Gönderen Konu: Fenerbahçe Bağış KAZAN&KAZAN  (Okunma sayısı 7301 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burak02

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Fenerbahçe Bağış KAZAN&KAZAN
« Yanıtla #10 : 15 Mayıs 2019, 08:43:11 »
fenerin içinde tek fenerli volkandır. Diğerlerinin hepsi aylık paraları yatmayınca isyan etttiler ve askeri ücretle geçinen, milyarlık şirketlerin çalışanlarını üç kuruşla çalıştırıp mesaisini bile ödemeden kanını alan şirketlerin emrinde çalışan bizlerden dileniyorlar. Ne için? 1-2 Milyon aylık alan futbolcuların aylığını ödemesi için. Peki durumlar iyiyken burada yardım eden insanları taraftarları düşündüler mi ya? diskoda barlarda tatil köylerinde yurtdışında eğlenirken? onların gittiği gezdigi yediklerini yiyememiş görmemiş insanlardan para alıyorlar. Önce gitsinler kendileri fener olsunlar. Altındaki lüx araçlarını satsınlar. sonuçta Fener yoksa önce kendileri yok olur. Önce kendilkeri fedakkarlık göstersinler ha biz bunu bunu yaptık ama yetiştiremedik desinler. Trilyonluk insanları daha fazla zengin etmek ramazan ayında ha birde? Fakir, durumu kötü olanlara yardım edilmesi istenen ramazan ayında bizler yanlış anladık. En zenginlerimize yardım edelim değil Ha !!! bende inadına mehmetcik fakfına 20 tl atıyorum tepkim bu olsun kendi adıma. Benim burada görüşüm bu,  --- Fener Ol = Koyun Ol  ---

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 15 Mayıs 2019, 11:24:32 »
Kampanya Katılım Koşulları Legal  Metni

Bu kampanya Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği MPİ’nin 09.05.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E4504 Sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya, 12.05.2019 saat 00.01 – 01.06.2019 saat 23.59 tarihleri arasında, Türkiye Genelinde, Fenerbahçe Spor Kulübü Derneğine ait fenerbahce.org (Ücretsiz) internet sitesinden  ad-soyad, adres ve iletişim bilgileri ile giriş yaparak kredi kartı ödeme seçeneğini seçerek veya FB yazıp tüm GSM operatörleri üzerinden 1907 nolu kampanya hattına mesaj atıp gelecek linkteki katılım formuna ad-soyad, adres ve iletişim bilgilerini girerek 20 TL değerinde  1  adet dijital Fenerbahçe logo içerikli görseli satın alanlar çekilişe katılacaklardır. 1 Haziran itibariyle tüm SMS gönderimi yapan katılımcılara SMS gönderimi yapılacak olup, katılım şifreleri ve kayıt linki paylaşılacaktır. Her 20TL’lik dijital Fenerbahçe görseli için bir çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 13.06.2019 tarihinde saat 11.00’de Fenerbahçe Spor Kulübü, Zühtü paşa Mahallesi Recep Peker Cad. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı No:3 Kadıköy/İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak aşağıda belirtilen adet, değer ve içerikte ikramiyeler veriliyor olacaktır.

İkramiyeler:

10 kişiye 94.900,00 TL değerinde 2018 Model Ford Tourneo Courier Journey Trend kasa 95 PS Araç
10 kişiye 83.900,00 TL değerinde 2019 Model Fiat EGEA SEDAN EASY 1,4 FIRE 95HP
10 kişiye 30.000,00 TL değerinde New York Seyahati (29 Eylül – 05 Ekim, 17 – 23 Ekim veya 10 – 16 Kasım tarihlerinden talihlinin seçeceği herhangi biri tarihte tarihleri arasında,4 * otelde, çift kişilik odada, 6 gece 7 gün(ODA-KAHVALTI) konaklama ve gidiş + dönüş ekonomi sınıf uçak bileti, New York Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri sağlanacaktır. Seyahat talihli dâhil çift kişilik olup, İstanbul'da başlayıp İstanbul'da sona erecektir. Vize-pasaport işlemleri talihliye aittir Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.)
100 kişiye 1.200,00 TL değerinde Futbol 1 yıllık kombine bilet (Migros & Spor toto Tribün)
100 kişiye 600,00 TL değerinde Basketbol 1 yıllık kombine bilet(Kategori 7)
50 kişiye 189,00 TL değerinde Islak imzalı Alex forması
1500 kişiye 189,00 TL değerinde Yeni sezon forma (ÖZEL SERİ)
15 kişiye Başkanımız ve/veya yönetim kurulu üyelerimiz ile Yönetim locasında maç seyretme deneyimi
20 kişiye Başkanımız ile öğle yemeği deneyimi
5 kişiye Başkanımızın şahitliğini yapacağı nikâh organizasyonları deneyimi
10 kişiye İstediği bir sporcuyu nikâh şahidi yapma deneyimi
20 kişiye Alex ile yemek deneyimi
100 kişiye Futbol A takımı ile yemek deneyimi
100 kişiye Basketbol A takımı ile yemek deneyimi
10 kişiye Futbol takım kaptanı ve teknik direktör ile yemek deneyimi
10 kişiye Basketbol Genel Menajer, A Takım Antrenör ve Takım Kaptanı ile akşam yemeği deneyimi
10 kişiye Basketbolcular ile Youtube kanalından yayınlanacak Challenge yapması deneyimi
10 kişiye Futbolcular ile Youtube kanalından yayınlanacak Challenge yapması deneyimi
50 kişiye İstediği çocuğu sahaya seremoniye çıkarma deneyimi
100 kişiye Ülker Şükrü Saraçoğlu stadında maç yapma şansı deneyimi
100 kişiye Ülker Arena'da basket maçı yapma şansı deneyimi
22 kişiye Futbol A takım ile karma maç yapma deneyimi
25 kişiye Fenerbahçe kongre üyesi olma deneyimi
100 kişiye Futbol A takım ile deplasmana gitme deneyimi
500 kişiye Erkek Basketbol A takımı ile buluşma deneyimi
500 kişiye Futbol A takımı ile buluşma deneyimi
500 kişiye Adı-Soyadı ile sporculardan özel görüntülü mesaj deneyimi
Talihliler 24.06.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi ve fenerbahce.org internet sitesinde duyurulacaktır.

Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
SMS gönderimleri ücretsizdir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Katılımlarda ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir.
Kampanyaya katılım için, teyit amaçlı geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir.
Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2019, 12:03:04 »
Legal metinde 5 adet ev hediyesini aradım, ben mi göremedim?

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 27 Mayıs 2019, 16:01:27 »
Bu çekilişe son zamanlarda katılan var mı acaba?

ben fenerbahce.org/winwin sitesinden katılım yaptım. gelen email de  "katılımcı numarası:df5aae21" şeklinde bir ifade var. yani normal bir katılım no yazmıyor.

ayrıca kredi kartı ödemesi payU diye bir yer üzerinden gerçekleşiyor, burdan da ödemeye dair bir email geliyor, bunda da şöyle bir ifade var:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (recurring) web sitesinde ......
tarihinde gerçekleştirdiğiniz ..... numaralı ödemeniz
onaylanmıştır.

recurring i tekrar eden bir şey gibi hatırlıyordum, payU firmasını aradım ve onlar da doğruladı. ödeme yaptığınız karttan her ay aynı tutarın çekileceği anlamına geliyor bu ifade dediler. yani burda biraz kandırmaca var :)

katılan arkadaşların dikkatine.

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 28 Mayıs 2019, 12:23:40 »
Bu kandırmacaya ve hırsızlığa karşı bir şey yapamazmıyız peki. Bende 1 katılım yaptım buna.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #15 : 28 Mayıs 2019, 13:53:49 »
payu nasıl ulaştınız garip bir müşteri hizmetleri var.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #16 : 28 Mayıs 2019, 14:35:33 »
payu telefon menüsünde "payu ile çalışmak istiyorum" seçeneği ile birine ulaşabildim ancak. diğer seçeneklerden kimseye ulaşılamıyor.

bu tekrarlı ödeme konusunda neden hiç bir adımda bilgilendirme uyarı yok sorusuna bu fenerbahçe ile ilgili bir şey cevabı veriliyor. gelen mail direkt sizden geliyor, recurring ifadesi yerine neden türkçe olarak tekrarlı ödemedir şeklinde açık açık yazmıyorsunuz sorusuna cevap fenerbahçe tarafından belirlenen bir şey cevabı veriliyor. yani bu email metnini size kelime kelime fenerbahçe mi yazdırıyor sorusuna cevap evet olarak veriliyor:))

işlemi nasıl iptal edeceğiz sorusuna cevap fenerbahçe ile iletişime geçmeniz lazım şeklinde. verdikleri iletişim numarasını aradığımda fax hattı çıkıyor :)))

bu bağışı yapanların %80 i gelen emailde recurring nedir falan üzerinde durmasa, kart ekstrelerine 2-3 ay dikkat etmeseler tekrar tekrar para çekildiğine, oh ne güzel havadan para. ben bir kez bağış için ödeme yapmıştım deseniz, ama gelen emailde "recurring" kelimesi vardı, dikkat etmeliydiniz, araştırmalıydınız, ingilizce bilmiyor musunuz ki bile denebilir:)))

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #17 : 28 Mayıs 2019, 14:55:06 »
şu aşamada ne yapmak gerekli bende 1 ay dışında alınmasını istemiyorum.
 Nietzche

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 28 Mayıs 2019, 17:12:56 »
bu gibi işlerde herkes topu başkasına atmaya çalışır ama sanırım payu da bitiyor bu iş. ben zamanım ve açıkçası sabrım olmadığı için münakaşaya girişmedim ama bu şekilde sonuç alınır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #19 : 28 Mayıs 2019, 20:56:00 »
ozkanpalaciLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.org  mail attım bakalım ne diyecekler. Belki de tekrar olayı yoktur.
 Nietzche