Gönderen Konu: Migros Nivea Çekilişi  (Okunma sayısı 8322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Migros Nivea Çekilişi
« : 20 Kasım 2019, 14:58:25 »
21.11.2019-31.12.2019 tarihleri arasında tek seferde 2 adet Nivea Deodorant alımına çekilişe katılma hakkı.

2 Kişiye İPhone 11   64 Gb
3 Kişiye Samsung 4K TV
4 Kişiye İpad Air 64 GB

Çekiliş 22.01.2020
İlan Tarihi 28.01.2020 Takvim gazetesi.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2019, 15:08:39 Gönderen: gulem61 »

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Migros Nivea Çekilişi
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2019, 15:03:23 »

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2019, 15:30:40 »
zarar ettirir migrosta nivea çok satıyor,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2019, 23:19:23 »
Olsun parfümeri dükkanım var :D

Çevrimdışı adilazimdeil

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2019, 09:03:09 »
min 15.000 katılım olur >:(

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2019, 13:38:53 »
sabredin hemen katılmayın aralık sonuna kadar sürüyor kampanya. deodorant başına 5 liraya kadar düşebilir fiyatı.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2019, 20:47:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sabredin hemen katılmayın aralık sonuna kadar sürüyor kampanya. deodorant başına 5 liraya kadar düşebilir fiyatı.
neden düşer, yılbaşı nedeniyle mi ?

hayır migros genelde böyle yapıyor.ilk çıktığında direk fiyat,sonra indirimli oluyor. zamanında böyle olduğunu hatırlıyoırum bir çok kampanyada.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı scr4m

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2019, 22:18:40 »
Cekkazanin çıkması çok iyi oldu buda orda olsa iyi olurdu.Migrosa katılım yapmiycam.Belki bir katılım o da adet yerini bulsun

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2019, 12:58:36 »
Arkadaşlar migrostan 2 adet küçük olan 25 ml Nivea deodorant aldım fiyatı adet 8 tl civarı sonra çekilişe bunlar dahil mi degilmi diye terettütte kaldım katılım şartlarına baktım tüm Nivea deodorant alımına diyor emin olmak için Migros'a mail attım çekiliş Hakkı'm olmuş mu diye müşteri hizmetleri beni aradı çekilişe katılıp katılmadığınızı öğrenmek için hiçbir yol yok maalesef dedi sizde liste olmuyormu çekiliş tarihi bitince dediğimde maalesef Böyle bişey yok dedi öğrenme yolu sorgulatma böyle bişey olmadığını söyledi çok şaşırdım böyle bir şey başına gelen oldumu migrosun çekilişlerinde öğrenme yolu yokmu kaç adet çekiliş Hakkı'm var katıldım mı çekilişe yoksa katılmadım mı bunları öğrenmek için
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2019, 13:01:26 Gönderen: alipolattt »

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2019, 13:07:36 »
Arkadaşlar migrostan 2 adet küçük olan 25 ml Nivea deodorant aldım fiyatı adet 8 tl civarı sonra çekilişe bunlar dahil mi degilmi diye terettütte kaldım katılım şartlarına baktım tüm Nivea deodorant alımına diyor emin olmak için Migros'a mail attım çekiliş Hakkı'm olmuş mu diye müşteri hizmetleri beni aradı çekilişe katılıp katılmadığınızı öğrenmek için hiçbir yol yok maalesef dedi sizde liste olmuyormu çekiliş tarihi bitince dediğimde maalesef Böyle bişey yok dedi öğrenme yolu sorgulatma böyle bişey olmadığını söyledi çok şaşırdım böyle bir şey başına gelen oldumu migrosun çekilişlerinde öğrenme yolu yokmu kaç adet çekiliş Hakkı'm var katıldım mı çekilişe yoksa katılmadım mı bunları öğrenmek için

onu çekilişi yapan firmayı arayıp öğrenebiliyordun galiba. sonuçta zaten açıklamada belli. her hangi bir nivea deodorant diyor. ama tabii 25 ml olanlar görseldeki mi bilmiyorum.

bu arada ben bu kampanyayı sonrayabırakmıştım süresi bitmek üzere katılmam sanırım  :D