Gönderen Konu: Emaar'dan alışveriş yapan herkes kazanacak. 5 eylülü bekleyin!  (Okunma sayısı 3322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ormes

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1270
 • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9399
  • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Emaar’dan Alın, Yarısını Geri Kazanın!
 Emaar’dan yapacağınız her alışverişte, alışveriş tutarınızın yarısı kadar yüklü Param Kart hediye! Kampanya koşulları için tıklayın.

HALF WIN KAMPANYASI SORU-CEVAP

1-Kampanya tarihi nedir?

-5-25 Eylül


2-Farklı günlerde yaptığım alışverişlerle kampanyaya katılabilir miyim?

-Kampanyaya sadece aynı gün içinde yapılan alışveriş fişleri ile katılım sağlanacaktır,farklı tarihli fişler sayılmayacaktır.

3-Alışveriş yaptıktan ne kadar gün sonra hediye tutarımız param kartımıza yatırılacak?

-Alışveriş yaptıktan 32 gün sonra hediye tutarınız param kartınıza yatırılacaktır. Teknik sorunlardan kaynaklanan gecikmeler için Param Kart yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

4-İnternetten yapmış olduğum alışverişlerle kampanyaya katılım sağlayabilir miyim?

-Hayır, kampanya sadece Emaar’da bulunan kampanyaya katılan mağazalardan yapmış olduğunuz alışverişlerde geçerli olacaktır.

5-Hediye tutar kazanmam için minimum ne kadar harcama yapmam gerekli?
-Aynı gün içerisinde yapılacak toplam harcamaların minimum 500 TL olması koşulu ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

6-Kazandığım hediye tutarımı ne zamana kadar harcayabileceğim?
-Kazanılan hediye tutarını 31 Aralık 22:00’a kadar Emaar içinde bulunan kampanyaya katılan mağazalarda  harcayabileceksiniz. İlgili bakiyenin geçerli olduğu mağazalar listesi için tıklayınız.

7-Maksimum kazanabileceğim hediye tutarı nedir?

-3000 TL ve üzeri harcamalarınızda alışveriş tutarınızın toplamına bakılmaksızın kazanabileceğiniz maksimum ödül 1500 TL ile sınırlandırılmıştır.

8-Kampanyaya birden fazla katılabilir miyim?

-Kampanyaya bir kişi bir kere katılabilir.

9-Kampanyaya dahil olmayan mağazalar nelerdir? 

- Emaar içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkol ve alkollü içecek alımları, şans oyunları harcamaları, Eczane, Migros market harcamalaerı, sarrafiye  alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarları kampanyaya dahil değildir.

11-Hediye tutarımı nakite çevirebilir miyim?

-Kazanılan hediye bakiyesi nakite çevrilememektedir.

12-Hediye tutarımı tek seferde mi kullanmak zorundayım?

-Hediye tutarınızı parçalı olarak kullanabilirsiniz.

13-Alışverişimi yaptıktan sonra ürünü iade edersem hediye bakiyeme ne olur?

-Eğer ki ürün iadesi yapılırsa param kartınıza 32 gün sonra hediye tutarınız yüklenmeyecektir,bu nedenle 32 gün boyunca alışveriş fişinizi saklamanız gerekmektedir.

14-Hediye çeki ile yapmış olduğum alışverişle kampanyaya katıabilir miyim?

-Hayır,hediye çeki,değişim fişleri ile yapılan alışverişleriniz kampanyaya dahil değildir.

 

