Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Su Faturanı Küçült, Küçülttükçe KazanN

(1/1)

focaserkan:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


. Bu kampanya Migros Tic. A.Ş ve Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından 10 Eylül (00:01)-10 Aralık 2019(23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

2.yarininsuyu.com adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanyada kampanya tarihleri arasında son 2 adet güncel su faturanızı sisteme yükleyerek kampanyaya katılabileceksiniz. Kampanya dönemi içinde bir önceki aya oranla yapmış olduğunuz su tasarruf oranınıza tekabül eden oranda elde edeceğiniz indirim, tüm Migros marketlerinden ve Migros Sanal Marketten yapacağınız Finish Quantum alışverişlerinizde geçerli olacaktır. Söz konusu indirim miktarı Money kartınıza Money olarak yüklenecektir. İndirim oranı, tasarruf oranınıza tekabül eden miktarda olacak olup üst limiti maksimum 25TL karşılığı 25 para puan ile sınırlıdır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, katılım koşulları ve yükümlülükler için lütfen yarininsuyu.com web sitesindeki şart ve koşulları okuyunuz.

3. Kampanya dönemi içinde kampanya sitesine son güncel su faturalarını gönderenler arasında ardışık dönemler arasındaki 2 adet faturasında su tasarrufu gerçekleştirenler gerçekleştirdikleri tasarruf oranı %0-%4.99 arası ise 5 TL, %5.00-%14.99 arası ise 10TL, %15.00-%24.99 arası ise 15TL, %25 ve üzeri ise 25TL değerinde Money Puan, Finish Quantum alışverişlerinde kullanılmak üzere katılımcıların Money Club Kart’larına yatırılacaktır

4. Kazananların Money Club Kart’larına yatırılan Money Puan’lara ilişkin Money Club Kart’ın hüküm ve koşulları geçerli olup, bu hüküm ve koşulların (örn. paunların geçerlilik süresi vb.) herhangi bir hak kaybına uğramamanız açısından detaylı bir şekilde tarafınızca incelenmesi gerekmektedir.

5. Kampanya sitesine su faturası dışında bir fatura veya geçmiş dönemlere ait (Ağustos 2019 öncesi) bir su faturası gönderilmesi durumunda işleme alınmayacaktır.

6. Kampanyaya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

7. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

8. Kampanya sitesine yüklenen fatura görsellerindeki deformasyon olmaması ve okunabilir olması katılımcının sorunluluğundadır.

9. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

10. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

11. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

12. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

13. Kampanya neticesinde kazananlar, isimlerinin yarininsuyu.com adresinden açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

14 Kampanya katılım koşullarını sağlayan ve ödül kazanan tüketicilerle katılım sırasında ilettikleri mail adresi aracılığı yoluyla iletişime geçilecektir. Kampanya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

15. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

16. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

17. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

18. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

19.Katılımcı yarışmaya katılım sırasında verdiği su kullanımı ve fatura bilgileri dahil verdiği tüm bilgilerin kendisine ait olduğunu veya ilgilisinden izin almak şartıyla kendisiyle aynı hanede ikamet eden bir kişiye ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git