Gönderen Konu: Yettim 1. Yıl  (Okunma sayısı 1353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
Yettim 1. Yıl
« : 29 Eylül 2019, 11:40:51 »
1. Yılımızda 8 Kişiye Hediye Veriyoruz!
Yettim olarak kısa bir süredir sizlere hizmet veriyor olsak da, ekibimizin bir araya gelmesi ve gerekli altyapı çalışmalarını başlatmamızın üzerinden neredeyse 1 yıl geçti. Biz de, ilk yılımızın heyecanını ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak için hediye verelim istedik.

21.09.2019 – 25.10.2019 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresimiz veya IOS / Android uygulamalarımız üzerinden Yettim üyesi olan 8 kişiye birçok hediye veriyor olacağız. Katılmak için tek yapmanız gereken, bir Yettim hesabı oluşturmanız.

Ne Hediye Ediyoruz?

- 2 Kişiye Powerway MP3 – MP4 Video Oynatıcı

- 2 Kişiye Schullz Ozeva Bluetooth Kulaklık

- 2 Kişiye Ttec 5000 mAh Powerbank

- 2 Kişiye Philips Bluetooth Hoparlör (Ses Bombası)

Katılım Kuralları:

·         - Hediyeye hak kazanmak için yettim.net web adresimiz veya IOS/Android mobil uygulamalarımız üzerinden üyelik işlemini tamamlamanız gereklidir.

·         - 27.10.2019 tarihinden sonraki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

·         - Bizden hediye kazanan şanslı talihliler, 30.10.2019 tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

·         - Tüm Yettim üyelerine, ilk 3 siparişlerinde kullanabilecekleri toplam 15 TL hediye veriyoruz. Bu hediye, otomatik olarak kullanıcıların cüzdanlarına tanımlanmakta olup, her siparişte 5’er TL olarak sepete yansımaktadır. Bu indirim için minimum sepet tutarı 15 TL ve üzeri olmalıdır. Ayrıca, bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak üye iş yerlerinin teslimat için farklı minimum sepet tutarları söz konusu olabilir.

KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HESAP OLUŞTURABİLİRSİNİZ

*Yettim Elektronik İletişim Ltd. Şti. kampanya şartları, kampanya süresi, kampanya kuralları gibi alakalı tüm detayların değiştirilmesi ve/veya yeniden düzenlenmesi hakkını saklı tutar.

1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!