Kazanılan tutarın harcanabileceği mağaza listesi için tıklayın

-----------

KAMPANYA SÜRESİ  :  05 Eylül – 25 Eylül 2019
KAMPANYA DETAYI :   
•   Kampanya 05 Eylül – 25 Eylül tarihleri arasında Emaar  Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazalarda geçerli olacaktır.
•   Kampanyaya katılan mağazalar hakkında bilgi almak için Kampanya Standlarına başvurulabilir veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden bilgi alınabilir.
•   Kampanya aşağıdaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
•   Emaar içindeki kampanyanın geçerli olduğu mağazalardan, kampanya tarihleri arasında ve “aynı gün” içerisinde toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ve alışveriş belgelerini Kampanya Standlarına gelip ibraz eden müşterilere, ibraz ettikleri alışveriş tutarının yarısı kadar TL yüklü Param Kart hediye edilecektir.
•   Kampanya süresince kazanılan hediye tutarları Kampanya Kayıt Masasında kayıt yapıldığı anda kartlara yüklenecek ve 32 gün sonra katılımcının kullanımına açılacaktır, daha öncesinde kullanılamayacaktır.
•   Kampanya süresince bir katılımcının kazanabileceği maksimum hediye tutarı 1.500 TL’dir. 
•   Bir kişi kampanya süresince kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir. 
•   Kampanyaya katılım 4.000 kişi ile sınırlı tutulmuştur.
•   Öneri ve şikayetleriniz için Whatsapp hattımız +90 (533) 296 77 77 veya destek hattımız +90 (0850) 290 80 90 numaralarını arayınız.
•   Kuyum ve ev aletlerinde 1 fiş ve 1 ürün kabul edilmektedir.
•   Kampanyaya, kampanya tarihleri arasında ve “aynı gün” içinde farklı mağazalardan yapılan alışverişlerin fiş/fatura/e-fatura belgeleri ile katılım sağlanabilir, kayıtta kullanılacak alışveriş belgelerinin tümünün aynı gün tarihli olması zorunludur. Farklı tarihlerde yapılan alışveriş belgeleri ile kampanyaya katılım sağlanamaz.
•   Alışveriş yapılan tarihte “aynı gün içinde” standa başvurup kampanyaya katılmak zorunludur, alışveriş belgeleri aynı tarihte olsa dahi alışveriş yapılan gün dışında farklı bir tarihte standa gelinmesi durumunda kayıt alınmayacaktır. Kampanya sadece alışverişin yapıldığı tarihte ibraz edilen alışveriş belgeleri için geçerli olacaktır.
•   Kampanyaya katılımda “geçerli alışveriş belgesi” olarak sadece Emaar AVM içinde kampanyaya katılan mağazaların düzenledikleri  fiş/fatura/e-faturalar kabul edilecektir.
•   Mali değeri olmayan belgeler (sipariş fişi/proforma fatura/tahsilat makbuzu, yemek fişi, hediye kart, satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve benzeri belgeler) ve yırtık-parçalanmış, üzerindeki yazıların okunamadığı fiş/faturalar kampanya katılımında geçerli olmayacaktır.
•   Kampanya süresince Param Kart’a yüklenmek suretiyle hediye edilen TL bakiyeler en geç 31 Aralık 2019 saat:22.00’a kadar ve sadece Emaar içinde kampanyaya dahil olan mağazalarda kullanılacaktır.
•   Kampanya süresi içinde en geç 31 Aralık 2019 saat:22.00’a kadar kullanılmayan bakiyeler bu süre sonunda geçerliliğini yitirecektir.
•   Emaar içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, market harcamaları, elektronik ve beyaz eşya alışverişleri, seyahat acentalarından yapılan satın almalar, alkol ve alkollü içecek alımları, şans oyunları harcamaları, sarrafiye  alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarları kampanyaya dahil değildir.
•   Kampanyaya katılım sağlamak için alışveriş fişleri ve geçerli bir kimlik belgesi ibraz edilmesi zorunludur.
•   Kayıt sırasında katılımcıdan Ad/Soyad/Adres/TCKN bilgileri ve alışveriş belgeleri alınarak kayıt yapılacak ve karşılığında toplam alışveriş tutarının yarısı kadar TL bakiye yüklü Param Kart verilecektir.
•   Kampanyaya katılım sağlayabilmek için katılımcının ismi ile alışveriş belgesi üzerinde yazılı ismin aynı olması zorunludur, farklı isimlere düzenlenmiş alışveriş belgeleri ile katılım sağlanamayacaktır.
•   Kampanyaya katılım sağlanan alışveriş belgeleri Standlarda kayıt altına alındıktan sonra üzerlerine kampanyaya katılım yapıldığına dair kaşe basılacaktır.
•   Katılımcı, hediye edilen bakiyeyi kullanabilmek için kartını aktive edecektir. Kartın aktive edilmesi için “AKTIF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk 4 haneli şifrenin 0850 988 99 99 a gönderilmesi gerekmektedir.
•   Katılımcıların, kampanyaya katılım sırasında halihazırda edinilmiş ve TCKN’lerine tanımlı aktif Param Kartları bulunması durumunda kazandıkları hediye bakiyeler bu kartlarına yüklenecektir.
•   Katılımcının daha önceden edindikleri ve TCKN’lerine tanımlı Param Kartlarının kampanyaya katılım sırasında yanlarında bulunmaması, kaybolması ve/veya çalınması durumunda öncelikle daha önceki kartın 0850 988 88 88 nolu Param Kart Çağrı Merkezi hattı aranarak iptal edilmesi ve sonrasında Kampanya Standından yeni kart alınarak yükleme yaptırılması gerekmektedir.
•   Param Kart vasıtası ile hediye edilen tutarlar sadece Emaar  mağazalarında alışveriş için kullanılabilecek, ATM'den çekilmesi ve/veya bir başka banka hesabına havale edilmesi mümkün olmayacaktır.
