Gönderen Konu: bebelac  (Okunma sayısı 3402 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asmin_ilke

• Yeni Kampanyacı
  • *
bebelac
« : 02 Şubat 2010, 16:58:03 »
benim 7aylık bi kızım var bıraz zayıf kılo alması ıcın onerebılecegınız mamalar varmı ılgınız ıcın tsk

Çevrimdışı jade

• Usta Kampanyacı
Ynt: bebelac
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2010, 19:47:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benim 7aylık bi kızım var bıraz zayıf kılo alması ıcın onerebılecegınız mamalar varmı ılgınız ıcın tsk
önemli olan bebeğin kilo alması değil sağlıklı olması...ben sadece milupa mamalar aldım kızım 2 yaşında halen milupa devam sütü veriyorum ama zayıf yapısı böyle fazla yedirmeye çalışma sadece bebeğini kusturur ona daha çok zarar verir

Çevrimdışı sevtapdnz

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2010, 11:27:57 »
arkadaşım bence burda sorduğun sorunun cevabını alamazsın verseler dahi nerden biliceksin doğru olduğunu ,bebeğini nsağlığı önemli değilmi senin için,bence doktora danış

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2010, 21:34:50 »
Her bebek bir olmaz ki aradaşlarında dediği gibi kilosu değil sağlıklı olması önemli ama insan yinede zayıf kalsın istemiyor.Biz aptamil veriyoruz kilosu olması gerektiği gibi diyor dokktor ama bize zayıf geliyor. Aşıya etirdiğinizde zaten boy ve kilo ölçümü yapılıyor eger gerçekten zayıfsa doktor size mama önerirdi zaten :)

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2010, 13:00:15 »
böyle anneleri gördükçe kriz geçiriyorum. ne oluyor doktormuyuz biz  >:( bu ülkede bi ton doktor var götürsene çocuğu belki bi rahatsızlığı var  >:( >:(

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2010, 02:05:41 »
böyle anneleri gördükçe kriz geçiriyorum. ne oluyor doktormuyuz biz  >:( bu ülkede bi ton doktor var götürsene çocuğu belki bi rahatsızlığı var  >:( >:(

kısmen haklısın didem ama yine de fikir almak istemiştir arkadaşımız..ve ek olarak rutin doktor denetimi kaçınılmaz bir gerçek..:)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2010, 13:54:13 »
bir dr.a danışsan daha iyi değilmi
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.