Gönderen Konu: Bonacibo Kedi Köpek Maması Hediye Sepeti Çekilişi  (Okunma sayısı 1223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
arkadaşar 10+yıllık HGK forum hayatımda ilk kez referans linki yayınladığımı hatırlıyorum. oda kedi köpek maması için. teknolojik bir ürün olsa asla referans linki eklemezdim.

hakkınızı helal edin ve anlayış gösterin lütfen  :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Bonacibo Kedi Köpek Maması Hediye Sepeti Çekilişi
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2019, 00:19:12 »
bu arada önerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin kedi köpek mamaları için istisna yapılsın.refersan linki bu kategoride atmak yasak olmasın  ;)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2019, 00:45:13 »
404 not found çıkıyor

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2019, 00:49:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
404 not found çıkıyor

evet görev tamamlanmış ama şimdi baktım genel linkte 404 uyarısı veriyor. en son baktım  52 bin küsür kişi katılmıştı. yanılmıyorsam 1-2 günde. yoğunluktan çökmüş olabilir uygulama
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2019, 00:55:04 Gönderen: eyefive »