Gönderen Konu: Tatil budur (26 Temmuz)  (Okunma sayısı 1194 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9214
    • Her Gün Kampanya
Tatil budur (26 Temmuz)
« : 19 Temmuz 2019, 21:09:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Tatilbudur ile milli coşku budur, işte destek budur! 📢🏀⛹🏻‍♂️ 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası’nda Basketbol Milli Takımımız için ‘’Budur’’ kelimesinden bir akrostiş yaz, #TatilBudur’la Çin’de düzenlenecek olan 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası’na gitme hakkı kazan ✈️ 🎉 🏀 Önce @tatilbudurcom’u takip et 📱 🏀 ’’Budur’’ kelimesiyle milli takım için yazdığın akrostişi yorumlarda paylaş 💬 🏀 Basketbol Milli Takımı oyuncularının da aralarında bulunduğu jüri en iyi 4 akrostişi seçsin! Şimdiden bol şanslar 😉 📅 Yarışmaya Son Katılım Tarihi: 26 Temmuz 2019 Destek Budur yarışmamızın Katılım Koşulları, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde.

Katılım Koşulları
Bu Etkinliğe girerek ve katılım göstererek işbu Katılım Koşullarına ("Koşullar") tabi ve bunlarla bağlı olduğunuzu kabul etmekte ve aşağıda belirtilen tüm uygunluk gerekliliklerini karşıladığınızı beyan etmektesiniz.

1. ORGANİZATÖR
1.1 İşbu Etkinlik; Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş. ("Organizatör") tarafından düzenlenmektedir.
1.2 İşbu Etkinliğin bir veya birden fazla üçüncü taraf platformu üzerinden yürütülmesi durumunda, Etkinlik ilgili üçüncü taraf platformu (platformları) ile bağlantılı olmadığı gibi Organizatör de üçüncü taraflara ait platform (platformlar) tarafından desteklenmemekte veya idare edilmemektedir veya herhangi bir biçimde söz konusu platform (platformlar) ile ilişkili değildir. Üçüncü taraflara ait platform (platformlar) üzerinden gerçekleştireceğiniz kullanım, ilgili İnternet sitesi üzerinde belirtilen hüküm ve koşullara tabidir. Organizatör, üçüncü taraflara ait platformun (platformların) hüküm ve koşullarına uymamanız halinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

2. ETKİNLİK ("Etkinlik")
2.1 Etkinliğin adı "Destek Budur" yarışması olup, yorumlar bölümünde Basketbol Milli Takımı için "Budur" kelimesiyle en iyi akrostişi oluşturan dört (4) kişinin seçileceği ve burada belirtilen ödülü kazanacağı bir yarışma niteliğindedir. Organizatörün instagram.com/tatilbudurcom adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.
2.2 Etkinlik 19 Temmuz 2019 ile 26 Temmuz 2019 arasında geçerli olacaktır (başlangıç ve bitiş tarihleri dahil). Organizatör bu tarihlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarihleri değişse bile Etkinlik bir hafta süre ile aktif kalacaktır. Koşullarda yapılabilecek değişiklikler instagram.com/Tatilbudur web- sayfamızda ilan edilecektir. Bu nedenle sayfamızı yakından takip etmenizi tavsiye ederiz.