•   Kampanya Standlarında kayıt yoluyla katılım sağlayan katılımcılar, kampanyaya katılmak için verdikleri kişisel bilgilerinin işlenebilmesi için Emaar’a onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda Emaar, kampanya katılımcılarına alışveriş ve kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir. Katılımcı bu kampanyaya katılmak ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hükümlerine tabii olduğunu peşinen kabul eder.  Katılımcı, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun hükümlerine uygun olarak SMS, e-posta, fiziksel posta, Çağrı Merkezi araması, mobil uygulama, uygulama içi bildirim, vb gibi fiziksel ve digital iletişim kanalları üzerinden Emaar’ın kendi kampanya ve hizmetleri ile ilgili katılımcıya iletişim yapmasına açıkça muvaffakat ettiğini kabul eder. Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.
•   Kampanyaya katılan mağazalar, 05 – 25 Eylül tarihleri arasında yapılan ve kampanya katılım kaşesi olan alışveriş tutarlarını iade etmeme hakkını saklı tutar. Katılımcı tarafından iadede ısrar edilmesi durumunda bu faturaya yönelik Param Kart  yüklemeleri iptal edilmesi zorunludur. Bu faturaya istinaden yüklenen tutarın kullanılmış olması durumunda ürün iadesi alınmayacaktır. Emaar, bu işlem ve iade talebi ile ilgili kampanyanın kötüye kullanılması ihtimaline karşı tüm yasal haklarını saklı tutar
•   Kayıt esnasında verilen bilgilerin ve ibraz edilen alışveriş belgelerinin doğruluğunun sorumluluğu  katılımcının sorumluluğundadır.
•   Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirmek suretiyle kampanya katılım gerçekleştirilmesi durumunda ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Emaar’ın tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Emaar  bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutar.
•   Aynı kişi tarafından farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, Emaar, katılımcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan alışveriş belgesini fiziksel olarak veya posta yolu ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.
•   Katılımcının farklı e-mail adresleri, telefon numaraları kullanmak suretiyle kampanyaya katıldığının belirlenmesi durumunda Emaar, Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uyarınca katılımcı hakkında  başta “nitelikli dolandırıcılık” olmak üzere ilgili suçlardan suç duyurusunda bulunma ve kazanılan meblağları tüm yasal faizi, avukatlık ücretleri ve diğer sair masrafları ile birlikte tazmin etme hakkını saklı tutar. 
•   Katılımcılar, kampanya süresince yaptıkları alışverişlerde ve/ hediye bakiyelerle yaptıkları alışverişlerde oluşabilecek ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü durumdan Emaar’ın sorumlu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldıklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler.
•   Kampanya süresince Param Kart’a yüklenmek suretiyle hediye edilen TL bakiyeler katılımcının kampanya süresi içinde yapacağı bir sonraki alışverişte geçerli olacaktır.
•   Kampanya süresince alışveriş belgesi olarak geçerli sayılacak fiş/fatura/e-faturanın Emaar içinde bulunan ve kampanyaya katılmış olan mağazalardaki ürün ve hizmet alışverişleri karşılığında düzenlenmiş olması zorunludur.
•   AVM mağazalarının internet sitelerinden yapılan alışverişler, ürün teslimi Emaar’dan yapılmış olsa dahi kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
•   Özel indirimli faturalarda, indirim sonrasında kalan ve müşteri tarafından mağazaya ödenen tutar kampanya kapsamında değerlendirilecek ve bu tutara göre hediye bakiye yüklemesi yapılacaktır.
•   E-fatura ile katılımlarda, sadece Emaar mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturaların görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının teslimi şartı ile kampanyaya katılım sağlanacaktır.
•   Kazanılan hak devredilemez ve hediye edilen bakiyelerin nakit karşılığı talep edilemez
•   Hediye edilen bakiyeler kullanılarak satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda Param Kart’a mağaza/marka tarafından bakiye iadesi yapılmaz.
•   Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.
•   Kampanya süresince bir Param Kart’a maksimum yüklenebilecek hediye tutarı 1.500 TL’dir, daha fazlası talep edilemez.
•   Kampanya süresince Param Kart’a yüklenmek suretiyle katılımcılara hediye edilen bakiyelerin bir sonraki alışverişte kullanılması için bir alt limit bulunmamaktadır ve hediye edilen TL bakiyeler  parçalı olarak da kullanılabilir.
•   Hediye edilen bakiyeler, Param Kart’a yüklenildiği an itibariyle kullanılabilecektir. 
•   Kampanya süresince ve sonrasında, üzerinde bakiye yüklü Param Kart’ların güvenliği katılımcının sorumluluğundadır. Kartın çalınması veya kaybedilmesi durumunda kartın üzeirşndeki bakiye henüz harcanmamış ise standa başvurulması halinde eski kart iptal edilip yerine yeni kart verilecektir. Kartın üzerindeki bakiyenin harcanmış olması durumunda yerine yeni kart verilmeyecektir.
•   Emaar çalışanları, Emaar AVM yüklenici firma çalışanları ve mağaza çalışanları kampanyaya katılamaz.
•   Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz.
•   Kampanya 4.000 katılım ile sınırlıdır. Katılım sayısı tamamlandığında Emaar kampanyayı 25 Eylül tarihinden önce bitirebilecektir.
•   Emaar, savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
•   Emaar, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını her koşulda saklı tutar.
•   Kampanya süresi sonunda Param Kart üzerindeki bakiyenin kullanımına ve kampanyaya ilişkin soruların olması durumunda 0850 988 88 88 Çağrı Merkezi numarasından destek alınacaktır.
•   Katılımcılar kartlarındaki bakiyeleri “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesini” yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek öğrenebilir.

« Son Düzenleme: 06 Eylül 2019, 15:40:55 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9399
  • Her Gün Kampanya
Biraz önce avm’deydim. Çok uzun bir kuyruk var. Alışveriş yapmadım. Haftasonu erkenden gidip alışveriş yapmak daha mantıklı.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı rebellionnn

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 100
Kampanya ilk 4000 kişi için geçerli ve sanırım daha ilk iki günde bu sayıya ulaşıldı.

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1790
 • Valar Dohaeris
çok iyi bir kampanya

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1790
 • Valar Dohaeris
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9399
  • Her Gün Kampanya
2400tl’lik alışveriş ile kampanyaya katıldım biraz önce.
Muhtemelen yarın 4000 kişi dolacak
İlk gün 1500 civarı katılım olmuş
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ormes

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1270
 • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
Elektronik alışveriş ilk gün vardı sonra kaldırmışlar.
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9399
  • Her Gün Kampanya
Bu buyuk ilgi icin tesekkur ederiz! Stoklarla sinirli olan kampanyamiz sadece 4 Gunde 5.000 kisinin uzerinde katilimla sona ermistir. Emaar surprizlerinin Ekim ayinda karsilasacaginiz yeni bolumleri icin bizi takip etmeye devam edin!
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı junior

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 965
Sonra millet ağlıyor tv lerde param yok, geçinemiyorum diye. Bizim milletin aglamasına da güven olmaz. 4 günde promosyon limiti dolmuş.
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9399
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Emaar'dan alışveriş yapan herkes kazanacak. 5 eylülü bekleyin!
« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2019, 13:47:38 »
Sıraya girenlere lokum ve su dağıtıyorlardı ince düşünmüşler :)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin