Kampanyalar > Biten Kampanyalar

eti canga

(1/7) > >>

enavci:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

diazem:
Bu kampanya, Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 03.07.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6077 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

10.09.2019 (Saat.00:01) - 31.12.2019 (Saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu ETİ Canga (Canga Sütlü 45gr, Canga Dark 45gr) ürünlerinin herhangi birinden satın aldıklarında ürün içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenler kampanyaya katılacaklardır.

Şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Çekiliş 06.01.2020 tarihinde saat: 11:00’de U2 Tanıtım Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekiliş sonucunda; 2 kişi tek kişilik Euro 2020 Seyahati (12-13 Temmuz 2020 tarihleri arasında Londra’da 4* otelde 1 gece sng odada oda-kahvaltı konaklama, 3.kategori Euro 2020 final maç bileti, havalimanı-otel-havalimanı transferleri, seyahat sigortası dahildir.) (6.175,00 TL),

10 kişi PS4 Pro 1 TB Oyun Konsolu (3.127,00 TL),

20 kişi UberScoot 250w S300 Elektrikli Scooter (2.784,80 TL)

ve 30 kişi DJI Tello Ryze Tech Tello Drone (843,70 TL) kazanacaktır.

Çekiliş sonuçları 09.01.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler; 24.01.2020 tarihine kadar, yedek talihliler 08.02.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım masrafları, otel ekstraları, kişisel harcamalar, yurtdışı çıkış harcı, vize-pasaport masrafları talihliye aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez. Eti Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.

diazem:
1 Gece ingiltere nedir çözmüş değilim.Her iki kampanya da da maalesef şişirilmiş ödül fiyatları.

junior:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin1 Gece ingiltere nedir çözmüş değilim.Her iki kampanya da da maalesef şişirilmiş ödül fiyatları.

--- Alıntı sonu ---
abi bir de tek kişi ya, oturur evimde ailemle yada arkadaşlarımla izlerim. Simdi orada mısır , hot dog istesen 10 sterlin evde 3-5 tl yani.
Ben diğer hediyeler için katılacağım, büyük ödül için ödeyeceğim vergiye yazık. Bir de arkadaşım dil eğitimi için ingiltereyi araştırıyor. İngiltere vizeyi en zor veren ab ülkesiymiş. 1 gün için bir de o vizeyi almaya çalış

lBaDOkeil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin1 Gece ingiltere nedir çözmüş değilim.Her iki kampanya da da maalesef şişirilmiş ödül fiyatları.

--- Alıntı sonu ---

Zaten vize vermediler bana biliyorsun

Protesto edip katılmasam mı ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git