Gönderen Konu: Memlekete Özel Tasarımını Yaparak Ödül Kazananlar  (Okunma sayısı 6746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı domtistr

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Memlekete Özel Tasarımını Yaparak Ödül Kazananlar
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2019, 15:51:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ÇAKMA maillerle isteklerde bulunmak yerine yönetime daha farklı şekillerde başvurun.İsimlerinizin çıkmaması için çekiliş ve yarışmalara katılmayın.Sadece sosyal medya değil gazetelerde de yayınlanır.Ayrıca sizin ilgili isimler olduğunuzu gösteren herhangi bir kanıt yok.

Peki paşam sen öyle diyorsan bundan sonra çekilişlere katılmayız. Verilerin gizliliği gibi konulardan bir haber olman çok tatlı :)

Çevrimdışı abcd1

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2019, 18:00:24 »
Diğer konu kapalı olduğu ve domtistr hesabımı banladıkları için buradan yazıyorum. Öncelikle yaptığım "ismimin görünmesini istemiyorum" mesajlarına gelen tepkilerin, ya ne olacak 5 sene geçmiş zaten diye çocukca ve işin ciddiyetinden uzak olması, hatta firma ve kişilerin izni olmadan isimlerinin paylaşılmasını sitenin yöneticisinin bile "katılma o zaman kardeşim kampanyalara" demesi asabımı bozmuştur. Üyelerden gelen yorumlara cevap yazarak aslında yapılan durumun uygunsuz olduğunu anlatmaya çalıştım. Ancak dediğim gibi üyelerin ve moderatörün olayı dalgaya alması beni üzmüştür. Sonrasında kontrol ettiğimde ismimi kaldırın başvurumun, ilkokul ve ortaokul insanlarının bile kinaye,alay olduğunu bildiği şekilde K.O.Y. haline getirilmiştir. İsmimin kısaltmasını kullanarak beni aşağılamaya çalışmışlardır. Bu olayı fark ettiğimde yaptıklarının yanlış olduğunu sinirli olduğum için küfür kullanarak belirttim. O dakikadan sonra banladım. Moderasyon olayı mahkemeye taşıyacağını belirtti. İyi niyetli bir site ismimi kaldırın mesajına böyle yanıt vermemeliydi.Banlandığım için buradan yazmak gereksinimi duydum. Mahkeme hakkınızı kullanmanızı, hakkınızı aramanızı bekliyorum.
Sitenin kuruluş amacı olan; çekiliş sonuçlarını (firma ve kişi izni olmadan kişisel verileri paylaşma) bildiğim kadarıyla suç teşkil etmektedir. Ben de bundan sonraki paylaşımlarınızı şikayet için bekliyor olacağım.
Çünkü bir çekiliş sonucunun gazetelerde (halka açık) tek sefer yayınlanması farklı bir konudur. Ancak, ismimi arattığımda 5 yıl önce katıldığım bir çekilişten dolayı ismimin ve sitenizin isminin yan yana çıkması farklıdır.

Konuya açıklık getirmek istedim. Herkese hayırlı günler dilerim...
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2019, 18:46:54 Gönderen: abcd1 »

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2019, 20:11:43 »
İsmin ne önce onu söyle. Sonra da maksadın ne onu söyle.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #13 : 23 Eylül 2019, 21:13:11 »
Hangi sitede yazdı bu ne kampanyası

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #14 : 23 Eylül 2019, 21:39:34 »
Diğer konu kapalı olduğu ve domtistr hesabımı banladıkları için buradan yazıyorum. Öncelikle yaptığım "ismimin görünmesini istemiyorum" mesajlarına gelen tepkilerin, ya ne olacak 5 sene geçmiş zaten diye çocukca ve işin ciddiyetinden uzak olması, hatta firma ve kişilerin izni olmadan isimlerinin paylaşılmasını sitenin yöneticisinin bile "katılma o zaman kardeşim kampanyalara" demesi asabımı bozmuştur. Üyelerden gelen yorumlara cevap yazarak aslında yapılan durumun uygunsuz olduğunu anlatmaya çalıştım. Ancak dediğim gibi üyelerin ve moderatörün olayı dalgaya alması beni üzmüştür. Sonrasında kontrol ettiğimde ismimi kaldırın başvurumun, ilkokul ve ortaokul insanlarının bile kinaye,alay olduğunu bildiği şekilde K.O.Y. haline getirilmiştir. İsmimin kısaltmasını kullanarak beni aşağılamaya çalışmışlardır. Bu olayı fark ettiğimde yaptıklarının yanlış olduğunu sinirli olduğum için küfür kullanarak belirttim. O dakikadan sonra banladım. Moderasyon olayı mahkemeye taşıyacağını belirtti. İyi niyetli bir site ismimi kaldırın mesajına böyle yanıt vermemeliydi.Banlandığım için buradan yazmak gereksinimi duydum. Mahkeme hakkınızı kullanmanızı, hakkınızı aramanızı bekliyorum.
Sitenin kuruluş amacı olan; çekiliş sonuçlarını (firma ve kişi izni olmadan kişisel verileri paylaşma) bildiğim kadarıyla suç teşkil etmektedir. Ben de bundan sonraki paylaşımlarınızı şikayet için bekliyor olacağım.
Çünkü bir çekiliş sonucunun gazetelerde (halka açık) tek sefer yayınlanması farklı bir konudur. Ancak, ismimi arattığımda 5 yıl önce katıldığım bir çekilişten dolayı ismimin ve sitenizin isminin yan yana çıkması farklıdır.

Konuya açıklık getirmek istedim. Herkese hayırlı günler dilerim...

*Adam milyon dolarlık filmi koyuyor sitesine, mesaj atarsan kaldırırım  diyor sorumluluğu kalmıyor. Siz de bu yolu deneyin. Ayrıca çoğu çekiliş sonucu web sitelerinden kopyalanıyor, buraya yorumsuz kopyalanan isim listelerinin bir suç (veya benim açımdan bir sorun) teşkil ettiğini sanmıyorum. Millet kaynak vererek, virgülüne dokunmadan içerik kopyalıyor (çalıyorlar) bir şey olmuyor.

*İsminizin kısaltması K.O.Y ise yönetim ne yapsın? Ayrıca K.O.Y. kısaltmasında bir hakaret unsuru göremedim.

*Bu memleketteki tek K.O.Y siz misiniz? Bu bağlamda çekilişi kazanan kazanmayan tüm K.O.Y'ların forumu mahkemeye verme hakkı var mı?

*İsminizi neden sildirmek istediniz? (özel değilse) Amacım asla kavga değil, sadece merak.

İyi akşamlar
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2019, 21:41:04 Gönderen: gkymrc »
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı lanset99

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2019, 13:01:01 »
arkadaşın derdini veya problemini tam olarak anlayabilen var mı?

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #16 : 24 Eylül 2019, 13:07:22 »
engellendiği için sinir olmuş.
şimdi gizlilikten bahsediyor.
gizlilik ve güvenlik önemliyse taş devrinde yaşanmalı.
kullandığımız sosyal ağ lar bile arkadaşlarımıza attığımız mesajlarımızı inceliyor ona göre reklam çıkartıyor + aynı isimde bir çok kişi olabilir
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2019, 13:08:26 Gönderen: entryka »