Kampanyalar > Biten Kampanyalar

ÇEK KAZAN’DAN TRENDYOL İNDİRİM KODU HEDİYE!

(1/1)

digi:

Kampanya Hakkında :
Tüm MARKETLER’den 100 TL veya üzeri Markalı ve Paketli hızlı tüketim -Gıda, İçecek, Temizlik, Kişisel Bakım vb.- ürün alışverişinize 30 TL değerinde Trendyol İndirim Kodu size Çek Kazan’dan hediye.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
20 Eylül 2019 – 24 Eylül 2019

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 20 Eylül – 24 Eylül 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Tüm MARKETLER’den 100 TL veya üzeri Markalı ve Paketli hızlı tüketim -Gıda, İçecek, Temizlik, Kişisel Bakım vb.- ürün alışverişi yapan herkes katılabilir.

Giyim, Ayakkabı, Aksesuar, Kozmetik, Mobilya vb. ürünler kampanyaya dahil değildir. “Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” vb. şeklinde yazılan Marka adı belirtilmeyen genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya alkollü içecek ve tütün mamulleri, altın ve gümüş alımlarında, GSM TL yüklemelerinde ve Gift (hediye) kart alım harcamaları dahil edilmeyecektir.

Kampanya sadece marketlerde geçerlidir, online marketlerde geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler (Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her bir tüketici kampanya tarihlerine ve kampanya kurallarına uygun orijinal belge ile maksimum 1 (bir) defa katılabilir, 1 adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Ödül kod numarası bir kullanıcı tarafından sadece bir defa kullanılabilmektedir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen satış fişleri, sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilerek sonuç uygulama içinden tüketiciye bildirilecek ve kampanya şartlarını yerine getiren tüketicilere 1 adet Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde 02 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli 30 TL değerinde indirim kupon kodu ödülü uygulama içerisinden gönderilecektir.

Trendyol indirim kupon kodları sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde geçerlidir. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır ve parça parça kullanılamaz. Kampanya ödül kodları birleştirilemez.

İndirim kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

Kampanyaya son katılımı 24.09.2019 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Ödül kodu 02 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılabilir, bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.
İndirim kupon kodu kullanım detayları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde görülebilir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic.A.Ş. ve Barn Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları ve Hediye ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Barn Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul
Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş. ‘nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen hediye çekleri hiçbir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş, ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. ’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Barn Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Market’lerde”

anvil:
Bitti. Daha dolu fişim vardı

klewx:
her şeye rağmen 180 tl trendyol kodumuz var
şimdi burada kodu olanlar gözünü açsın
çarşamba günü trendyolun haftalık indirim
günü belki yarın da indirim olabilir hemen
kodları ezmekte yarar var,

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git