Gönderen Konu: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)  (Okunma sayısı 3244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

 • Forum Moderatörü
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 14388
Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« : 20 Haziran 2019, 08:26:46 »
Kampanya Detayları :
Bu kampanya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ tarafından MPİ’nin 27.05.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.5083 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

20.06.2019 SAAT: 10:00- 03.07.2019, SAAT: 23:59 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA Mağazalarından Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ’nin tüm Lipton Ice Tea markalı ürünlerinden tek sefer 10 TL ve katları tutarında Her 10 TL’lik Lipton Ice Tea markalı ürünleri için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Uygulama içerisinden gsm no, ad-soyad-adres bilgilerini girip üyelik işlemlerini gerçekleştirenler, uygulama içinden kampanyayı seçerek kampanya ürünlerinin yer aldığı fiş/faturayı uygulamada belirtildiği şekliyle fotoğraflarını çekerek sisteme yükleyenler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş/faturalardaki her 10 TL tutarında Lipton Ice Tea markalı ürün için 1 çekiliş hakkı kazanırlar.

Sistem tarafından kabul edilen yüklemelerden ilk başarılı katılıma 1 sıra numarası ve takip eden başarılı yüklemelere takip eden sıra numarası teselsül ettirilerek kazanılan kura numaraları ilgili tüketiciye sistem üzerinden bildirilir.

Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı,fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınır.

Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.

Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.

Hediye Çeki ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, uçak bileti alımı dışında ve başkası tarafından kullanılamaz ikramiyesi verilecektir. Çekiliş 10.07.2019 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde noter huzurunda yapılacaktır.

Kazanan talihliler 12.07.2019 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 27.07.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 11.08.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiye olarak, 20 kişi 1.000,00 TL değerinde 23.08.2019-30.11.2019 tarihleri arasında geçerli 1.000 TL değerinde Hediye Çeki Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılacak yurt içi veya yurt dışı uçak biletlerinden herhangi birinde kullanılmak üzere geçerlidir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.

Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

Kampanyada, 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında bilgi için 0212 275 18 08

Mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları ile yapılan alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü
altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini,sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm CarrefourSA Marketler’de”
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2019, 08:27:50 Gönderen: anvil »

Çevrimdışı digi

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 385
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2019, 23:51:33 »
Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu kural yeni mi çıktı?

Çevrimdışı diazem

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 15908
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2019, 00:07:29 »
Qumpara ve çekkazan usulsuz kullanımlarda hesapları birleştirme yada banlama yapabiliyor.Özellikle qumpara sürekli banlar mesela watsonstan hediye veriyor ve aynı telden baya bi katılım yaptıysan ban yersin yada hesaplar birleşir.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı diazem

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 15908
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2019, 01:26:26 »
Şu da var qumpara ve çek kazan da  dahi bu şekilde işler denendi.Katılımlar neresinden baksan hepsi kampanyacı idi ama fena halde yedeğe geçti özellikle de Ankara da.Yani fişin fotosunu çek iade et  yenisini al bir daha katıl vs gibi işler yemedi.U2 çok güzel bir sınav verdi ve gerçekten de harbiden alım yapılarak katılıma imkan tanıdı.Aradıklarında şu tarihli şu numaralı fişiniz ile birlikte evraklarınızı yollamanız istendi.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı piacio

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 771
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2019, 14:38:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bence qumpara ve çek kazan onu çok açık sirketler. Bu isin sayıştayı olacaklar. Denetleme şarttı. Benim anladığım milli piyango ya şikayet de etsek çok kısıtlı ilgileniyorlar şikayetle. Yüzeysel bilgilendirip geçiyorlar. Bu kontrol mekanizması çok iyi olmuş.
Zaten carrefour çekilişleri kesmesinin nedeni anladığım bir 20-30 kişilik kupon çalan ekipler vardı. Ben takip etmedim, kimlerdir bilmem. Ama forumda yazdigi kadarıyla bu aileler artik kazanamıyorlar ve katilim sayıları da belli ki düşmüş. Çok yerinde karar.
Çekiliş kuponu çalmak kimine çok masumca gelebilir ama çalmak çalmaktır. Mahkeme de olsa azı çoğu olmaz. Hele çalan kişi bir de fakirse daha fena, bakin zamanında baklava çalan cocuklar ülkemizde kaç yıl hapis yatmıştı.
Vermek istediğim mesaj çalacaksan büyük çalacaksın arkadaş. Boyle kupona falan tenezzül etmeyin :)
Böyle kupona falan tenezzül etmeyin diyorsun ama bunlar çaldıkları kuponlarla ne arabalar, motorlar,tatiller kazandılar. diğerleri cabası.

Çevrimdışı piacio

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 771
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2019, 16:36:54 »
Kardeşim isim vermeyeyim. Kütahyadan bir kampanyacı arkadaş çekilişlerden 3 defa araba kazandı. Demem oki çok emek şansla birleşirse olur. neden olmasın.

Çevrimdışı sergen32

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 5
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2019, 15:17:52 »
CarrefourSA karta özel mi yoksa CarrefourSA kartsızda alsak çekiliş hakkı verir mi acaba yeni başladım da kampanya ya

Çevrimdışı ysener

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 183
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #7 : 04 Temmuz 2019, 14:41:45 »
Son katılım rakamı nedir? Katılım yapan var mı?

Çevrimdışı diazem

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 15908
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2019, 15:41:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Son katılım rakamı nedir? Katılım yapan var mı?
700 civarı
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı anvil

 • Forum Moderatörü
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 14388
Ynt: Carrefour Lipton Ice Tea Çek Kazan (03.07.2019)
« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2019, 10:25:45 »
çekilişe giden varmı?