Gönderen Konu: Fenerbahçe Bağış KAZAN&KAZAN  (Okunma sayısı 7310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tamerhamza

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Bağış KAZAN&KAZAN
« Yanıtla #20 : 28 Mayıs 2019, 22:04:09 »
İnternet üzerindeki ödemelerimde son birkaç yıldır bankaların çıkardığı sanal kartları kullanıyorum.
Sanal kartımın bakiyesi sürekli sıfırda. sadece ödeme yapacağımda para aktarıyorum oraya. Dolayısı ile internet üzerinden paylaştığım kart numarası üzerinden benden habersiz çekim yapmak isteyen olursa avucunu yalıyor :)

Daha önce sanal kartımın bilgisini Greenpeace'e bağışta kullanmıştım. Adamlar mail attı kartınızdan 2. kez para çekemiyoruz diye. Beni neye üye yaptıysanız iptal etmek istiyorum dedim. İster iptal etsinler ister iptal etmesinler zaten para çekmek isteyen çekemiyor....

tek seferlik bağış yapmak isteyen olursa bu yolu tavsiye ederim...
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2019, 22:12:52 Gönderen: tamerhamza »

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 28 Mayıs 2019, 22:36:49 »
Fenerbahçe gibi dev bir spor kulübünün böylesi bir ahmakça işe gireceğine ihtimal vermiyorum. Bu olsa olsa payu'nun kurnazlığıdır. 3 sene önce internetten bilgisayarım için Mcafee antivirüs programı almıştım. 1 yıllık ödemeyi kartımla yaptım. 1 yıl sonra baktım adamlar tekrar para çekmiş kartımdan , talebim olmadan. ne yaptıysam iptal ettiremedim. mecbur kartı iptal ettirdim bende. Bazı şirketler kendilerini çok kurnaz sanıyor. 100 TL için şikayet eden olmaz diyorlar herhalde.

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 29 Mayıs 2019, 07:07:29 »
sanko86, tekrarlı ödeme kesin var, payu çalışanı kendisi söyledi recurring bu anlama geliyor diyeve fenerbahçe için bu her ay dedi.
şurda da bilgi var:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bence burada sorun fenerbahçe sayfalarında hiç bir aşamada bu ödemenin tekrarlı olacağına dair bir uyarı bir bilgi olmamasında. şimdi tekrar katılım yapıyormuş gibi işlem yapıp Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni de kontrol ettim, tekrarlı ödemeye ait en ufak bir bilgi yok.

"İsim ve soy ismimin kampanya kayıtlarında tarihte iz bırakacak şekilde kullanılacağı" (!) konusunda bile bilgilendirme var ama tekrarlı ödeme konusunda yok :)))

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 29 Mayıs 2019, 11:42:17 »
arkadaşlar söz konusu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır.para ile değer biçilmez Fenerbahçe ye... :)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #24 : 29 Mayıs 2019, 14:01:30 »
konu sıcak arkadaşlar, babama whatsappdan sordum. hala mailine dönüş yapan olmamış.

biz kredi kartını iptal edeceğiz mecbur. öyle görünüyor

Merhaba

Konu ile ilgileneceğiz.

Ama yine de siz bir işaretleme yapmadıysanız çekim tek sefer olarak gerçekleşmiş olacaktır.

Özkan PALACI
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #25 : 29 Mayıs 2019, 18:17:07 »
Abi bunlar hala bize cevap yazmamışlar. Hayret.

Çekim tek sefer olacak diyorlar. Bakalım arayacaklar tekrar inceleyip.
 Nietzche

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #26 : 29 Mayıs 2019, 19:40:43 »
size bu cevabı yazan kişi konuyu bilmiyor bile bence.

bahsettiği gibi bir işaretleme, yani tek seferlik ödeme veya düzenli ödeme gibi bir seçim yok hiç bir ekranda.

ödeme yaptığınızda gelen emaildeki ifade:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (recurring) web sitesinde ...... tarihinde gerçekleştirdiğiniz ... numaralı ödemeniz
onaylanmıştır.

payu sitesindeki bilgi:
Ödeme sistemleri sektöründe “Recurring Payment” olarak bilinen Tekrarlayan Ödeme ise, abonelik modeli ile çalışan e-ticaret siteleri, SaaS altyapıları, üyelik aidatı toplayan işletmeler (apartman yönetimleri, spor salonları, vb.) ve aidat veya bağış toplayan vakıf ve dernekler için özel olarak geliştirilmiş bir ödeme yöntemi.

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #27 : 02 Haziran 2019, 23:05:43 »
daha önce kampanya bitiş tarihi 30.05.2019 görünen sitede şu an bitiş tarihi 15.06.2019 olarak görünüyor:

bu nasıl olabiliyor?

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #28 : 12 Haziran 2019, 11:25:28 »
Tenezzur edip hala cevap yazmadılar. Babamla konuştum kredi kartını yeniden basim istedi bankadan. Milletle yeni taksit çekerlerse baya rezalet olur

Bakalım ne olacak bende takipteyim.
 Nietzche

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #29 : 14 Haziran 2019, 01:02:27 »
bir sitede şöyle bir bilgi var:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.***.com/haber/fenerbahce-winwin-cekilisinde-neler-oluyor