Gönderen Konu: @hoover_turkiye-500 kişiye çift kişilik Sinemia üyeliği (13.5.2019)  (Okunma sayısı 18769 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Sinemia üyeliği promosyon kodu için çekilişe katılıp kazanma şansınız devam ediyor. Sevginizi paylaşın, kazanma şansınızı arttırın, annenizle daha çok sinemaya gidin! Bu anneler günü, siz de annenizle en beğendiğiniz fotoğrafınızı #annesevgisibaşka hashtag’iyle paylaşın, sosyal medya sayfalarımızı takip edin. 1 yıl boyunca geçerli ve her ay 1 defa kullanabileceğiniz çift kişilik Sinemia üyeliği promosyon kodu hediyemizi kazanacak 500 şanslı kişiden biri olun. Unutmayın kampanya çekiliş tarihi 13 Mayıs 2019. Sinemia üyeliği promosyon kodu, Sinemia’ya ilk kayıt için ve sadece 2D filmlerde geçerlidir. Mevcut Sinemia üyeleri promosyon kodundan faydalanamazlar. Sinemia üyeliği promosyon kodu son aktivasyon tarihi 31 Mayıs 2019’dur.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı

İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
üçer dörder hemde, Allah gözünüzü doyursun  >:( >:(

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
ne yapmamız gerekiyor anlamadım. Üyelik açmak mı gerekiyor? Gönderecekleri kodu nereye gireceğiz?
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı rebellionnn

• Acemi Kampanyacı
  • **
Sinemia'yı bir yıl kullanmıştım. Üyelik açmanız gerekiyor, sonra da Hoover'in gönderdiği kod ile abonelik oluşturuluyor.Bir kaç gün içinde de kart gönderiyorlar. Ben üyeyken  internet üzerinden sinema bileti alınamıyordu, gişeye gitmek gerekiyordu. Şimdi o özellik gelmiş iyi olmuş. Ben üyeliğimi 2 yıl kadar önce iptal etmiştim. Ancak son zamanda Ekşisözlük ve ya Şikayetvar'dan bakarsanız inanılmaz derece şikayet var, hatta şirketin battığına dair bilgiler dolaşıyor. Ek ücretler, istemeden yeni abonelik ücretleri vs. kesiyormuş. Programın mantığı şu, bilet alıyorsunuz ve sinemaya gittiğinizde mutlaka program üzerinden check-in yapmanız gerekiyor, yoksa ceza ücreti kesiyor, hatta üyeliği bile direkt iptal ediyor, paranızı geri vermeden. Birçok kişi de check-in yapadığından, program arızası vs. olduğundan şikayetçi. Ayrıca artık orijinal bilet fiyatına bağlı 1,99 - 4,99TL bilet katkı payı diye bir para da kesmeye başlamış. Sonuç olarak dikkatli olmakta ve üyelik için sanal kart vermekte fayda var.
Bu arada ben de Hoover'dan kazananlar arasındayım, bakalım kolayca kullanabilecek miyiz.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Mesaj gelmeyen var mı?

Çevrimdışı ceren kuzey

• Yeni Kampanyacı
  • *
BANADA GELMEDİ MESAJ :-[

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Bana da gelmedi
:)