3. UYGUNLUK
3.1 Bu Etkinliğe katılmak ve ödül kazanmak için aşağıdaki uygunluk kriterlerini karşıladığınızı beyan ve garanti etmektesiniz:
- Katılım tarihinde 18 yaşını doldurmuş bir gerçek kişi olduğunuzu kabul etmektesiniz. 18 yaşını doldurmamış kişilerin bu Etkinliğe katılmasına veya Kişisel Verilerini (İletişim bilgileriniz, Etkinlik ile ilintili olarak vermiş olduğunuz yanıtlar ve sizinle ilgili tüm veriler) Organizatöre iletmesine veya başkaca şekillerde ibraz etmesine izin verilmemektedir. Kişisel Verilerinizi tarafımıza iletmeniz gönüllülük esasına dayalı olup, gerekli tüm Kişisel Verileri sağlamamanız halinde Etkinliğe katılmanız mümkün olmayacaktır.
- Etkinlik, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişilere açıktır. Ulusal veya yerel kanunlar uyarınca Etkinliğe katılımınızın yasak olduğu durumlarda Organizatörün sorumlu tutulmayacağını hatırlatmak isteriz. Bu Etkinliğe katılmak için kanuni veya diğer bir hak söz konusu değildir.
3.2 Organizatör (a) bilgisayar tarafından otomatik olarak oluşturulan; (b) (Sizin adınıza) üçüncü taraflarca veya toplu olarak doldurulan; (c) okunaksız, tahrif edilmiş, yeniden oluşturulmuş, üzerinde sahtecilik yapılmış veya kanuna aykırı olarak değiştirilmiş veya (d) eksik başvuruları kabul etmeyecektir. Organizatör; kendi takdirine tabi olarak ve dilediği tarihte gerekli görüldüğü durumlarda yaşınızın, kimlik bilgileriniz, e-posta adresiniz ve/veya sağlanan diğer bilgilerinizin doğrulama hakkını saklı tutar. Herhangi bir ihtilaf halinde, geçersiz bir e-posta adresi veya yaşınız veya ikamet adresiniz ilgili hatalı bilgilerin yer aldığı başvurular geçersiz sayılacaktır. Birden fazla e-posta hesabı veya sosyal medya hesabı kullanarak bu Etkinliğe katılamazsınız. Bu kuraldan kaçınmak için birden fazla e-posta veya sosyal medya hesabı kullanmış olduğunuz tespit edilirse başvurularınızın tamamı geçersiz sayılacaktır.
3.3 Etkinliğe Organizatör çalışanları katılamaz.

4. KATILIM KURALLARI, SEÇİM SÜRECİ VE ÖDÜLLER
Etkinliğe başarılı bir biçimde katılmak için instagram.com/tatilbudurcom web-sayfasını ziyaret etmeli ve verilen talimatları adım adım izlemelisiniz.
4.1 Katılım Kuralları: Yarışma içeriğinin Yorumlar bölümüne Basketbol Milli Takımı için "Budur" kelimesiyle en iyi akrostiş içeriğini ("İçerik") yazmalısınız.
4.2 Sunulan İçeriğin telif hakları size ait olmak zorundadır. Sunulan İçerik sizin eseriniz olmalıdır ve (a) kopyalanmamalıdır, (b) üçüncü kişilere ait materyal içermemelidir, (c) kullanmanıza izin verilmemiş olan bir unsur içermemelidir, (d) saldırgan, nahoş, karalayıcı, tehlikeli, müstehcen veya uygunsuz olmamalıdır, (e) herhangi bir üçüncü kişinin hakkını ihlal etmemelidir (örneğin Sunulan İçerikte kimliği tespit edilebilir şekilde kullanılan kişiler) veya politik bir beyan içermemelidir ve/veya (f) uygulanabilir herhangi bir kanunu ihlal etmemelidir. Böyle bir durumda Organizatörün Sunulan İçeriği derhal kaldırma hakkı saklıdır.
4.3 Birden fazla İçerik ile birden fazla kez başvurabilirsiniz fakat sadece bir ödül kazanabilirsiniz.
4.4 Özel mesaj yolu ile gönderilen İçerikler değerlendirmeye ve dikkate alınmayacaktır. Bu durumda Etkinliğe katılmamış sayılırsınız.
4.5 Seçim Süreci: Organizatör, bu Koşullara uygun olarak yapılan geçerli başvurular arasından kazanan dört (4) kişiyi belirleyecektir. Organizatör kazanan dört (4) kişi yanında altı (6) kişiyi de yedek olarak belirleyecektir. Organizatör tarafından verilecek karar kesin olup bu karara ilişkin herhangi bir yazışma yapılmayacaktır. Yüksek katılım beklendiğinden, bireysel bazda geri dönüş yapmak mümkün değildir.
4.6 Kazanlar 29 Temmuz 2019 tarihinde Organizatörün instagram.com/Tatilbudur.com web sayfasında ilan edilecektir.
4.7 Ödül: Kazananlar 31 Ağustos 2019 - 6 Eylül 2019 tarihleri arasında Basketbol Milli Takımımızın Çin’in Şangay kentinde gerçekleştirilecek olan birinci grup maçlarını izlemeye hak kazanacaklardır. Bilet bedelleri, havaalanı-otel transferi-maçların gerçekleştirileceği Shangai Oriental Sport Center transferleri (3 gidiş-3 geliş olmak üzere toplam 6 transfer), 1 gün için yerel rehber hizmeti, 3 gece farklı restoranlarda akşam yemeği ve vize işlem ücreti Organizatör tarafından karşılanacaktır. Konaklama yapılacak oteli ve akşam yemeği için yenmek üzere restoranları belirleme yetkisi münhasıran Organizatöre aittir. Otel oda kahvaltı hizmeti verecektir. Ödül burada belirtilenler ile sınırlı olup Organizatörün başka bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
4.8 Ödül kapsamındaki seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. Bu doğrultuda Organizatör İstanbul’a ulaşımınıza ilişkin herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Etkinliğe ilişkin aksiyonları gerçekleştirirken yaralanmanız veya kendinizi yaralamanız veya herhangi bir başka zarar veya olumsuzlukla karşılaşmanız hallerinden Organizatörün sorumluluğu bulunmamaktadır.
4.9 4.7. madde kapsamında belirtildiği gibi kazananların vize ücreti Organizatör tarafından karşılanacaktır. Bununla birlikte vize alınması ve vizeye hak kazanılması münhasıran kazananın sorumluluğundadır. Organizatör vize işlemleri sırasında kazanana ilişkin yaşanacak sorunlardan sorumlu değildir. Vize verecek kurumun vize yeterlilik kriterlerini karşılamayan veya herhangi başka bir sebeple vize verilmeyen kazanan ödüle hak kazanamayacak bu durumda Organizatör yedekler arasından yeni bir kazanan belirleyecektir.
4.10 Kazananın bu Koşullar kapsamında belirtilen uygunluk kriterlerini karşılamaması durumunda Organizatör yedekler arasından farklı bir kazanan (farklı kazananlar) belirleyecektir. Elenmeniz durumunda, Organizatör bu durumu bildirme yükümlülüğüne sahip değildir.
4.11 Geç ulaştırılan, okunaksız, değiştirilmiş veya tahrif edilmiş olan başvurular kabul edilmeyecektir. Kaybolan başvurulara ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir ve gönderim onayı, başvurunun alındığına ilişkin bir kanıt olarak kabul edilmeyecektir. Başvurulara dönüş yapılmayacaktır.

5. BİLDİRİM VE ÖDÜLÜN ALINMASI
5.1 Almaya hak kazandığınız herhangi bir ödülün tarafınıza bildirilmesi için Etkinlik katılım başvurunuzla birlikte sağladığınız iletişim bilgileri kullanılacaktır. Bu sebeple, iletişim bilgilerinizin güncel ve doğru olduğundan emin olun.
5.2 Organizatör, başvurularınızda verdiğiniz telefon numarası veya e-posta adresini kullanarak kazananlar ile iletişime geçecektir. Bildirim ile birlikte kazananlara ödülü nasıl alacaklarına ilişkin ayrıntılar iletilecektir ve kazananlar Organizatör tarafından kazananların instagram.com/tatilbudurcom web-sayfasında ilan edilmesinden itibaren kazananlarla iletişime geçilecektir. Kazanana ulaşılamaması veya kazananın müsait olmaması halinde, Organizatör ödülü yedekler arasından belirleyeceği başka bir kazanana verme hakkını saklı tutar.
5.3 Ödül kişiye özel olup, devredilemez ve sizin adınıza üçüncü bir tarafça alınamaz.
5.4 Kazananlardan biri olmanız halinde, Organizatörün adınız, soyadınız, takma adınız gibi size ait bilgileri yukarıda belirtilen hükümler çerçevesinde ifşa edebileceğini kabul etmiş sayılırsınız.
5.5 Kanunlar tarafından izin verildiği sürece, Organizatör, ödülleri eş değer veya daha değerli başka ödüller ile değiştirme hakkını saklı tutar.
5.6 Bu Koşullarda açıkça belirtilenler dışındaki masrafların katılımcıların kendilerine ait olacağını lütfen unutmayınız. Ödülün nakde döndürülmesi söz konusu değildir ve kazandığınız ödül devredilemez ve iade edilemez.
5.7 Ödül kazananlar, para ödüllerine ilişkin olarak vergi dairelerine ödenmesi gereken tüm vergilerden (faiz ve cezalar dahil) bizzat sorumludur.

