Internetten Para Kazan > Para kazan

Seturday gezgini ol. Blog yazdıkça para kazan

(1/2) > >>

admin:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Seturday.com’da yayınlanan her içeriğinle 150 TL kazan!

Yazarlık Şartları
Üye Olma Kuralları

 Seturday.com yazarı olabilmek için, öncelikle Seturday.com üyesi olunmalıdır.
 Seturday üyesi olmak için, Üye Ol butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Görsel Ekleme Kuralları

Yükleyeceğiniz görsel en fazla 2 MB büyüklüğünde ve JPEG formatında olmalıdır.
 En az 5 en çok 8 görsel kullanılmalıdır.
 Size ait olmayan görseller için telif haklarının ihlali çerçevesinde yasal işlem başlatılacaktır.
 İçerikte yer alan görsellerin açıklaması yapılarak, yazı içerisinde görselin ait olduğu lokasyon belirtilmelidir.
Yazı Karakter Sınırlamaları

Yazınızda kullanacağınız karakter sayısı 3500 - 5500 sınırını aşmamalıdır.
Yazınız en az 450 en çok 800 kelime içermelidir. Başlığınız 25-70 karakter sınırına uygun olmalıdır. Başlığınızda kullanacağınız kelime sayısı ise en az 3 en çok 8 kelime sınırına uygun olmalıdır.
İçerik oluşturduktan sonra yazınızda, en az 1 en çok 5 adet olacak şekilde etiket eklenmelidir.
Özgün İçerik Oluşturma

Yazı içeriğinin daha önce yayınlanmış yazıların içeriğiyle benzerlik taşıması durumunda Setur, yazıyı yayınlamama hakkına sahiptir.
Yazı içeriğinde alkole özendirici, hakaret içeren herhangi bir görsel veya metnin yer alması halinde yazınız yayınlanmayacaktır.
Yazının daha önce bir yerde yayınlanmış olması halinde yazınız yayınlanmayacaktır. Tüm görsel ve yazı içeriğinden kullanıcı sorumludur.
Ödeme Koşulları

 Yazınızın onaylanmasının ardından yayınını takip eden 15 iş günü içerisinde ödemeniz, vermiş olduğunuz IBAN numarasına gerçekleştirilecektir.
Yazı Yayınlanma Koşulları

 Sisteme yüklediğiniz tüm yazılar Seturday.com editörleri tarafından kısaltılabilir, düzeltilebilir veya değiştirilebilir.
Yazı Onay Koşulları

 Seturday.com sitesine yüklemiş olduğunuz yazı, herhangi bir sebepten dolayı onaylanmayabilir. İçeriğin durumu Seturday.com editörleri tarafından belirlenir. Bu sitede yayınlanan yazı, görsel ve fotoğrafların tüm hakları Seturday.com’a aittir.
Kategoriler

Trendy kategorisi, seyahat dünyasının trendleri, en moda seyahat rotaları ve dünyada mutlaka görülmesi gereken noktaları içeren yazılardan oluşmaktadır.

Gurme kategorisi, lokal lezzetler, dünyanın farklı noktalarındaki özgün lezzetler, sunumlar ve mutfak kültürlerini anlatan yazılardan oluşmaktadır.

Bleisure kategorisi, iş seyahatlerini keyifli yolculuklara dönüştürebilecek ipuçlarını konu edinene yazılardan oluşmaktadır.

Art kategorisi, dünyanın dört bir yanında yer alan sanat eserleri ve sanatsal etkinlik programlarını içeren yazılardan oluşmaktadır.

Adventurist kategorisi, seyahatleri macera dolu yolculuklara dönüştürecek, dünyadaki ekstrem spor rotaları gibi başlıkları konu edinen yazılardan oluşmaktadır.

Naturally kategorisi, dünyanın doğal güzelliklerini, farklı coğrafyaların kendine has iklimini ve canlı çeşitliliğini konu edinen içerikleri kapsamaktadır.

Insider kategorisi, keşif seyahatleri ve dünyanın farklı yerlerinde bilinmeyenlerle dolu yolculukları anlatan yazılardan oluşmaktadır.

SetList kategorisi, dünyanın hangi köşesi ne ile ünlü, seyahatin “en”leri neler ve hangi lokasyon ne için ziyaret etmeli’yi anlatan yazılardan oluşmaktadır.


SetTalks kategorisi, sanat dünyasının önemli isimlerinin dünyanın farklı ülkelerinde yaşarken gözlemledikleri kültürleri ve turistik deneyimleri konu edinen yazılardan oluşmaktadır.

eyefive:
link ve site açılmıyor

admin:
Bende açılıyordu ama yine de linki yeniden düzenledim

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinlink ve site açılmıyor

--- Alıntı sonu ---

admin:
Katılmak isteyenler için site hala aktif.

okanbytkn:
güzel bir uygulamaymış kesin deniycem bunu

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git