Gönderen Konu: Power Fm ve Prontotour'dan Anneler Günü Hediyesi  (Okunma sayısı 1640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Power Fm ve Prontotour'dan Anneler Günü Hediyesi
« : 04 Mayıs 2019, 11:01:51 »
- Bu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.
- Talihlinin seyahat tarihini de içine alan ve en az o tarihten itibaren 6 ay geçerli pasaportunun bulunması gereklidir.
- Talihlinin geçerli Amerika vizesi olmaması durumunda vize alma sorumluluğu kendisine aittir.
- Hava alanı masrafları talihlilere aittir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, hediyeden yararlanmak için,istenilen blgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları Power FM tarafından belirlenir.
- Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.
- Pronto'dan kazanılacak olan 4 gece 5 gün Budapeşte-Viyana-Prag seyahatine 2019 senesi icinde gidilecektir. Talihli seyahat planını Pronto ile gitmeyi planladıgı tarihten 1 ay evvel belirlemelidir. Bayram ve özel günler haric ,talihli tarafından talep edilen tarihler Pronto Tur'un doluluk oranına uygunluk sağlayamaz ise beraber karar verecekleri bir tarihte talihli sehayatini gerçekleştirebilecektir.
- Yarışma 10.05.2019 günü saat: 17:00 -20:00 arası yapılacaktır.

- Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez.
- Pronto ve Power FM kontrolleri dışında oluşan mücbir sebeplerden (grev, lokavt, hava muhalefeti, vb.) doğabilecek mağduriyetlerin sorumluluğunu kabul etmez. Pronto mecbur sebeplerden dolayı iptal olan sehayati ya da önereceği bir muadilini 2019 senesi icinde gerceklestirmek üzere, karsılıklı mutabık kalınan bir baska tarihte gerceklestirmeyi kabul eder.
- Talihlilerin tüm seyahat ve seyahat paketi içindeki var olan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir

Kazanılan hediyenin İçeriği:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

- Ekstra turlar, vize bedeli vb. kazanılan hediyeyeye dahil değildir
- Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan Power FM sorumlu tutulamaz.
- Talihliler, ön görülen ve mutabık kalınan tarihte ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez. Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz
- Ülkeler arası doğabilecek herhangi siyasi bir sebepten dolayı Budapeşte,Viyana, Prag'a sehayat edilememesi durumunda bundan Power FM ve Pronto sorumlu değildir.
- Otel konaklamasına kahvaltı hariç diğer yemekler, beklenmeyen masraflar, bahşişler, telefon görüşmeleri ya da yolculuk sırasındaki kişisel masraflar dahil değildir. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.
- Otele giriş esnasında beklenmeyen masraflar için kredi kartı ya da nakit depozitosu otel tarafından talep edilebilir. Talihliler geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
Ynt: Power Fm ve Prontotour'dan Anneler Günü Hediyesi
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2019, 13:48:24 »
"Canlı yayın aracına ilk ulaşan kişi" gibi bir yarışma bekliyorum ben.
Ya da anne ile ilk fotoğraf paylaşmaca.
...

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2019, 15:07:51 »
öyle kolay olmuyo chatzone'un yarışmaları  :D

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2019, 16:38:04 »
nasıl oluyor, hiç takip etmedim  ::)
...

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2019, 20:07:46 »
nasıl oluyor, hiç takip etmedim  ::)
Eskiden telefonla arayıp veriyorlardı
Ben kazandığımda Britney Spears hakkında hayatının özeti tadında kallavi sorular sormuşlardı.
Benden sonra tamamen sistem değişti artık WhatsApp üzerinden video göndererek yaptırıyorlar
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2019, 20:37:02 »
kadınlar gününde de Prag tatili hediyesi vardı, hani kim kazandı belli bile değil ? hiç güvenmiyorum bu Power fm'e

Çevrimdışı tofita

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Hayat Paylaşınca Güzel
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2019, 18:35:33 »
Prag tatili diyor, Amerika vizesi istiyor. Ben de onu anlamadım 🤔

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2019, 19:19:35 »
Antalya 'dan Sezen vy Sezer diye biri kazandı yanlış duymadıysam