6. ORGANİZATÖRÜN KOŞULLARI DEĞİŞTİRME VE KATILIMCILARI DİSKALİFİYE ETME HAKKI
6.1 Kanunlarca izin verildiği ölçüde ve yasal haklarınız etkilenmeden, Organizatör Etkinliğin kendi kontrolü dışında bir olaydan etkilendiğini düşünürse Organizatör sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın (doğrudan veya dolaylı olarak) maruz kalacağı herhangi bir tutar, kayıp veya zarara ilişkin herhangi bir sorumluluk ve yükümlülük kabul etmeden Etkinliği değiştirme, sonlandırma veya Etkinlik süresini uzatma hakkını saklı tutar. İnternet sitesine yüklendikleri tarih itibariyle geçerli olacak her türlü değişiklik ile ilgili bilgi almak için instagram.com/tatilbudurcom web sayfamızı düzenli olarak kontrol etmelisiniz.
6.2 Etkinlik süresince herhangi bir tarihte, Organizatör münhasıran kendi takdirine tabi olarak katılımcının bu Koşulları göz önünde bulundurmaması, hile yapması veya geçerli olduğu durumlarda sair kanunlara aykırı veya uygun olmayan herhangi bir davranış sergilemesi halinde, ilgili katılımcıyı diskalifiye etme ve/veya eleme hakkını saklı tutar. Etkinlik ile bağlantılı tüm konularda Organizatörün vereceği karar nihaî sayılacaktır ve bu konuda herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.
6.3 Kazanan bir katılımcının diskalifiye edilmesi halinde, Organizatör tarafından yedekler arasından yeni bir kazanan belirlenecektir.
6.4 Organizatör bu Koşulları ve Koşullarda belirtilen tarihleri değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler instagram.com/tatilbudurcom adresinde ilan edilecektir. İlgili web-sayfasını yakından takip etmenizi tavsiye ederiz.

7. ADİL OYUN
Katılımınızın gizlilik, propaganda veya fikrî mülkiyet hakları dâhil olmak üzere başkalarının haklarını ihlal eden veya siyasî bir görüşü yansıtan herhangi bir materyal veya yalnızca bu Etkinliğin amaçları çerçevesinde kullanmak üzere sınırlı lisansa sahip olduğunuz Organizatörün markası dışında herhangi bir marka adı veya marka; kullanmak için gerekli haklara, izinlere ve onaylara sahip olduğunuz materyaller dışında sizin tarafınızdan üretilmemiş telif hakkına tabi materyal; saldırgan, nahoş, tehlikeli, uygunsuz, ahlak kurallarına aykırı, nefret uyandıran, haksız, iftira niteliğinde, karalayıcı veya hakaretamiz herhangi bir materyal ve başvurunun oluşturulduğu yetki bölgesinin kanunlarına veya mevzuatına aykırı başkaca bir materyal içermediğini garanti etmektesiniz. Bu Etkinliğin üçüncü taraflara ait bir veya birden fazla platform üzerinden yürütülmesi halinde, başvurunuzun üçüncü taraflara ait bu platformların Koşullarına aykırı olmadığını garanti ve beyan etmektesiniz.

8. HAKLARIN TANINMASI
Organizatör, ödül kapsamında sizin kişisel verilerinizi de içeren içerikler oluşturabilir (fotoğraf, video, görüntü vs.) (hep birlikte "Katılımcı Materyali"). Bu Etkinliğe katılımınız ve size ödül kazanma fırsatı sunulması karşılığında, Katılımcı Materyali üzerinden yürürlükteki kanunlar kapsamındaki tüm hakları (mülkiyet ve fikri mülkiyet hakları dahil) en geniş kapsamı ile Organizatöre devretmektesiniz. Organizatör Katılımcı Materyalini, herhangi bir zaman, mekân ve mecra sınırlaması olmaksızın kullanma, yayma, yayınlama, yeni içerikler türetme, tadil etme, dağıtma dahil her şekilde ve herhangi bir sınırlamaya tabi olmaksızın kullanma hakkına sahiptir.

9. BİLGİLERİN TOPLANMASI VE VERİ GİZLİLİĞİ
Kişisel Verilerinizin yasal mevzuata uygun olarak toplanması, saklanması ve işlenmesine muvafakat etmektesiniz. Etkinlik için Organizatörün Kişisel Verilerinizi nasıl topladığı, sakladığı ve işlediği hakkındaki bilgileri Organizatörün ana web-sayfasında (tatilbudur.com) yer alan Aydınlatma Metninden öğrenebilirsiniz.

