Gönderen Konu: Misli’de BMW HEYECANI ÇOK! (02.06.2019)  (Okunma sayısı 1420 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Misli’de BMW HEYECANI ÇOK! (02.06.2019)
« : 03 Nisan 2019, 13:21:45 »
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 18.03.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E2711 sayılı izni ile Misli Elek.Şans Oyunları ve Yay. A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 02.04.2019 (saat:00:01) – 02.06.2019 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi,misli.com mobil platformları(İphone,Android,İpad uygulamaları, mobil site), 0850 220 33 66 No’lu çağrı merkezi üzerinden İddaa kuponu yapan misli.com üyelerine ; uygulama üzerinden “kampanyaya katılmak istiyorum” butonunu tıkladıklarında kampanya dönemi içerisinde yaptıkları İddaa kuponlarının her 3.-TL’si için 1 çekiliş hakkı verilmek suretiyle) katılabileceklerdir.
Misli.com üyeliği ücretsizdir.
Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Çekilişe Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin misli.com'un mobil platformları (İphone,Android,İpad uygulamaları, mobil site) üzerinden yapılan en az 3 TL ve üzeri oynanan iddaa kuponları dahildir.
Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 2018 Model BMW 118i Edition M Sport Shadow verilecektir.
Çekiliş 10.06.2019 - :10:00  Kuştepe Mah.Mecidiyeköy Yolu Cad.V Plaza Apt.No:14/7 (P.K. 34387) Mecidiyeköy-Şişli/İSTANBUL  adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Misli.com çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler harici vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
İptal edilen kuponlar ile yapılan katılımlar çekilişe dahil edilmeyecektir.
Kampanya bitiş tarihinde misli.com üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Üyeliğini iptal eden kişilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
Misli Puan ile yapılan İddaa kuponları kampanyaya dahil edilecektir.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
Çekiliş sonuçları 15.06.2019 tarihinde Fanatik gazetesinde , radyo ve internet mecraları ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  internet adresinde ilan edilecektir.
Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.
Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
Ynt: Misli’de BMW HEYECANI ÇOK! (02.06.2019)
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2019, 13:57:23 »
Bilyoner olsaydı kesin alyanakyana çıkar derdim

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2019, 15:25:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben nerde okumuştum yada üniversitede arkadaş söylemişti. Sırf araba cep telefonu için garanti maçlara 300-500 misli basıp fazla çekiliş hakkı alıyorlarmış. Bir adam 2-3 kere kazanmış da artık araba çekilişlerini bitirmişler demişlerdi. Yine o çete devreye girerse ne yapacaklar. Neticede adamların yaptığı da hukuki. İsterse garanti maça adam 100.000 - 500.000 TL de basar.

garanti maç yoktur. risk almış, başarmışlar. misli açısından işlem hacmi artmış oluyor. para basan da risk alıp legal işlem yapmış oluyor.

faul yok, oyna, devam.
...

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2019, 15:56:49 »
ben nerde okumuştum yada üniversitede arkadaş söylemişti. Sırf araba cep telefonu için garanti maçlara 300-500 misli basıp fazla çekiliş hakkı alıyorlarmış. Bir adam 2-3 kere kazanmış da artık araba çekilişlerini bitirmişler demişlerdi. Yine o çete devreye girerse ne yapacaklar. Neticede adamların yaptığı da hukuki. İsterse garanti maça adam 100.000 - 500.000 TL de basar.

Bilyoner deydi sanırım hep aynı kişiye çıkıyordu