Gönderen Konu: Maximum Mobil’den İstanbulkart Yüklemelerine 20 TL MaxiPuan! (10 Ekim 2019)  (Okunma sayısı 574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9399
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

10 Eylül-10 Ekim 2019 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınız ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız her 20 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemesinde 5 TL, toplamda 30 TL MaxiPuan kazanın.
 
Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Diğer banka kredi kartları ile yapılan İstanbulkart yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 
Kampanyaya yalnızca İş Bankası kartları ile yapılan 20 TL ve üzeri tutardaki İstanbulkart yüklemeleri dahil olup, İstanbulkart yükleme talimatları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yüklemelerin iptal edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
 
Kampanyaya detayları: Kampanya kapsamında İş Bankası kartları ile 20 TL ve üzeri tutarlarda İstanbulkart yüklemesi yapılması gerekmektedir. Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilen her 20 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemesinde 5 TL, toplamda ise 30 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında 10 Eylül 2019 00:01 ile 10 Ekim 2019 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 17 Ekim 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 27 Ekim 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme kampanya kapsamında en son kullanılan İş Bankası kartına yapılacak olup, yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin