Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Napolyon'dan 3 kişiye D&R Çeki hediye (18 Eylül 2019)

(1/1)

admin:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ziller Çalıyor, Okullar Açılıyor!
 Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına çok az bir zaman kala okulda severek ve eğlenerek oynadığımız oyunları sizlere soruyoruz, bu oyunları kelime avında en hızlı sürede bulan ilk 3 kişiye de D&R’dan 100 TL Hediye Çekini  gönderiyoruz!

Ayrıca bu yarışmaya daha fazla katılım hakkı kazanarak 100 TL hediye çeki kazanma şansını artırmak çok kolay! Hemen sen de tüm sevdiklerini Napolyon.com'a davet et, yarışmada daha çok katılım hakkı kazan!

Kampanyaya sadece Napolyon.com üyeleri katılabilir.
Kampanya 2 - 18 Eylül 2019 tarihleri arasında katılıma açık olacaktır.
Yarışmanın duyurusu Facebook ve Napolyon.com aracılığı ile yapılacaktır. Bu duyuru kanallarından gelerek Napolyon.com yarışma sayfasındaki "Hemen Katıl" butonunu tıklayan tüm Napolyon.com üyeleri bu yarışmaya katılabilecektir.
Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
Hediye almaya hak kazanan üyelerle kampanya sonlandıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde e-posta ve telefon aracılığı ile iletişime geçilecektir.
Kazanan kişilerin adres ve iletişim bilgilerinin güncellenmesi talep edilecektir.
Kampanyaya katılarak çıkan soruları doğru ve en hızlı yanıtlayan 3 kişi D&R'dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.
Kampanyaya her üye bir kez katılım gösterebilir.Aktif üye getirilmesi durumunda getirdiği aktif üye kadar ek katılım hakkına sahip olacaktır.
Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
Teknik aksaklık olması durumunda (Elektrik, internet kesintisi, facebook sayfasında hata, vs.) yarım kalan başvuru ile ilgili Napolyon.com sorumlu tutulamaz.
Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Kampanyaya katılabilmek için Napolyon.com’daki Profil Bilgilerinizin dolu olması, GSM numarası ve e-posta adresinizin doğrulanmış ve geçerli olması gerekmektedir. Belirtmiş olduğunuz GSM numarası ve e-posta adresinden sizinle iletişime geçilebilir olması gerekmektedir.Yarışma sonlandıktan sonra kazanan kişilere belirttikleri iletişim kanallarından ulaşılamaması durumunda ilgili ödül sıralamadaki bir sonraki kişiye geçecektir.
Üyelik kaydı veya yarışmaya katılım sırasında üye tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan dolayı Napolyon.com sorumlu tutulamaz.
Napolyon.com kampanya kazananlarının isimlerini ilan etme hakkını saklı tutar.
Napolyon.com, kampanyayla ilgili olarak dilediği zaman herhangi bir gerekçe göstermek zorunda olmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git