Gönderen Konu: Allianz'ım Mobil Uygulaması ile iPhone 11 Pro Max Kazanma Şansı  (Okunma sayısı 3071 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Bu kampanya ALLİANZ SİGORTA A.Ş. tarafından MPİ’nin 20.11.2019 tarih ve 24951361-255.01.02/E.10749 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

ALLİANZ SİGORTA A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 20.11.2019 (saat: 00:01) – 31.01.2020 (saat: 23:59) tarihleri arasında, Allianz Sigorta A.Ş’ye ait ürün ve poliçeleri hakkında bilgilerin yer aldığı Allianz’ım mobil uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla App store/Google play işletim sistemi ile cep telefonuna indireceği Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden, sisteme tanımlı cep telefon numarası ile uygulamaya kayıt olan aktif Allianz müşterisine bir çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım toplamda 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. İkramiye olarak, 3 kişi 11.174,72 TL değerinde IPhone 11 Pro max SG 64 GB (Hat ve Kart Hariçtir) kazanacaktır. Çekiliş 10.02.2020 tarihinde saat 09:30 ‘de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 12.02.2020 tarihli Birgün Gazetesi duyurulacaktır. 27.02.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 13.03.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Tüm katılımlarda Telefon no, Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya tarihleri arasında poliçesini iptal eden müşterilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Çekilişe, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ek Bir form dolduracak yer bulamadım heralde kayıtlı olmak yetecek.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ek Bir form dolduracak yer bulamadım heralde kayıtlı olmak yetecek.
bende inceledim poliçesi olanlar katılabiliyor.benim yok malesef

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
BENDe bes var ama form felan yok
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...