Gönderen Konu: Carrefoursa Alışverişine Mil Puan Hediye  (Okunma sayısı 2884 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9330
    • Her Gün Kampanya
Carrefoursa Alışverişine Mil Puan Hediye
« : 25 Ağustos 2019, 15:23:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

CARREFOURSA ALIŞVERİŞLERİ THY MİLLERİNE DÖNÜŞÜYOR!

Şimdi CarrefourSA’dan yapacağınız alışverişler Miles&Smiles Miline dönüşüyor, kazandığınız miller sizi Türk Hava Yolları’yla istediğiniz yere uçuruyor!
Alışverişlerinizden kazanacağınız milleriniz ile yurtiçi-yurtdışı hediye THY uçak bileti alabilirsiniz!

CarrefourSA’lardan yapacağınız yasaklı ürünler hariç tek seferde 400 TL ve üzeri her alışverişte 200 Mil kazanabilirsiniz!

Her gün en fazla 200 mil kazanarak ay boyunca toplamda 6.000 Mil’e kadar THY mili kazanabilirsiniz!

Kampanya katılım koşulları ve detayları aşağıda yer almaktadır.

CarrefourSA’larda kampanya koşullarına uygun yapacağınız tek seferde 400 TL ve üzeri her alışverişte 200 Mil kazanın!

Kampanyaya başarılı bir şekilde katılım sağlayan müşterilerimiz tüm CarrefourSA marketlerden, kampanya kurallarına uygun olarak yapacağı tek seferde 400 TL ve üzeri her alışverişte 200 Mil kazanabilecektir.

Kampanya Katılımı: Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin 4604’e “MIL” yazarak SMS göndermesi veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinden “CarrefourSA - Türk Hava Yolları Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak çıkan ilgili formu eksiksiz doldurup başarılı şekilde katılım sağlaması gerekmektedir.

SMS göndererek  kampanyaya dahil olan müşterilerin, katılım talebi yaptığı cep telefonuna onay SMS’i iletilecek ve onay SMS’i alındıktan sonraki yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

9 Ağustos 2019 tarihi itibariyle yapılacak olan katılımlar dikkate alınacaktır.
Her müşteri aynı gün içerisinde en fazla 200 Mil kazanabilecektir.
Her müşteri (CarrefourSA kart sahibi) ilgili ay içerisinde farklı günlerde olmak şartıyla her gün en fazla 200 Mil kazanarak ay boyunca toplamda 6.000 Mil’e kadar THY mili kazanabilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin CarrefourSA Kart’a sahip olması ve Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olması gerekmektedir.
Bir CarrefourSA Kart/cep telefonu ile aynı anda sadece bir Miles&Smiles üyeliği ile eşleştirilebilir.
Kampanya kapsamında eşleştirilen kart numaraları işbu kampanya boyunca değiştirilemez.
Müşterinin SMS göndererek talepte bulunduğu cep telefon numarası CarrefourSA Kart programında kayıtlı değilse, müşterinin CarrefourSA Kart üyelik sürecini başlatılıp, cep telefonu numarasını CarrefourSA kartı ile eşleştirilecektir.
Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yüklemeleri, E-PIN harcamaları ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, kampanyaya konu alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.
Ödeme esnasında puan/kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülecek ve bakiye tutar kampanya kapsamındaki alışveriş tutarı olarak kabul edilecektir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve CarrefourSA mobil uygulamasından yapılacak alışverişler de kampanyaya dahil değildir.
Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için tüm alışverişlerin onay alınan cep telefonu numarası ya da bu cep telefonuna bağlı olan CarrefourSA Kart’ı  (Standart, Venüs ve Platin) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları kampanyada kullanılamaz.
Kazanılan THY Miles&Smiles bonus milleri, takip eden ayın 3. işgününde müşterinin ilgili Miles&Smiles üyelik numarasına yüklenecektir.
Kampanya kapsamında Mil kazanmaya başlayan müşteriler, CarrefourSA THY Mil Kampanyasına dahil olduğu süre boyunca CarrefourSA tarafından gerçekleştirilen CarrefourSA Kart’a bağlı diğer PUAN KAMPANYALARINDAN FAYDALANAMAYACAKTIR. Özetle, bir müşteri aynı anda hem Mil hem de hediye CarrefourSA puanı kazanamayacaktır.
Başarılı bir şekilde kampanyadan çıkış işlemi yapan müşteriler cep telefon numarasına bağlı CarrefourSA Kart’ı ile takip eden ayın ilk günü itibariyle CarrefourSA puan kampanyalarından yararlanmaya başlayabilecektir.
4604’e “MIL IPTAL” yazıp SMS göndererek CarrefourSA THY Mil Kampanyasından çıkış talebinde bulunan müşterilerin çıkış işlemleri ilgili ayın son günü gerçekleştirilecektir. Talebin yapıldığı ay sonuna kadar yapılacak alışverişlerden Mil kazanılmaya devam edilebilecektir.
Kampanyaya  katılım sağlayan müşteriler yukarıdaki şartları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
CarrefourSA ve Türk Hava Yolları kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamını ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi 444 10 00’ da.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin