Diğer > Kampanya Şikayet

Anadolujet Mağduriyeti

<< < (2/3) > >>

sanko86:
Saçma bir savunma yapmışlar.Resmen mağduriyet hemde her yönüyle.

oruc:
Benzer bi olay benim de başıma geldi.  Son dakika gidiş uçuşum iptal edildi. Hemen ardından aldığım biletin bir yıllık açık bilete çevrildiğini belirten bir mail aldım. Çağrı merkezini arayarak dönüşü de iptal ettirdim ve açık biletin para iadesi yapılmasını istedim. Bu arada sigorta yaptırmış olmama rağmen 3 saat mesafedeki havaalanına ulaşmak için yaptığım masrafıda sigortadan alamayacağım söylendi. Yani sigortanın bi anlamının olmadığını, mesela ertesi günkü uçuşu beklemek için otel vs bu tarz olanakların sadece kağıt süslemek için olduğunu öğrenmiş oldum.

admin:
Tüketici hakem heyeti ve cimer'den bir sonuç alamadım.
Aradan 2 ay geçti ve dönüş uçuşunu dün yaptım. Bugün parayı geri almak için çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezindeki elemanın biri bir hata yapmışmış o yüzden 700TL'yi şuan ödeyemiyorlarmış.
Şikayet kaydı aldılar bakalım daha ne kadar rezillik çıkaracaklar.

admin:
Bir de bizi hangi gün ve saatte aradınız onu söyleyin ona göre çağrıyı dinleyelim diyorlar.
2 ay öncesini nasıl hatırlayayım diye sorduğumda çağrı merkezi diyor ki turkcell'in sitesine girip arama kayıtlarınızdan bakabilirsiniz.
Başta şaka zannettim ama gayet ciddiydi.

entryka:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBir de bizi hangi gün ve saatte aradınız onu söyleyin ona göre çağrıyı dinleyelim diyorlar.
2 ay öncesini nasıl hatırlayayım diye sorduğumda çağrı merkezi diyor ki turkcell'in sitesine girip arama kayıtlarınızdan bakabilirsiniz.
Başta şaka zannettim ama gayet ciddiydi.

--- Alıntı sonu ---

sesli güldüm buna  :D

onların arama kayıtlarında sizin numaranızı sorgulamak yokmuymuş :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git