Gönderen Konu: Migros Derby ile BMW E36 kazanma şansı  (Okunma sayısı 30732 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros Derby ile BMW E36 kazanma şansı
« Yanıtla #10 : 06 Kasım 2019, 18:30:31 »
adam bir de video da amortisörü patlak onu da yapacağız diye pesss doğrusu..tam bana uyar kaliteli arabaya karşıyım akıllıya karşıyım.90 model grubuna evet.işin güzel yanı herhalde bunda vergi çıkmaz yüzde 20

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #11 : 06 Kasım 2019, 18:54:08 »
Araba mı veriyor değeri nedir

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 06 Kasım 2019, 19:23:12 »
YASAL METİN
Bu kampanya Azmüsebat Çelik Sanayi ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 31.10.2019 tarih ve 24951361-
255.01.02/E.10163 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
07.11.2019 SAAT: 10:00 – 12.02.2020 SAAT: 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazaları’ndan Azmüsebat Çelik Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Derby Markalı ürünlerinden tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak İOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına girip; Ad - Soyad, Adres, GSM No ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Derby kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen müşterilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir. İkramiye olarak, 1 kişiye 95.097,10 TL değerinde 1994 MODEL E36 3.18İS BMW marka modifiyeli otomobil ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 19.02.2020 tarihinde saat 09:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No:3A D:29 Küçükçekmece-İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 21.02.2020 tarihli Milli Gazetesi’nde duyurulacaktır.
07.03.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 22.03.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Qumpara uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Qumpara uygulamasının yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir. Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapanlara “başarılı katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir. Tüketici Qumpara uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir. Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, Ad - Soyad, GSM No bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3.kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 18 yaşın altında olanlara, Azmüsebat Çelik Sanayi ve Tic. A.Ş., Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve
Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2019, 19:32:46 Gönderen: gulem61 »

Çevrimdışı s3lucky

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 06 Kasım 2019, 20:06:12 »
%20  yaklasık 20 bin  eder        sahıbındende  30 35 bın tl arası bu arabalardan var  bırıne satamam  modıfıyelı dıye kımse  90 bın vermez  35 e gıder  15 bın kar olur    deymez

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 06 Kasım 2019, 20:36:47 »
bu kampanyayı ben es geçtim  :D lakin hazır taze başlık varken yazayım.

şu migrosta 60 lira ve üzeri alışveriş yapana 30 liralık ürün 9 lira diyor ya. şimdi ben 120 liralık alışveriş yapsam aynı fişte,yani tek alışverişte 2 adet alabiliyormuyum üründen. yani 30 liralık 9 liraya düşen üründen 2 adet alabiliyormuyum aynı anda. a101 de olduğu gibi.

yoksa 60 liranın üzeri 120 lirayı tek parçamı sayıyorum.tek ürünmü veriyor.

2 defa alışveriş yapmak istemiyorum 60-60 olarak  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 06 Kasım 2019, 20:38:01 »

şu migrosta 60 lira ve üzeri alışveriş yapana 30 liralık ürün 9 lira diyor ya. şimdi ben 120 liralık alışveriş yapsam aynı fişte,yani tek alışverişte 2 adet alabiliyormuyum üründen. yani 30 liralık 9 liraya düşen üründen 2 adet alabiliyormuyum aynı anda. a101 de olduğu gibi.

alabiliyorsun ölücü kardeş

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 06 Kasım 2019, 20:43:57 »

alabiliyorsun ölücü kardeş

senin cevap yazdığını gördüm aklıma ne geldi hemen.yılların kampanyacısısın hala öğrenemedinmi yazmıştır dedim şimdi içimden  ;D

ama yok hala aynı kendine ait olan özellikleri bana mesaj atıyorsun sömürüsbond 007  :D

hangi şehir oldu en son yerin.görünmüyonda fazla  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 06 Kasım 2019, 21:35:59 »
Eyefive abi onu kasiyere sor, kasiyer de söylüyor be abi :) migros bu dediğini esnetmiyor. Hakkin 2 ise en fazla 2 alırsın. 3. Cuyu kasa otomatik reddediyor 3. Yu indirimli vermiyor

kasiyerlerle hiç mıatap olmak istemem nedense.forum ne için var ya  :D

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 06 Kasım 2019, 21:53:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hey gidi günler hey ne günlerimiz geçti şu forumda eski tadı yok artık
Şimdi muştayım mış mış mışlı olduk çıktık

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 06 Kasım 2019, 23:59:30 »
Eyefive abi onu kasiyere sor, kasiyer de söylüyor be abi :) migros bu dediğini esnetmiyor. Hakkin 2 ise en fazla 2 alırsın. 3. Cuyu kasa otomatik reddediyor 3. Yu indirimli vermiyor

kasiyerlerle hiç mıatap olmak istemem nedense.forum ne için var ya  :D
Kafa adamlardır, part time markette çalışan çok okul arkadaşım var abi. Emin ol pırıl pırıl çok iyileri de var. Beyni yanmışlarla aynı kefeye koyma. Üniversite yillarında markette çalışan bir abim şu an katılım bankasında departman müdürü.

yani demek istediğim kasiyere sormaya üşeniyorumdu  :D