Gönderen Konu: @hoover_turkiye-500 kişiye çift kişilik Sinemia üyeliği (13.5.2019)  (Okunma sayısı 18757 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu ay sinemaya gidebilen oldu mu,hep hata verdi bizde.
hata vermesine rağmen kredi kartından ücret çekim işlemi yapılıyor diyorlar dikkat etmek lazım.

Ben şifremi unuttum bu yüzden giriş yapamıyorum, şifre sıfırlama maili de göndermiyorlar. Sinemianın dükkanı kapatıp gittiği söyleniyor. Sosyal medyalarında da ses seda yok.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2019, 15:43:41 Gönderen: harunn0 »
...

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
Banka altyapısıyla bağlantı sırasında hata olmuştur ile başlayan yazı çıkıyor hep ilk ay boşa geçti kullanamadım

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
geçen ayın sonlarına doğru kullanmıştım ama bu ay bana da aynı hatayı verdi
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Ben bugün filmi seçtim ama bir türlü bileti alamadım. Gişeden al kısmından bilgileri girdim, sinemada check in yaptım. Gişedeki kişi kartı geçirdi şifreyi gir dedi. Şifrem yok dedim. Kartın son 4 hanesi ilk 4 hanesi falan işe yaramadı. Bu kartı ücretsiz bilet alacağız diye kazanmadık mı? Ben mi eksik bir şey yapıyorum kasiyer mi farklı bir şey yapacak bilmiyorum. Uygulamada gelen kodu kasiyere söyleyin diyor, kod falan gelmedi. Hiç kullanmadım bunu, kullananlar yardımcı olsun lütfen...
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Hiç kullanan var mı denemeye fırsatım olmadı hiç. Bugun deneyecegim. Kart şifresi son 4 hanesi mi kartın?
:)

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
kart şifresi diye birşey yok. uygulamadan filmi seçeceksiniz. kartı geçecekler bir şifre oluşacak onu gireceksiniz. ama işte artık uygulama hata veriyor. sıraya girmeden filminizi seansınızı seçin

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member

Bana da yetersiz bakiye hatası veriyor

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
kart şifresi diye birşey yok. uygulamadan filmi seçeceksiniz. kartı geçecekler bir şifre oluşacak onu gireceksiniz. ama işte artık uygulama hata veriyor. sıraya girmeden filminizi seansınızı seçin
Ben de kasiyere onu anlatmaya çalışıyorum, şifrenizi girin deyip duruyor. Şifre kasiyerin ekranında mı oluşacak, telefondaki uygulamada mı? Filmi, seansı seçip gişeye gidiyorum; ''herşey hazır biletinizi alabilirsiniz'' diye yazıyor ama nafile  >:(
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
Temmuz başı itibari ile yeni sinema yasası çıktı. Sinemia'da bu yasadan etkilendiği için bildiğim artık bilet alınamıyor. Sinemia kapandı kapanacak durumda. Bu biletlerde sinemia biletleri olduğu için artık almanız zor olacaktır. Birçok sinema Sinemia ile anlaşmamız bitti alamazsınız diyor.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Ben bugün filmi seçtim ama bir türlü bileti alamadım. Gişeden al kısmından bilgileri girdim, sinemada check in yaptım. Gişedeki kişi kartı geçirdi şifreyi gir dedi. Şifrem yok dedim. Kartın son 4 hanesi ilk 4 hanesi falan işe yaramadı. Bu kartı ücretsiz bilet alacağız diye kazanmadık mı? Ben mi eksik bir şey yapıyorum kasiyer mi farklı bir şey yapacak bilmiyorum. Uygulamada gelen kodu kasiyere söyleyin diyor, kod falan gelmedi. Hiç kullanmadım bunu, kullananlar yardımcı olsun lütfen...
geçen ay sorunsuz bir şekilde gişeden biletleri aldım. Şifreyi kartın son 4 hanesi olarak yazdık kabul etti. Ama dün yine aynı sinema salonunda gişeden bilet alacaktım. Check-in sırasında uygulama ' Banka altyapısında sorun var' hatası verdi bilet alamadım.