Gönderen Konu: Gedik Trader ile işlem yap, El Clasico’yu Madrid’de izleme fırsatını kaçırma!  (Okunma sayısı 2075 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14225
Kampanya dönemi 1 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasındadır.
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 28.10.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.10048 sayılı izni ile Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 01.11.2019 (saat 00:01) – 31.12.2019 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Gedik Trader mobil ve web uygulamaları üzerinden Gedik Trader web ve mobil uygulamalarına, Gedik Yatırım online kullanıcı kodu ve şifresi ile ücretsiz giriş yaparak, 50.000 TL ve katları tutarında (her 50.000 TL için 1 çekiliş hakkı) işlem yapan Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.Kampanyaya katılım bir kişi için toplam 100 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Çekiliş 06.01.2020 Saat:13:00'de Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Toplantı Salonu, Esentepe Mahallesi, Ecza Sokak, Safter İş Merkezi, K: 2, No: 6, 34394 Şişli adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda, 3 adet, 25.000,00 TL değerinde , Çift Kişilik El Clasico Seyahat Paketi:(29 Şubat– 02 Mart 2019 tarihleri arasında,La Casa Del Papel dizsinin çekildiği alanda gezi,İstanbul-Madrid gidiş-dönüş uçak bileti,4 veya 5 yıldızlı otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama, Madrid şehir turu, Camp Nou Stadı’nda Real Madrid-Barcelona Maç Bileti, Havalimanı-otel transferleri dahil) verilecektir. (Seyahat İstanbul Havalimanı’nda başlar ve biter. İstanbul'a kadar ulaşım giderleri ile vize, pasaport işlemleri ve masrafları talihlilere aittir. Seyahat talihliyle birlikte iki kişiliktir. Seyahat ikramiyesi nakde çevrilemez, devredilemez ve talihlinin dışında başka biri tarafından kullanılamaz.
Gedik Trader web ve mobil uygulamalarına giriş ücretsizdir.
Kampanyaya katılım bir kişi için toplam 100 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Katılımcıların müşteri no, ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi çekilişe katılma hakkı verilecektir.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
Çekiliş sonucu belirlenecek talihlinin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda tura katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza, vb.) Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.ve Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
18 yaşından küçükler, Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 08.01.2020 tarihinde Sözcü gazetesinde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin , www.***.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
 
Diğer Koşullar
 
Kampanya dönemi içerisinde yeni hesap açan ve 50.000 TL Pay veya VİOP piyasasında işlem hacmi gerçekleştiren herkese 100 TL değerindeki Netflix hediye kartı hediye edilecektir. Kazanılan hediye kartları kampanya dönemi sonunda verilecektir.
Yeni yatırım hesabı açtıran yatırımcılarımıza sunulacak olan anlık data kullanımı, hesabın açıldığı ay başlayacak olup, 12. ay sonu itibari ile sonlanacaktır.
Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Pay veya VİOP Düzey 1 datası Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır. Yatırımcılarımız Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1 datasından hangisini kullanmak istediklerini seçebileceklerdir
Ücretsiz data kullanımı için yatırımcıların ay son günü itibariyle yatırım hesabında 1.000 TL varlığının olması koşulu gerekmektedir. Yatırım hesabında 1.000 TL varlığın bulunmaması durumunda ücretsiz olarak tanımlanmış veri yayını iptal edilecektir
Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran Gedik Yatırım Yatırımcıları ücretsiz data ve Netflix Hediye Kartı kampanyasından yararlanamaz.

Çevrimdışı eyefive

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 6572
gedik tavuk sandım.az önce gedik tavuk firmasında çalışan uzun zamandır görmediğim çocukluk arkadaşımı markette gördüm aha bu bir işaret katılayım kazanırım dedim ama  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM