Kampanyalar > Biten Kampanyalar

nutella topla kazan yangel uzan 2

(1/1)

klewx:
nutella biriktir kazan tekrar başladı,
detaylar mutlulugapuan.com sitesinde
1000 puana nutella bıçağı ve 2000 puana
tefal krep tavası öne çıkan hediyeler
kampanya 1 eylül-30 kasım arası geçerli
bir hesap 1 ayda sadece 8 ürün
kodu girebilir,

junior:
forumda da okudum zamanında çok palm yağı diye linç etmişler, sadece burada değil tüm medyada, internette. ama şimdi aç bak, eti, şölen, ülker hepsinde palm yağı var. resmen fransa hedef tahtasına koydu nutellayı

gkymrc:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinforumda da okudum zamanında çok palm yağı diye linç etmişler, sadece burada değil tüm medyada, internette. ama şimdi aç bak, eti, şölen, ülker hepsinde palm yağı var. resmen fransa hedef tahtasına koydu nutellayı

--- Alıntı sonu ---

Tamamen ticaret savaşı olduğuna inanıyorum. 1 seneden daha fazla Malezya'da yaşadım (dünyanın en büyük palm yağı üreticilerinden) ne bir mide kaynaması yaşadım ne de motoru bozdum. keza Kamboçya, Tayland vs. birçok yerde uzun süreli konakladım, yine aynı.

Şimdi kalkıp zamanında sömürge olan bir ülke AB'nin en büyük girdilerinden biri zeytinyağına ve hayvansal yağlara rakip çıkınca kollektif olarak adamların üzerine geldiler. (söylediklerim sadece insan sağlığı ile ilgili, Palmiye ekmek için yağmur ormanlarını kesmeleri konusunu bu tartışmanın dışında tutuyorum).

Firmaların (ve bağlantılı ülkelerin) ticaret için neler yapabildiğine dair bir şeyler okumak isteyenler için;

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

junior:
Abi motor bozma deme aman. Ben ilk yıl burada bir köfteciye gidiyordum. Adamlar servis ikram bol, fiyat uygun. Ama o köfte de motor yagi , pamuk yagi mi , palm yagi mi var, ne var giden 100 kişiden 10 u motor gidiyordu.

kazanalimmm:
kazanıcaaaam

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git