Gönderen Konu: eti karam  (Okunma sayısı 12673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi enavci

• Usta Kampanyacı
eti karam
« : 09 Eylül 2019, 18:42:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: eti karam
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2019, 00:17:32 »
Bu kampanya Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 11.07.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6358 sayılı izni ile 10.09.2019(Saat:00.01)-31.12.2019(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Eti Karam Gurme ürünü satın aldıklarında ürün içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres, telefon, e-posta bilgileriyle birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Katılımda şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Çekiliş 08.01.2020 tarihinde saat: 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucunda;

1 kişiye çift kişilik Madonna Konser Bileti (29 Şubat-01 Mart 2020 tarihleri arasında Paris’te 4* otelde 1 gece oda+kahvaltı double odada konaklama, İstanbul-Paris-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, havalimanı-otel-havalimanı transferleri, 1 adet öğle yemeği, seyahat sigortası dahildir.)(12.460,00 TL),

1 kişiye çift kişilik Maldivler Seyahati (13-17 Mayıs tarihleri arasında 4* otelde 4 gece oda+kahvaltı konaklama, İstanbul-Male-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, hızlı bot ile havalimanı-otel-havalimanı transferleri, konaklama vergileri dahildir.)(12.000,00 TL),

3 kişiye Leica Camera Vlux Type 114 Explorer Kit (10.808,80 TL),

3 kişiye 10.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki (31.05.2020 tarihine kadar Tüm Beymen ve Beymen Club mağazalarından veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ den yapılan alışverişlerde geçerlidir.),

3 kişiye 10.000 TL değerinde SETUR Hediye Kartı (31.08.2020 tarihine kadar SETUR ofis ve acentelerinde yapılacak yurtiçi ve yurtdışı paket tur, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu, gemi turları, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, yurt dışı eğitim ve vize hizmetleri ve Setur Select kişiye özel seyahat danışmanlığı ürünlerinin herhangi birinde kullanılabilir.),

10 kişiye Samsung 55” Q60R 4K QLED TV ve 1 yıllık Digitürk Filmin Yıldızı Paket üyeliği (8.703,00 TL) ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş sonuçları 13.01.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler; 28.01.2020 tarihine kadar, yedek talihliler 12.02.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahatler İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım masrafları, otel ekstraları, kişisel harcamalar, yurtdışı çıkış harcı, vize/pasaport masrafları talihliye aittir. Seyahat, hediye çeki/kartı ve konser bileti ikramiyeleri talihliden başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez.

Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. , U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ve mbsays Pazarlama ve İletişim A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2019, 19:29:30 »
Neden tek gece verirler anlamış değilim.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2019, 11:48:57 »
Denemelik aldım normal paket şifre çıkmadı bende
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2019, 11:52:04 »