Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Morhipo 200/70 indirim

(1/2) > >>

calculus07:
Hopi uygulaması/profil/promosyon kodu: jetsosyete seçip MORHIPO50 yazıp tamama basıyoruz. Ve 50 tl morhipo indirimi tanımlanıyor.

Morhipo morpass'a kayıt yaparsanız 1 kargo ödememe hakkınız ve 5 paracıkta ordan geliyor, böylece 200/75 oluyor))

Ardından morhipoda alınacak ürün seçildikten sonra sepet ekranında Hopiyi tanıtıp "150 tl ve üzerinde 5 tl paracık 5 katı" seçeneğini seçip, paracık harcama ekranına 50 yazıyoruz. Toplamda 70 tl indirim düşüyor.
(Morpass'la 55 oldu ise 55 yazın, -75 tanımlanacak)

eyefive:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinHopi uygulaması/profil/promosyon kodu: jetsosyete seçip MORHIPO50 yazıp tamama basıyoruz. Ve 50 tl morhipo indirimi tanımlanıyor.

Morhipo morpass'a kayıt yaparsanız 1 kargo ödememe hakkınız ve 5 paracıkta ordan geliyor, böylece 200/75 oluyor))

Ardından morhipoda alınacak ürün seçildikten sonra sepet ekranında Hopiyi tanıtıp "150 tl ve üzerinde 5 tl paracık 5 katı" seçeneğini seçip, paracık harcama ekranına 50 yazıyoruz. Toplamda 70 tl indirim düşüyor.
(Morpass'la 55 oldu ise 55 yazın, -75 tanımlanacak)

--- Alıntı sonu ---

vay anasını hopicik mopicik ses verdi  :D

gkymrc:
herhalde her hesapta farklı harcama limiti veriyor, bana 250/50 verdi

Teşekkürler yine de :)

diazem:
Bi kere aktifleştirdim sonra vazgeçtim.Şimdi seçtirmiyor normal mi?

catpat07:
Sadece lcw al7nca cıkıyor bende. Baska marka atınca gidiyor hopi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git