de çok ters kalıyor, merkezde. TEM , E5 bağlantılarında olsa yine bir ihtimaldi.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2019, 10:47:44 »
Altın kural.Kendin kampanyacıysan yaymıyacan.Kendine odaklan. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2019, 11:19:01 »
Altın kural.Kendin kampanyacıysan yaymıyacan.Kendine odaklan. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Alan el veren elden üstündür.Herşey nasip  :) :)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2019, 11:59:59 »
Buna eşşeğin aklına karbuz kabuğu getirmek olarak cevap veriyprum.Hayır işi değil yapılan
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2019, 13:39:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin alternatif olarak arkadaşlarını forum ile tanıştırabilirsin.
Hem paylaşmanın keyfine varırlar hem de kazanmanın

Buna eşşeğin aklına karbuz kabuğu getirmek olarak cevap veriyprum.Hayır işi değil yapılan

Çevrimdışı wizard

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2019, 15:02:42 »
bu kaçmaz. gerçi katılım çok olur ama olsun
#BizeHerYerTrabzon