Gönderen Konu: TEKNOSA Gaming Instagram Yarışması  (Okunma sayısı 1171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 13735
TEKNOSA Gaming Instagram Yarışması
« : 12 Temmuz 2019, 16:14:32 »
Yarışma 12 Temmuz 2019 Cuma günü saat 15.00’da başlayarak – 16 Temmuz 2019 Salı saat 15.00’a kadar Instagram üzerinden gerçekleştirilecektir.
Instagram mecrasındaki katılımcıların; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teknosa Instagram hesabında paylaşılacak yarışma postunun altında oyun oynamamak için kullandığı en iyi evden çıkmama bahanesini yorum olarak paylaşması gerekmektedir.
Jüri tarafından 19 Temmuz 2019 Perşembe günü yapılacak değerlendirme sonucunda katılan kullanıcılar arasından seçilecek bir kişiye bir adet Preo My Game Gaming kulaklığı ve Preo My Game oyun konsolu ikramiyesi verilecektir.
Kazanan yarışmacılar 20 Temmuz 2019 Cuma günü Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hikaye yoluyla duyurulacaktır.
Yarışmaya katılım için katılımcıların Instagram hesaplarının aktif olması gerekmektedir.
Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir. Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olması gerekmektedir. Küfür ve rencide edici yaklaşımlar olmamalıdır. Konsept dışındaki yorumların paylaşılması içeriğe uygunsuzluk olarak kabul edilecektir.
Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olmaması durumunda yorumların yarışmada dikkate alınması kararı Teknosa’nın insiyatifindedir.
Teknosa önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
18 yaşın altındaki kişilerin katılımları, velilerinin bilgileriyle velileri tarafından yapılmalıdır.
Yarışmaya Türkiye dışından kimse katılamaz, katılsalar dahi hediye kazanamazlar.
Kazanılan hediye farklı türde hediyelere dönüştürülemez.
Teknosa, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler kazananlar tarafından ödenir.
Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ve 4129Grey çalışanları ile 1. derece yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin kayıtları esas alınacaktır.
Bu kampanyanın Instagram siteleri ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Instagram siteleri sorumlu tutulamaz.
KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışma ödülü başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler değerlendirilmeyecektir.
“Bu kampanya MPİ’nin 09.07.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.6260 sayılı izni ile kapsam dışı yürütülmektedir.”

Çevrimdışı onur25

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 8
Ynt: TEKNOSA Gaming Instagram Yarışması
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2019, 12:39:24 »
Bu firmayı sevmiyorum ama kampanya kampanyadır demi :)