Gönderen Konu: Doritos Hot Battle  (Okunma sayısı 12340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Doritos Hot Battle
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2019, 08:23:00 »
Çekiliş 08.01.2020 tarihinde saat 11:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 10.01.2020 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2019, 19:25:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
klasik fritolay - pepsico deneme merak ettirme şeysi. (pazarlama taktiği) nasılsa hepsi cips hepsi aromalı meşrubat. her dönem çıkar farklı bir tane , nasılsa tutmaz. maksat bu şampuancılar, kozmetikçiler de var ya her yıl yeni formül yeni formül.
bu sene de zaten stranger things 80 ler akımı var. elidor / trendyol hepsi 80 lere yürüyor.

ben sorunsuz ilk katılımı pc'den chrome tarayıcı ile yaptım, bunları alıp deneyen var mı ? hangisi kazanır ?

ben uzak doğu olanını beğendim.. siyah paket çok klasik bi tat.. acı sos ya da kahvaltılık sosla cips yiyormuşsun gibi hissettirdi bana.. ama çoğu kişi tadına bakmadan oylayacağı için siyah paket kazanabilir..

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 30 Aralık 2019, 23:36:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin blzlm burası üniversite şehri o nedenle merkez markette biracı ve cips ciler kamp kurmuş vaziyette. Finaller nedeniyle yılbaşında millet baya kalır.
O nedenle doritos özel stand kurmuş, siyah paket kazandı diye özel stand hazırlanmış. Bedava tadımlık cips veriyorlar.

evet siyah paket kazanmış tahmin ettiğim gibi.. reklamlarda da görmüştüm.. kesinlikle yanlış seçim bence:)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #13 : 31 Aralık 2019, 13:22:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin blzlm burası üniversite şehri o nedenle merkez markette biracı ve cips ciler kamp kurmuş vaziyette. Finaller nedeniyle yılbaşında millet baya kalır.
O nedenle doritos özel stand kurmuş, siyah paket kazandı diye özel stand hazırlanmış. Bedava tadımlık cips veriyorlar.

evet siyah paket kazanmış tahmin ettiğim gibi.. reklamlarda da görmüştüm.. kesinlikle yanlış seçim bence:)

Bence de siyah hiç hoş değil.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche