Gönderen Konu: Anadolu Hayat Emeklilik (07.10-30.11.2019)  (Okunma sayısı 2999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Anadolu Hayat Emeklilik (07.10-30.11.2019)
« : 23 Ekim 2019, 11:47:44 »
30 Kasım’a kadar Çocuğum İçin Yatırım ya da Çocuğum İçin Eğitim Sigortası yaptırın, hem çocuğunuzun geleceğini güvence altına alın, hem de 3 gece 4 gün kayak tatili kazanma şansı yakalayın.
Çocuğunun geleceğini bugünden güvence altına almak isteyenlere yönelik ürünlerimiz kazandırıyor. 7 Ekim – 30 Kasım tarihlerinde arasında Çocuğum İçin Yatırım Sigortası veya Çocuğum İçin Eğitim Sigortası satın alın, karne tatilinde çocuğunuzla birlikte kayağa tatili şansı yakalayın.

Kampanya döneminde Çocuğum İçin Yatırım Sigortası satın alan (sigorta ettiren) müşteriler ile en az 10.000 Dolar/Euro teminatlı Çocuğum için Eğitim Sigortası satın alan müşteriler (sigortalı) arasından yapılacak çekilişle 5 (beş) kişi, Kayak Tatili’ne katılım hakkı kazanır. En az 10.000 Dolar/Euro teminatlı Çocuğum İçin Eğitim Sigortası satın alan müşterilerin kampanya çekilişine katılabilmeleri için primlerini peşin ödemeleri ya da ödeme yöntemini kredi kartı olarak belirlemiş olmaları gerekir. Her iki ürün için de ilk prim ödemeleri 3 Aralık tarihine kadar yapılmış olmalıdır.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 7 Ekim – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve Türkiye ikametli T.C. vatandaşları için geçerlidir.
3. Kampanya tarihleri arasında, Çocuğum İçin Yatırım Sigortası veya Çocuğum İçin Eğitim Sigortası ürünlerinden herhangi birini satın alan müşteriler arasında yapılacak çekiliş sonucunda Kayak Tatili’ne hak kazanan talihlilerin tatile katılımını beyan ettiği çocuğun 0-15 yaşları arasında olması gerekir.
4. Kampanya kapsamında ödül olarak hak kazanılacak tatil, 3 gece 4 gün olarak Bolu/Kartalkaya’da 4* olarak hizmet veren ve Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından belirlenecek bir otelde gerçekleşecektir.
5. Tatil süresi 3 gece 4 gündür ve katılım otelin her şey dahil konsepti doğrultusundaki triple konaklamayı kapsar. Otele ait teleski/telesiyej çıkışları tatile dahildir. Ulaşım, şahsi harcamalar ve seyahate dahil olduğu belirtilen hizmetler dışındaki tüm giderler talihliye aittir.
6. Kampanya kapsamında Kayak Tatili’ne katılım 20 - 31 Ocak 2020 tarih aralığında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından belirlenerek 3 gece 4 gün olarak gerçekleşecektir. Kişi Sayısı, 5 aile için 2 yetişkin ile 0-15 yaş arasında olmak üzere 1 çocuk, toplamda maksimum 15 kişidir.
7. Kayak Tatili’ne katılacak kişiler otele kendi ulaşım olanaklarıyla ulaşırlar.

8. Milli Piyango İdaresi yönetmeliği gereğince, kampanyalar sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olduğundan, K.K.T.C. tarifeleri kampanya kapsamına alınmamıştır.
9. Kayak Tatili çekilişine katılmaya hak kazanabilmek için kampanya dahilindeki yürürlükteki sigorta poliçelerine ait ilk prim ödemesinin 3 Aralık 2019 tarihine kadar yapılmış ve ödemenin iptal edilmemiş olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kampanya tarihleri arasında provizyon alınmış olması yeterlidir.
10. Kampanya ödülü olan Kayak Tatili’ne katılım hakkı kazanan müşterilerimiz telefonla aranarak bilgilendirilecektir.
11. Kampanya döneminde birden fazla ürün alan müşteri sahip olduğu poliçe sayısı kadar çekiliş hakkı kazanır. Ancak bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Bir kişi birden fazla kampanya ödülü kazanamaz.
12. Katılımcıların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. Yanlış verilen bilgiler sebebiyle ulaşılamayan kişilerden Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sisteminde yer alan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.

Çevrimdışı adilazimdeil

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Anadolu Hayat Emeklilik (07.10-30.11.2019)
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2019, 15:11:16 »
Kar garantisi veriyormu ajans  ;D ;D ;D

Çevrimdışı aslanharun

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Anadolu Hayat Emeklilik (07.10-30.11.2019)
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2019, 10:48:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaş su sigortayı kim ne yapsın ya ? Zengin isi ürünler , zaten parası olan bu kayağa kendisi para verip gider.
Benim babamın bazı müşterilerini şirketler tatile hediye olarak götürüyor. Tabi müdürleri , satinalmacilari falan goturuyorlar

Doğru söylüyorsun. Kayak yerine başka hediye ver kardeşim. Firmalarda ucuz hediyelere kaçıyor artık.