10. SORUMLULUK VE GARANTİ
10.1 Kanunlar kapsamında izin verildiği ölçüde; Organizatör, çalışanları, vekilleri veya dağıtıcıları hiçbir koşulda ödül kazanan kişiyi tazmin etmek veya ödülün alınmasının yanı sıra Etkinliğe katılım sonucunda meydana gelebilecek herhangi bir kayıp, hasar, yaralanma veya vefat nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir. Sorumluluğun sınırlandırılması hile, kasıtlı suiistimal veya ağır kusurdan kaynaklanan durumları kapsamayacaktır. Yasal haklarınız saklıdır.
10.2 Organizatör, ilgili kayıp Organizatörün yasal yükümlülüklerini ihlal etmesinden kaynaklanmıyor ise (ki bu durumda Organizatör yine de sorumluluğunu yürürlükteki kanunlar kapsamında izin verilen ölçüde sınırlandırır) Etkinliğe katılmanız ile bağlantılı olarak maruz kalacağınız gelir kaybı, kâr kaybı, şerefiye kaybı, veri kaybı, fırsat kaybı (her bir durumda doğrudan veya dolaylı) ve her türlü dolaylı veya arızî kayıp veya hasar karşısında size karşı taşıyacağı tüm sorumluluğu bertaraf eder.
10.3 Organizatör geç iletilen, kaybolan, geciken, hasar gören, yanlış yönlendirilen, eksik, okunaksız veya anlaşılmayan başvurulardan; telefon, donanım veya yazılım programı arızaları, elektronik arızalar, internet veya bilgisayar arızaları, aksaklıkları ve bu sayılanlardan kaynaklanan gecikmeler veya zorluklar; iletim hataları; gönderilen fakat ulaştırılamayan ödül bildirimleri; başvurunun kaybolması, iletilmemesi, hatalı işlenmesi veya kazanmaması dâhil olmak üzere Etkinliğe başvuruda bulunan veya katılma girişiminde bulunan ve/veya Etkinliğe katılan herhangi bir kişinin maruz kalacağı herhangi bir kayıptan sorumlu tutulmayacaktır.
10.4 Bu Etkinliğe katılmak yasal bir hak değildir. Organizatör, herhangi bir sebeple Etkinliğe katılamamanız halinde sorumluluk kabul etmez.
10.5 Etkinliğe güvenli bir biçimde katılmanızı engelleyen veya katılımınızın diğerleri için risk teşkil edeceği herhangi bir rahatsızlığınız bulunmadığını, uzun süreli uçak yolculuğu yapabilecek ve bu Etkinliğe katılabilecek sağlık şartlarına sahip olduğunuzu beyan etmektesiniz. Aynı zamanda, herhangi bir sebeple Etkinliğe katılımınızın yasaklanmamış olduğunu kabul etmektesiniz.
10.6 Hiçbir durumda, Organizatör; grevler, iş bırakma eylemleri, kazalar veya doğal afetler ve kesintiler, yardımcı birimlerin, iletişim birimlerinin veya bilgisayar hizmetlerinin kaybı veya arızası (yazılım veya donanım) dâhil olmak üzere, ilgili durumlar yürürlükteki yerel kanunlar uyarınca mücbir sebep teşkil ediyor ise, doğrudan veya dolaylı olarak makul kontrolü dışında bulunan durumlar nedeniyle bu Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerinin yerine getirilmemesinden veya yükümlülüklerin ifasındaki gecikmelerden sorumlu veya yükümlü tutulmayacaktır.
10.7 Kanunlarca izin verildiği en geniş kapsamda; Etkinlik ve ödül hiçbir koşul, garanti veya sair hükme tabi değildir.
10.8 Organizatör, katılımın/ödülün verilmesinin bir vasinin onayını gerektirdiği hallerde her türlü sorumluluk ve/veya yükümlülüğü bertaraf eder. Bu münhasıran sizin sorumluluğunuzdadır.

11. GENEL HÜKÜMLER
11.1 Koşulların herhangi bir hükmünün geçersiz, kanunlara aykırı veya uygulanamaz nitelikte bulunması halinde; bu durum geriye kalan hükümlerin geçerliliğini, kanunlara uygunluğunu ve uygulanabilirliğini hiçbir şekilde etkilemeyecek veya bu sayılanlara halel getirmeyecektir.
11.2 Bu Koşullar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, taraflar Organizatörün yerleşik bulunduğu yerdeki yetkili mahkemelerin münhasır yargı yetkisini kabul etmektedirler.
11.3 Koşulların en güncel metnine Organizatörün instagram.com/tatilbudurcom adresinden ulaşılabilecektir.
11.4 Bu kampanya Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş. adına Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hizmt. Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 18.07.2019 tarihli ve 58259698-255.05.02-E.6592 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmiştir.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 22:36:39 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı onur25

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 8
Ynt: Tatil budur (26 Temmuz)
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2019, 12:33:14 »
Teşekkürler hemen katılıyorum.