Gönderen Konu: fastPay 7. yaşında 7 Samsung Galaxy S10 hediye ediyor! (5 Mayıs)  (Okunma sayısı 1655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sevgili fastPay’li! Günlük hayatta neredeyse elin kolun haline gelen fastPay’den harika bir haber getirdik sana! Daha geçtiğimiz senelerde dünyaya gelmesine rağmen istanbulkart yüklemeden kartsız para çekmeye, cepten cebe para göndermedenfatura ödemeye kadar pek çok işlemi hayatına katan fastPay 7 yaşında! Hem de bu yeni yaşında 7 adet Samsung Galaxy S10’u fastPay’lilere hediye ediyor. Bu harika fırsattan sen de yararlanabilir ve fastPay’in doğum günü coşkusuna ortak olabilirsin!

Kendi doğum gününde hediye veren fastPay’de çekiliş hakkı kazanmak çok kolay. 29 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında fastPay uygulamasına giriş yaptığında 1, işlem yaptığında ise 1 çekiliş hakkı daha kazanırsın. Günde maksimum 2 çekiliş hakkı kazanarak 7 günde 14 çekiliş hakkı biriktirebilir ve kazanma şansını artırabilirsin. Kim bilir belki de fastPay uygulamanı bundan sonra yeni Samsung Galaxy S10 telefonundan kullanırsın. Öyleyse hemen fastPay uygulamasını aç ve bu harika çekiliş fırsatına ortak ol! Bol şans fastPay’li

Kampanya 29 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, fastPay uygulamasına giriş yapanlara 1, fastPay ile para transferi, fatura ödemesi, GSM TL yükleme, ulaşım kartı yükleme, anlaşmalı işyerlerinde ödeme yapma, şans oyunu ödemesi işlemlerinden herhangi birini yapanlara ise ilave 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım günlük 2, toplamda 14 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Diğer katılım detayları:

Kampanya mevcut ya da yeni tüm fastPay kullanıcılarına yöneliktir.
Iphone kullanıcıları için Appstore’dan, Android işletim sistemini destekleyen cihazlar için Google Play marketinden DenizBank A.Ş.’ye ait fastPay uygulamasını indirmek ve fastPay’e kayıt olmak ücretsizdir.
TCKN sahibi tüm gerçek şahıslar fastPay’e üyelik oluşturarak kampanyaya katılım sağlayabilir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
DenizBank A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş 15 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonuçları 17 Mayıs 2019 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Asil talihliler için son başvuru tarihi 1 Haziran 2019, yedek talihliler için son başvuru tarihi 16 Haziran 2019’dur.

İkramiye son teslim tarihi 28 Haziran 2019’dur.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2019, 20:06:02 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Başlığı açıp daha sonra ilk 2 gün katılmayı unuttum :)
Neyse 7 çekiliş hakkım var. Kısmet artık

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  çekiliş hakkınıı Nerden görebiliyorsunuz
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Kendim hesapladım :)
2 gün giriş yapıp istanbul kart yüklemesi yaptım (2+2)
1 gün giriş yapıp fatura ödedim (2)
1 gün de faturadan kazanılan parayı çekerim diyordum ama avm içinde atm bulamadım, sadece girş yapmış oldum (1)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  çekiliş hakkınıı Nerden görebiliyorsunuz

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Teşekkürler, ben de sadece  6 gün giriş yaptım. Dün unutmuşum 😏
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Her gün giriş yapıp istanbul karta yükleme yaptım 1er lira :)
Katılım uçar sanırım ama sans
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum