Gönderen Konu: CarrefourSa Doğu Ekspresi – Kars Kuyucuk Gölü (24.10-20.11.2019)  (Okunma sayısı 15689 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Bu kampanya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 02.10.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.9235 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 24.10.2019(Saat:09:00)-20.11.2019(Saat:23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA mağazalarından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’ye ait Finish, Vanish, Calgon, Cillit Bang, Marc, Air Wick ve Woolite markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları tutarında (her 60 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra alışveriş  fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından fiş üzerindeki her 60 TL’lik Finish, Vanish, Calgon, Cillit Bang, Marc, Air Wick ve Woolite ürünü için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya bitiş tarihi 20.11.2019 saat 23.59 olup Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 23.11.2019 saat 23:59’dur. Katılımlarda fiş no ve ad, soyad, telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş görseli kabul edilecektir. Özel indirimli fişlerde indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 10 kişi, çift kişilik Doğu Ekspresi Seyahati (Talihlinin bulunduğu ilden Ankara'ya ekonomi sınıfı uçak bileti, Ankara Esenboğa havalimanı-Ankara tren garı transferi, Ankara-Kars TCDD Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Kompartman bileti, 1 gece trende konaklama, 1 gece Kars'ta 4 yıldızlı otelde konaklama, 1 öğle ve 1 akşam yemeği, Kars şehir turu, Kars Otel-havalimanı transferi, Kars'tan talihlinin bulunduğu şehire ekonomi sınıfı uçak bileti, Seyahat sigortası dahildir. Seyahat, 26-28 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir.) (birim fiyatı: 5.300,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 29.11.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 05.12.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 20.12.2019 yedek talihliler 04.01.2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş., CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Fiş kontrolleri yapıldıktan sonra internet sitesi veya uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir. Katılımcılar; Qumpara uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Nereye gideceğimizi şaşırdık.Şampiyonlar liginemi gidicez yoksa Kars a mı
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
bu yaramaz finish paspal satmayan mal
24 ünde kent mondelez de mi? çekkazan v.s
de olacak diye merak edenlerde vardır,
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2019, 20:55:18 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sanırım bu çekilişi is adamları için kurgulamışlar, su an trend popüler olan doğu ekspresine tek yon binip gidiyorsun, kazını yiyip uçakla dönüyorsun. Gayet şık ve insani da yormayan kaliteli tatil. Ben iç anadolu luyum , emin olun zaten oraya hususi araçla gitmiyorsaniz birkaç gün kalmak sıkar. Havasına suyuna lafim olmaz da fazla kalmak sıkar.

Ben detayını bilmiyorum ama bu tatil için %15mi %20mi vergi alırsa devlet iste o çok fena. Geçmiş olsun. İste o nedenle ben katılmam
4.5 yıl kaldım ben.Bi değişiklik olur anıları tazelerizz.Muhtemeln o vakitte dönüş uçağı rötar yapar ama.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Çıkdıra gideriz sorun yok.Orası daha keyifli.

Çevrimdışı oruc

• Acemi Kampanyacı
  • **
5500 lira değer biçilmiş tura. Tamamen abartı. Sanırım bin lira civarına bireysel olarak bu tur yapılır.

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
Şahsi kanaatim en az katılımlı qumpara çekilişlerinden biri olacak.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Şahsi kanaatim en az katılımlı qumpara çekilişlerinden biri olacak.
İnşallah diycem ama dr çekilişi mesela gereksiz yere fazlaydı.

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
60 tl bizi aşar

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
bence meraklısı için güzel bir tur olur her şehirden katılım sağlanabilir
vergi çıkmaz bunda